🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 10 (07.11 - 13.11) 🐄

  • 38 029
  • 984
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 25 736
За първи път дуел ми харесва. За Влад бях, въпреки че не е българин. И е вярно че извади мега голям късмет с кенчето с ключето, обаче в последната битка показа на Генчо меверето, че само късмет не стига. Супер се изкефих, как започна да мрънка и се отказа.
А мазната мис тунинг с бреките, се изяде от яд. Безценно.

# 976
  • Мнения: 414
Може би ако Генчо не беше показал тази злоба в началото, можеше и да го харесам. Като ратай обаче нямаше никакви забележки, каквото му беше казано - изпълняваше. Според мен можеше да е фаворит на публиката, но в началото толкова злоба и обиди (щял да гласува до края за Аксения да е ратай, този е "дамски пич" - онзи е "дамски пич"). Накрая наистина се получи това, което трябваше - беше елиминиран от "дамски пич" . Това теб какъв те прави тогава ? Хората са го казали - по-малко прикази, повече дела. Надявам се да си е взел урок и да не лепи епитети на този и онзи, тъй като не се знае накрая той в каква ситуация ще се озове.

# 977
# 978
  • Мнения: X
Взeла си е бележка Пипи, не е толкова екзалтирана в интервюто си и не се отнася като към кралска особа. Кво каза Генчо - нищо. Дoбре, че има достатъчно окосмение, за да си пусне брада, че без нея...
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 19:22 от Анонимен

# 979
  • Мнения: 593
Заради пренебрежителното отношение и обидите към Влад, бях съвсем леко повече за него. Обаче има нещо в него, което ми пречи да го харесвам и да ми влезе под кожата. Накрая когато започна да плаче за Евгени, много ме издразни. Да ревеш за човек, който не те уважава, не те харесва и те е обиждал доста пъти...някак си не ми е искрено. Победата си беше чист късмет.
Евгени ако не се беше правил на "виж те ме кой съм аз големия полицай, който разплаква хората" щеше да ми е симпатичен в неговата простоватост. Обаче го сранявам с Виктор от миналия сезон и Евгени печели сравнението, защото не е дървен философ като неориентирания Виктор и общо взето заявяваше ясно и открито позициите си.

Калин ми изглежда прекалено пресметлив в "добрините" си към Ваня, към Влад. Не ми е искрен, иначе е уравновесен и стабилен характер като цяло. От новите никой не харесвам общо взето.
Евгени се оказа доста слаб физически, задъхва се при всяко усилие. Съгласна съм с мнението, че всеки от мъжете ще го бие, дори и Веселка.

# 980
  • Мнения: 1 247
Лилито под катовете дрехи има какво да покаже, но е напълняла малко в момента

Лилито нали я даваха преди няколко дни как си намества сутиена след баня, много е добре. Не ми се рови отново в линковете на Мари Мар, да търся къде беше и да постна скрийншотове.

# 981
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Влад според мен се разплака от емоция, че е спечелил и като видя и другите да реват, не толкова от мъка за Генчото.

# 982
  • Мнения: 1 247
В друга тема казах, че Фейсбук е помийна яма и след като влязох да видя страницата на Фермата мнението ми се потвърди.

Жената на Евгени и приятелката на Иван са се впрегнали да отговарят на коментари на зрители, мамма миа. Само един споделям, защото е релевантен.

Скрит текст:
Не подценявам проблема на Евгени, даже изобщо, но винаги ми прави грозно впечатление как по всякакви формати, когато някой е болен, това се изтъква непрестанно, особено ако не се е представил добре.

Още някакви луди гладни за малко внимание... бутат се, врат се навсякъде, където могат... толкоз' "звезди" на кв.м. колкото има в България, няма никъде другаде.

# 983
  • Мнения: 22 835
Вчера видях Влад в един мол.Беше с момиче, явно гадже, и всъщност на живо е много симпатичен младеж.Не изглежда дамски пич.

# 984

Общи условия

Активация на акаунт