Абитуриентски страсти 2023-2024

  • 189 209
  • 2 145
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 168
Аз като майка на момче  /макар че тази година още не ни е ред/ взех да се притеснявам. Половината момчета с костюми от Теодор, другата половина - от Андрюс. Няма ли други магазини за качествена официална мъжка мода? И няма ли риск да се повтарят мъжките тоалети?! Много хубаво впечатление ми направи това, което сподели по-горе една майка, че в някакъв бутик за дамски рокли записвали в кое училище какви модели са продали, за да няма дублиране. Аз по-скоро обратното съм забелязвала - в бутиците шият много рокли от един плат и с еднаква кройка, само в декорацията има малка промяна и после защо били еднотипни дамските тоалети.

# 76
  • Мнения: 10 634
Като костюма на сина ми нямаше никой с такъв, повечето бяха с едноцветни, сини сиви, черни. Различаваха се в ризите и папийонките/вратовръзки и всички изглеждаха различно.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 885
Със сигурност няма да има двама еднакви абитуриенти, гаранция. Аз поне не видях да има такива. Между другото мога да препоръчам фотографка за София, която прави различни и креативни снимки, извън стандартните с роднините и в заведението. Взе абитуриента за два часа в центъра и му направи страхотни снимки. Ако някой има интерес, мога да ви покажа една, две...

# 78
  • Мнения: 4 627
Защо някой предпочитат папионка пред вратовръзка?

# 79
  • София
  • Мнения: 4 885
Защо някой предпочитат папионка пред вратовръзка?

Защото е по-младежко. От випуска на моя син почти всички младежи бяха с папийонки и изглеждаха прекрасно.

Вратовръзката създава едно усещане за елегантност, но масово младежите не я предпочитат.

Въпрос на вкус. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 9 063
GG_BG , а защо се притеснявате?
   Има и други фирми, аз не разбирам много от мода, но на прима виста се сещам за Мони/Плевенска/ , Агресия. Един креативен младеж, с помощта на мама да речем, винаги може да сложи акцент , с който да е различен.Или да съчетае нещата така, че да не е като останалите. А и какво значение има дали друго момче ще е с костюм като вашия? Важна е  емоцията, празникът на детето, купонът , който ще си направят.
   И аз харесвам повече папионки на младежи.

# 81
  • София
  • Мнения: 15 272
Ние, както вече писах, се насочихме първо към Кардучи.
Имат сайт и магазини на доста места.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Здравейте, и аз съм майка на абитурентка. Бях решила да отидем до Одрин за рокля, че там действително има огромен избор и цени в пъти по-ниски от тукашните, но дъщеря ми е много миниатюрна и се опасявах дали ще и намерим размер. Две нейни съученички вече си купиха роклите от там, прекрасни са, изчистени, без излишен ориенталски блясък и цени от 350 за едната и 750 за другата рокля.
Та, везх решение първо да пробвам със сайтове в които избрах със селекция най-малките размери от 30-32 или ХХХС, ХХС и ХС /често последния и е голям/. Направих селекция в един-два, показах и ги и тя се спря на две рокли в бестсикрет. Поръчах ги и двете, като очаквах, че така и ще ги върнем обратно, но се оказаха страхотни попадения и вероятно ще ги задържим. Едната за бала, а другата е подходяща да се носи и на друг официален повод. Двете общо ми излязоха  400лв, сега ми е проблем с какви обувки, тъй като тя въобще не може да ходи на ток.

За фризьор и грим нищо не сме предприели, не се гримира, иска да е с пусната коса....... Все ще измислим нещо. Заведението вероятно ще ни е проблем, че и там още нищо не сме предприели, а ще са две абитурентки /с племеницата/ и съответно ще каним гости заедно.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Тъкмо щях да пиша, че в Одрин ще е зор с размерите. Аз нося 34 (xs) и обувки 35. Когато сме ходили на пазар, аз почти никога не си намирам дрехи, а обувки изобщо.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Аз да се отчета: обадиха се от магазина в Асеновград. Точно месец след поръчката, роклята е готова. Това при положение, че още нямат масово поръчки. Така че, горе-долу си правете сметка.

# 85
  • Мнения: 21
Аз да се отчета: обадиха се от магазина в Асеновград. Точно месец след поръчката, роклята е готова. Това при положение, че още нямат масово поръчки. Така че, горе-долу си правете сметка.

Бихте ли казали от кой магазин и на каква цена взехте роклята?

# 86
  • до морето
  • Мнения: 2 329
И аз питам за магазини, видам че сте местна.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Магазин Гергана се казва. В петък ще ходим да я вземем и ще дам отзиви дали сме доволни от изработката, защото имаше доста неща, които дъщеря ми промени. Да видим дали са се справили. Тогава ще споделя и цената. Роклята беше от най-евтините по принцип, цена 400 лв., ако бяхме взели тази, която мерихме. Тъй като шиха нова, казаха, че ще се оскъпи максимум със 100 лв. Изчистена, сатен, без дантели, пера, камъни, пайети и т.н. В другите магазини нямаше такава, и цените започваха горе-долу от 500-600 лв. нагоре.

# 88
  • до морето
  • Мнения: 2 329
Аз мога да добявя и Христо Чучев. Мисля, че е полезно да разгледаме предварително. Ние  ще пътуваме на 15 декември до Асеновград.

# 89
  • Хасково
  • Мнения: 999
Аз мога да добявя и Христо Чучев. Мисля, че е полезно да разгледаме предварително. Ние  ще пътуваме на 15 декември до Асеновград.
Като гледам в сайта нови колекции няма! Същото се оказа и в магазините на Стоян Радичев в сайта представена новата колекция в магазина тези рокли ги няма. Спор няма един от магазините с различна визия на роклите, както и цените. Ценовия диапазон в магазините в Асеновград е от 400 до....1900 (поне ние в такива влизахме). Качество на голяма част е... много надценено. В един от прехвалите магазини дизайнерски даваха да се мерят само по 2 рокли! Държанието беше ти ще гледаш или ще купуваш! Въоръжените се с търпение, обикаляйте, пробвайте, даже и това което си мислите , че не е вашето - ще останете изненадани. Роклите на закачалка стоят различно.

Общи условия

Активация на акаунт