Любители на котки - Тема 178

  • 22 999
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Метална конструкция и някакви  дървени пръчки е люлката. Не знам как се казва.

# 31
  • Мнения: 9 812
Недоволна, благодаря че сподели. Елязох уж за малка поръчка и хич не е малка, но ще са доволни Blush
Много готина люлка! Аз чакам 11.11 AliExpress, защото имат нужда от ново дърво и се надявам на промоция на много голямо. В новият апартамент има много място и ще има къде да го сложа

# 32
  • София
  • Мнения: 39 758
И аз се загледах по люлките Simple Smile
Виж катерушките в vidaxl.bg
Нашата стига до тавана. Закрепихме я с метална планка за стената.

# 33
  • Мнения: 3 771
Наши благодарности




# 34
  • Мнения: 4 305
Добро ви утро от нас,с класиците☕️

Прекрасно е моето момиче.Обожавам да си я гледам.Герданчето и е съвсем симетрично и я украсява още повече.

Навремето,съседите имаха котка,която се разхождаше по перваза на терасата.
Често вечер,на тъмно,гледаш спокойно ужасен филм и зад гърба ти бавно влиза Меса с вирната опашка.

Люлките са красиви.Може би е изкусрвен ратан или дори списания.В групата на майките на деца с уяреждания във фейс,има майки,които могат да изплетат това.

Мариета,имаш си преспране помощници.😊/у вас е много уютно!/

# 35
  • София
  • Мнения: 39 758
Люлките са красиви.Може би е изкусрвен ратан или дори списания.В групата на майките на деца с уяреждания във фейс,има майки,които могат да изплетат това.
И обръчи. Единствено стойката трябва да е метална.

# 36
  • До морето...
  • Мнения: 265
Здравейте,момичета.
Днес в 10 без нещо кастрираха Тобката. Имам въпрос.Сега спи в клетката, но час след кастрацията и досега на всеки час се разбужда и почва един вид да буйства и да иска да излезе,след около минута пак заспива. Правилно ли мисля ,че когато го усетя контактен (да си познава името и да ме фокусира с поглед),е редно тогава да го извадя от нея?Защото сега се мъчи с лапички да си отваря,върти се в клетката ,но виждам,че не ме отразява като застана пред него .Просто си върши неговото.
Много ми се досвидя днес.Не знам и при вашите котаци ли е било така,но аз трябваше да стоя от началото на упойката с първата инжекция ,докато го вкараха за кастрация и ми беше много мъчно.😔
Извинете за негативния пост.Знаете как е.

# 37
  • София
  • Мнения: 16 193
Знаем. Вълнението и притеснението при кастрацията на Барни мога да го сравня само със секциото на дъщеря ми (ни приемах, ни предавах).

Последна редакция: ср, 09 ное 2022, 13:38 от Sharky*

# 38
  • Мнения: 7 856
Котето трябва да стои в клетката поне до вечерта, защото на вън има голям риск да се нарани.

# 39
  • До морето...
  • Мнения: 265
Знаем. Вълнението и притеснението при кастрацията на Барни мога да го сравня само със секциото на дъщеря ми (ни приемах, ко предавах).
Същата работа и при мен,Шарки..И като го чуя да мяучи жално  и т.н. и ми потичат сълзите.Мъжа остана днес вкъщи и малко се дразни защо така реагирам емоционално .Ами аз съм си такава. Много ги преживявам нещата.Знам,че не е болен,ама все пак не мога да се сдържам.

# 40
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 195
Rox нашия дори не е седял в клетката. Прибрахме се и веднага го пуснах. На мен така ми казаха и така направих. Но ми казаха да внимавам и да го наблюдавам.
Направи както са ти казали, все пак доктора знае най-добре. Аз мисля, че всичко, което описваш е нормално и няма причина за притеснение. Неговото поведение е в следствие на успокоителните. След няколко дни пак ще си бъде същия. Blue HeartHug

# 41
  • До морето...
  • Мнения: 265
Много благодаря за подкрепата и съветите , момичета ❤️
Докторката беше доста сдържана и несловоохотлива и не отговори на почти нито един мой въпрос.Добре,че покрай вашия опит имах някаква информация.
Metanoia, пробвахме да го извадим при първото буйстване и да го сложим да лежи на по-удобно ,но то започна да се влачи,да се мъчи да става и пак го върнахме там,защото усетих,че не му е времето за извън нея.

# 42
  • Мнения: 229
Здравейте,момичета.
Днес в 10 без нещо кастрираха Тобката. Имам въпрос.Сега спи в клетката, но час след кастрацията и досега на всеки час се разбужда и почва един вид да буйства и да иска да излезе,след около минута пак заспива. Правилно ли мисля ,че когато го усетя контактен (да си познава името и да ме фокусира с поглед),е редно тогава да го извадя от нея?Защото сега се мъчи с лапички да си отваря,върти се в клетката ,но виждам,че не ме отразява като застана пред него .Просто си върши неговото.
Много ми се досвидя днес.Не знам и при вашите котаци ли е било така,но аз трябваше да стоя от началото на упойката с първата инжекция ,докато го вкараха за кастрация и ми беше много мъчно.😔
Извинете за негативния пост.Знаете как е.
Напълно те разбирам. Ревях като магаре докато Зе не се свести от упойката. Обвинявах се за всичко. Вечерта като се събуди не издържах и го пуснах и вървях след него, защото беше много жален.  Бързо възстановяване!!!

# 43
  • София
  • Мнения: 39 758
Rox, бързо възстановяване на котачето.
Моите не са били в клетка, но от клиниката ги взехме след като напълно бяха излезли от упойка. И пак им тичах по дупетата, и пак виках доктора да се качи до нас.

Само Дейзи я оставих в клетката няколко часа след операцията. Вечерта в 2 я пуснах, защото почна да мяука лекинко, а и не беше яла и пила нищо. Нея продължаваме да я пазим от Аш. Много му се играе, но е голям, а нея я е страх и ръмжи.

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Една прозявка и от Чери Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт