Всички хора бягат...на някъде

  • 1 717
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • :)
  • Мнения: 337
Не мога да избягам. Въпреки че понякога искам да избягам от действителността, понякога от себе си, понякога от близките си... #2gunfire

# 16
  • Мнения: 2 327
Бягам навътре в себе си... Затварям се и не пускам света при мен. После забравям къде е била вратата...

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Бягам в мечтите си, понякога в хубава книга или филм.Понякога ми се иска да избягам от себе си..наистина, но не се получава.
Аз съм си аз, ти си си ти....кой изяде лайното  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 070
Аз по-скоро имам нужда да избягам при себе си, отколкото от себе си, защото понякога губя връзката, отдалечавам се от себе си, имам нужда да се самозаредя, това е...

# 19
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз бягах, бягах - чак до Испания стигнах и пак тръгнах да бягам и накрая пак се озовах в Младост ... и намерих себе си. Сега бягам тука - у Форума. Ако имам пари - ще избягам на едни екскурзийки по целия свят... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 134
бягам да си хвана мечите
бягам заради самото бягане
бягам по забравени пътки
бягам на където ми видят очите
после се оказва, че нищо не са видяли
пак съм сънувала


бягам, но немога да избягам
не бягам в правилната посока

# 21
  • Мнения: 7 430
...лутам се и бягам ту в миналото, ту във въображаемия си "друг" живот Peace
Харесва ми..

# 22
  • Мнения: 857
МмМ...бягам от някой час в училише по някога Laughing Шегичка Simple Smile
Сега сериозно-много пъти ми се е искало да избягам от реалността Tired Лутам се в миналото,ме4тите си

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Бягам към мечтите си,
Бягам към прегръдките на любимия,
Бягам към любовта на децата си,
Бягам към щастието си..... А когато ги достигна, ще спра и ще си почина...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз не обичам да бягам.
Правя си челни сблъсъци със Съдбата. Дори в повечето случаи сама ги предизвиквам. Един вид пого.  Laughing
Самовглъбяването и бягството от реалността при мен само задълбочава проблемите. Затова ги гледам в очите.

# 25
  • Мнения: 3 491
В този форум бягам.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Обичам да бягам, харесва ми. Но все по-рядко ми се случва. Може би като пораснат децата, ще забегна на някъде...

# 27
  • Мнения: 1 263
 човек си струва да избяга,ако знае,че това ще му донесе по-добро бъдеще(защото понякога не е наясно точно какви са му истинските желания).А друг път бягството е от проява на инат,разни страхове или от глупост.
Но за да се реши на бягство смятам,че човек трябва да познава добре себе си и да е наясно за истинските мотиви,които се крият зад това решение,за да може да приеме резултатите от това си решение независимо дали се е случило това,което е очаквал или е останал неприятно изненадан.
Аз избягах преди 10 месеца,така избягах,че направо се озовах в друга държава  Wink Тепърва все още осъзнавам последствията от това си решение.Нещата са все още на везни и не мога да определя,дали повече си помогнах или навредих с това си решение.
Това е,което мога да разкажа от личния си опит относно бягството.
Весели празници на всички!
Все пак бягаме или не животът си продължава и винаги се появяват и нови,неочаквани възможности,които ако не сме прекалени песимисти могат да доведат до нови измерения на щастието и удовлетвореноста от живота.

# 28
  • Мнения: 727
Основно когато спинкам ....голям кеф,много санувам и често се будя щастлива
 Mr. Green,а иначе и аз смятам да бягам зад граница.........ще видим какво ще става newsm78

# 29
  • Мнения: 11 747
Най-много ми се бяга от роднините! SickОсобено по Коледа!
Бяга ми  в посока юг или изток (може и югоизток),поне на 2-3 000 километра,може и повече,до 10 000! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт