Абонаментни кутии в България - Тема 26

  • 47 446
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
# 541
  • Мнения: 530
Ако някой е запознат с продуктите да сподели заслужава ли си кутията на Без (опасна) красота. Притеснява ме малко серума с нициамид, защото кожата ми е суха. Да не се изсуши повече. Нели казва, че го е ползвала лятото.
Мисля, че продукта на Медавита си заслужава много, но ако може да се включи някой с преки впечатления.

# 542
  • Мнения: 118
Утре очаквам кутия за децата:
https://ilimili.bg/collections/за-коледа/products/детска-кутия-декември

# 543
  • Мнения: 132
Ако някой е запознат с продуктите да сподели заслужава ли си кутията на Без (опасна) красота. Притеснява ме малко серума с нициамид, защото кожата ми е суха. Да не се изсуши повече. Нели казва, че го е ползвала лятото.
Мисля, че продукта на Медавита си заслужава много, но ако може да се включи някой с преки впечатления.
Във видеото каза, че задържа влагата на сухата кожа.

# 544
  • Мнения: 60
Кибрит нямаше ли да пускат специална Коледна кутия, или нещо се бъркам край всички тези кутии на пазара? 😅

# 545
  • София
  • Мнения: 2 628
Щяха. Чакаме я.

# 546
  • Варна
  • Мнения: 814
БЛЕСТЯЩА КОЛЕДА
Коледен подарък за всяка жена!
ТИ ИЗБИРАШ! Най-изгодната кутия на годината, Коледен подарък за всяка жена с 5 вълнуващи продукта!  Избери нощен или дневен крем от AVANT, маска за лице или почистващо мляко от Royal van Son, палитра сенки от TEEEZ или спирала от Alix Avien, бътър за тяло или крем за тяло от Холандия, душ-крем или крем за ръце. Весела Коледа !!
https://www.pickndazzle.com/GiftBox/Checkout?productSKU=G1222201 … =18246&lang=bg-BG

# 547
  • Мнения: 258
Руми е пуснала коледна кутия.

https://rumi.bg/specialni/celebration-box-2022/

Също така и бгбокс:

❄White Christmas❄ КОЛЕДНОТО издание е тук!
🎁Перфектния коледен подарък за вас или за изненада 🎄под елхата.

💦Подмладяваща терапия с #Ботокс за моментално изглаждане на кожата от My Organica Cosmetics
✨Тоник за лице с озаряващ ефект и бляскави #мика частици от Elfeya Cosmetics
💅Серум за перфектен маникюр в празничните дни от любимите  SNB.BG
🪶Ефирен крем за ръце с органик масло от  #НАР за бързо възстановяване на кожата от Biofresh
🕯Парфюмна свещ от Refan

🤩 Но какво е празника без шоколад и подаръци?
🍫Ще откриете истинско шоколадово изкушение от Aтелие за ръчни шоколади Perfetta , с което ще почерпим за първия рожден ден на BgBox🎂
🥳А първите 100 поръчали ще получат подарък - ръчно изработена играчка за коледна елха от Магазин Макраме&АРТ

🎅Виж повече и поръчай на www.bgbox.shop
🛷Доставка до 2 дни

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 16:09 от С.Г.19

# 548
  • София
  • Мнения: 2 628
Кибрит ще пуснат специалната коледна кутия на 7.12. Дано не ни изненадат пак неприятно с цена. Миналата година беше 55лв.

# 549
# 550
  • Мнения: 152
Не смея да се зарадвам . Мерак ми е, дано е „подаръчна“ цената и има наличност.

# 551
  • Мнения: 203
Залагам на 65 лева

# 552
  • София
  • Мнения: 575
Кутията на Goodbox Декември ще бъде утре в офис на Еконт. Вие получихте ли съобщение?

# 553
  • Мнения: 1 103
Кутията на Goodbox Декември ще бъде утре в офис на Еконт. Вие получихте ли съобщение?
Нали от 7-ми бяха доставките 😊

# 554
  • Мнения: 57
На въпрос в страницата им относно цената и дали ще е като на Орфеус, са отговорили с “Не точно”. Ако пак е над 100 лева, ще е доста разочароващо…

Общи условия

Активация на акаунт