на коя страна да спя?

  • 2 574
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
На едната или на другата, не е хубаво да спиш по гръб.

 Naughty Последните два-три месеца слях само по гръб. Не ми  беше  удобно нито на лява, нито на дясна   страна. Никой не ми е казвал за подобни ограничения. А и имам чудесен и здрав син. Peace Спи, както ти е удобно!!!! Peace Лека бременост!!!!  
  bouquet

# 16
  • Мнения: 11 004
Редувай страни и пози - само да ти е удобно  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
По принцип на лявата, даже някъде бях чела защото да се спи на лявата.
Аз се въртя както ми е удобно, но в повече случай спя на лявата, защото ми е по удобно  Peace

# 18
  • Мнения: 5 393
На която ти е удобно разбира се.Бебето си получава всичко необходимо, спокойно. Peace Аз се въртях като пумпал и бебчето ми си е абсолютно здраво.Лека бременност  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 230
От само себе си стана така, че спях на лявата си страна, не ми беше удобно по никакъв друг начин. Много по-късно разбрах, че така било добре да се спи. Сега пък спя на дясната, чак ме боли рамото понякога.

# 20
  • Мнения: 6 164
От само себе си стана така, че спях на лявата си страна, не ми беше удобно по никакъв друг начин. Много по-късно разбрах, че така било добре да се спи.

При мен беше същото! Изобщо не знаех, че трябва /то не трябва, а е препоръчително, нищо няма да ти стане и на дясно да спиш/ на ляво, цял живот ми е било удобно само на дясно да спя, а през бременността изведнъж се оказа, че все се глася автоматично да спя наляво, така ми беше удобно. Като родих пак от само себе си почнах да спя пак на дясно.

# 21
  • Мнения: 209
А аз се чудех защо и при първата ми бременност и сега ми е по-удобно да спя на лявата страна  newsm78 Явно природата си знае работата  Peace

# 22
  • Мнения: 1 671
По принцип на лявата, но е по важно да ти е удобно и да отпочиваш добре по време на сън. Аз често си спях и на дясната страна  Wink.

# 23
  • Мнения: 6 461
Някъде бях чела, но забравих....та искам пак да попитам на коя страна е подходящо да се спи нощем, за да може бебчето да диша и получава всичко необходимо и по време на съня на майката?
Когато бях бременна с второто  си детенце и получих контракции в 6ти месец и се наложи да прискочим до болницата и доктора ми каза"Леж на лявата страна и пълна почивка".
На ляво  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 969
Според мен накъдето на теб ти е удобно и на бебо натам ще му е удобно. аз ако легна на лявата страна, бебчо веднага ме сритва в слабините и аз се обръщам надясно. явно той се е настанил там и протестира като се обърна наляво. пробвала съм го няколко пъти последователно. така че аз си спя надясно, а понякогалягам и полу наляво.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 827
Не съм спала на определена страна.Въртях се както ми е удобно.
И аз така.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Не съм спала на определена страна.Въртях се както ми е удобно.
И аз така.
Peace

# 27
  • Мнения: 1 232
незнаех,че трябва на лява,аз само така спя понякога и на дясната на гръб абсурд неудобно ми е и на бебчо също

# 28
  • Мнения: 5 362
На която ти е удобно на теб, в крайна сметка Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Казват,че на лявата,но на мен хич не ми беше удобно така и си спях по гръб.Бебето беше ниско през цялото време и тази поза ми беше най-добре Wink

Общи условия

Активация на акаунт