Без секс..полудявам психически вече

  • 37 009
  • 871
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 818
Това не е живот. На него желанието (с теб) няма да му дойде. Какви опции имаш да си подобриш финансовото положение, за да не си вече зависима? Аз друг изход не виждам, след като любовник не смееш.

# 31
  • Мнения: 6 688
Ммда, остава ти break free варианта
Или още н-години живот без секс, ама тва живот ли е...
Помисли си.

# 32
  • Мнения: 1 589
Каква любовница,хора? Та той не се къпе всеки ден.Тази любовница трябва да със запушен нос .

# 33
  • Мнения: 1 447
Мъж, който има любовница, прави секс и обича секса. Ще го прави и с жена си, и с любовницата си, и с някоя друга ако му падне.

И в моя случай беше точно така. Затова и късно се усетих какво се случва зад гърба ми, разбрах по една абсолютна случайност. И бившия си падаше малко мърляч вкъщи, нищо не пипва, с триста зора да се хване да направи нещо. След развода, не живее с друга жена, но! чисти, готви, обзавежда се, всичко перфектно в дома му, повече от мене домакинства Simple Smile
Така че авторке, твоят може много да те изненада. Има причина да те пренебрегва така. Възможно е и нещо на психическа основа да има, но като не иска да му се помогне....

# 34
  • София
  • Мнения: 260
Имам висше образование, с администрация се занимавам. Знам ще се справим някак, не ме притеснява чак толкова финансовата част, въпреки ще е трудно. По скоро как ще се отрази на детето, то и сега има  проблеми с държанието и ходим на психолог. Проблема ми е, че родитешите ми няма да го понесат, а те са в нестабилно емоционално и физическо здраве, не мога да им го причиня

# 35
  • Мнения: 12 473
Ако си мислиш, че на детето не му се отразява киселата и нещастна майка, си в голяма грешка.
Щом можеш да се оправиш - действай смело. Щом не го правиш - значи предпочиташ да стоиш в ролята на жертва и да си страдаш мазохистично - на това ли искаш да научиш и детето си??

# 36
  • Мнения: 6 688
А може би детето има проблем с поведението,защото усеща, че мама и тати не са щастливи. Щастливите родители отглеждат щастливи деца, нещастните и изнервени.... М? Не мислиш ли?

# 37
  • Мнения: 1 553
Криеш се зад детето. Четох те и назад, от години си в това положение, болестите ти се множат, повечето автоимунни. Мислиш ли, че няма връзка с тази ситуация? Вариантите са два:
1. Стоиш си в това положение, мрънкаш си, ставаш психически и физически все по-зле.
2. Вземаш се в ръце и се изнасяш. Детето ще го понесе, каквото и да ти говорят. Родителите ти също.
Ти чакаш той да се промени, но няма. Изборът е само и единствено в твоите ръце.

# 38
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Авторке, а не е ли възможно да има някакви фетиши, за които не знаеш? Thinking Принципите и морала са хубаво нещо, ама някак си излитат през прозореца когато човек е на сухо, инак все би се намерил някой мъж, който редовно да те разпорва от секс. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 14 932
Ей, е*аси, около тебе всички болни, само ти най-здравата си длъжна да стъпваш на пръсти.
Без извинение, мъжът то е непукист, а родителите ти са пътници. Въпросът е ти къде си в схемата. Искаш ли детето ти да го гледат непукист и нестабилни старци?

# 40
  • Мнения: 1 445
Не съм чела отговорите. Няма нужда да се криеш-говори с него,че сексът е необходимост за теб и след като не го получаваш вкъщи,ще търсиш навън. Няма нужда да се криеш,да мислиш схеми. Сваляш картите и така.

# 41
  • Мнения: 3 843
Родителите могат да понесат повече отколкото си мислиш.
Сама се вкарваш в капана, че и се разболяваш.
Разболяваш и детето си.
Това е твоят живот, ако няма да променяш нищо, защо питаш изобщо?
Очевидно повече секс няма да се получи.
Получава се стрес, болести, детето ходи по психиатри, вкъщи атмосферата е отровна.
И ти избираш да си част от това.
Какво очакваш да ти напишат, хората тук?

# 42
  • Мнения: 11 571
А иначе някаква нежност проявява ли- гушкане, целувка за лека нощ, да ти кавалерства?
Детето прегръща ли, обича ли го?

# 43
  • София
  • Мнения: 12 818
Щом финансово ще се оправиш, значи действай. Другото са оправдания. Нито детето ще е добре с нещастни родители (то вече видно не е), нито родителите ти ще пребъдат с болно и нещастно дете. Много точен коментар на Марена, криеш се за други хора, защото нямаш смелост да вземеш собственото си щастие в твои ръце.

# 44
  • Мнения: 18 331
Как нямало да го понесат родителите ти, много го обичат ли? Grinning Нашите хич не се трогнаха, като се разделих с БНД, а не са в блестящо здраве. Каква връзка има едното с другото?

Общи условия

Активация на акаунт