🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 10 (07.11 - 13.11) 🐄

  • 38 072
  • 984
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 438
Хора, Генчо снощи каза, че по принцип има проблем с бъбреците и за това не е издържал тежестта. А не че е имал бъбречна криза. Вече след дуела кой как извърта нещата е отделен въпрос.
И освен това нека да сме честни късметът помогна на Моркова да спечели дуела, а не физическото му превъзходство.
Не бях за нито един от двамата, т.че мнението ми е безпристрастно.

# 946
  • Мнения: 1 958
Дали на Генчо са му обяснили, че когато някой се потупа по темето и каже Аааа бъбрека , бъбрека ...това е просто виц. Та кризата му горе ..не е баш бъбречна .
Много много съм доволна от битката, днес догледах, почти едновременно с Иван щяхме да получим инфаркт . Браво на Влади моркова лимонка изпрати един неприятен и груб човечец. За съжаление, тъмно Зеления и Хамериканката , ще ми тровят нервите още дълго

# 947
  • Мнения: 219
Да, точно и аз така мисля като Нина* .Не вярвам да е била криза. Преди години аз имах ЛЕКА бъбречна криза и не можех да стана от леглото дни наред, дори не може да се извъртя в леглото, а цяла седмица лежах на една страна.
Според мен не е искал да казва, че нещо го боли, за да не става като жените (Хепи Ванче). Един вид държи се мъжки.
Другото, което се чудя аз е ако си знаеш, че имаш здравословни проблеми защо се записваш на такова предаване. И то не какъв да е проблем, ами в кръста- всички физически натоварвания минат през кръста. И хем казва, че не всичко е на всяка цена.

ПС: Това за кризата го каза днес в предаване по бтв.

# 948
  • Мнения: 2 938
Много ми е интересно - Лили, като си нарани ръцете беше имунизирана за една седмица. ГенчУ ако е имал бъбречни проблеми следваше да е също имунизиран и да не е ратай. Ама той нямаше и да може. То това е една от болките, която се сравнява с тези при раждане, няма да рипаш, като младо яре из фермата. А дали има по принцип проблеми с кръста - може и да има, може подсъзнателно да го е страх да рискува, може да е по-чувствителен при натоварване в кръста. Напълно е възможно да е така и да преувеличава леко. По-мъжко би било да излезе и да каже - по-добрият победи и толкоз.

# 949
  • Мнения: X
И освен това нека да сме честни късметът помогна на Моркова да спечели дуела, а не физическото му превъзходство.
Не бях за нито един от двамата, т.че мнението ми е безпристрастно.
Относно това, затова много хора казват (и аз мисля същото), че игри с късмет не е добре да се ползват тук. Освен това, смятам, че веднага след игра като тази, е редно от кеновете да бъдат извадени всички ключове и да бъде показано пред всички, че отключва само един ключ, а не всички ключове, защото винаги някой ще има съмнение как така Влад от първия ключ уцели, ами ако всички негови ключове са отключвали сандъчето.
Аз също не бях взела страна и ми беше все тая кой ще остане като победител от двубоя. Победата на Влад е по-скоро удовлетворение за това, че смачка фасона на надутите и груби безнадеждни.

# 950
  • София
  • Мнения: 27 225
Радо се е снимал в НСА-то с част от каста на Игри на волята от този сезон.
По всеобщо мнение тук, Радо определено е сбъркал форматите. От Генчо пък би станал един чуден фермер, а и на Арената трудно щяха да го бутнат.




Радо е огромен мъж ама до Цецо и той е нисък 😁





Калин и Гуспата са заровили томахавките 😊

# 951
  • при късмета
  • Мнения: 24 015
Вярно е и за Радо и за Генчо от ИВ. И двамата сбъркаха формата. Всъщност Радо щеше да има много проблеми в ИГ, особено на реката. Там няма как да се криеш, че да ядеш, поради липсата изобщо на храна, та не знам и там колко щеше да издържи

# 952
  • на село
  • Мнения: 3 943
Мен друго ми е любопитно, тяхната седмица като е 5 дни, т.е дуелът е петък вечер, събота и неделя- какво правят?
Да не ги пускат да си ходят градска Joy
Ако си ходят, може Евгени тогава да е получил кризата.

# 953
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Почва им новата седмица, за тях няма събота, вторник, четвъртък.

# 954
  • София
  • Мнения: 20 119
При криза наистина се стига до болница, ама престоя е минимум 5 дни
Аз имам бъбречни кризи от малка, случвало се е да лежа и по два дни в болница. Но след изписването си долежавам вкъщи на лекарства и като цяло човек след такава криза не е работоспособен известно време, камо ли пък да се натоварва физически по този начин като в игрите.
По-скоро и аз като вас смятам, че е било нещо друго - заболяло го е и понеже явно си има проблеми с бъбреците, се е притеснил, а продукцията е длъжна да осигури преглед и лекарски грижи, защото може да се окаже нещо сериозно. И не биха рискували да го пуснат на дуел, ако действително е било такова.
Аз между другото бях за Влад и се радвам, че той спечели, обаче честно казано, пред Евгени бих предпочела да си беше отишло приятелчето му. Гената определено е по-интересен участник от него. Онзи е много саможив и много се пази да не оплеска нещо.

НелиСа, няма пауза между техните седмици, в събота започва техният понеделник.

# 955
  • на село
  • Мнения: 3 943
Ясно  благодаря ви Hug

# 956
  • Мнения: 226
Не съм гледала Фермата през седмицата, но винаги досега са показвали, когато на участник му се наложи да излезе, дори за преглед. Като онази, която настояваше да бъде прегледана в точно определена болница, но обърна палачинката, като се оказа, че ще трябва да плаща сама. Забравих й името. Все пак, не мисля че е недостойно да се откажеш, преди да си се докарал до там, че да получиш криза или сериозно контузване. И не разбрах защо му е на Евгени да говори за получена криза - видяхме, че се бори добре, все пак 2 силови игри взе, ряза, кова, цепи. Не е като да е паднал на 0 и да има нужда от оправдание, за да си запази мъжеството. Ако не са я показали - замълчи, олекваш така. Ако не е имал изобщо... Още по-зле за теб.
Аз съм доволна, че Влад победи. Симпатичен ми е. Не губи много, че няма да е фермер. Постара се, но не му се получи добре седмицата. Само се надявам да има имунитет от ратайство, тъпо ще е да го засилят към обора, а има шанс за реваншизъм от страна на Иван.

# 957
  • Мнения: 2 094
За мен като човек с проблемен кръст изобщо нищо не е имало конкретната седмица. Дори да не са бъбреци ,а кръст да го е заболял е невъзможно никой да не радбере и да си изкара ратайството. В обора се рине тор ,бутат се колички пълни с тор ,наведен с часове да дои крави и овце,още повече че никой не му помага щото Ванчето орева света. Да не говорим пък ,че човек който го боли кръста не подскача с биричка в ръка и не танцува с MP3 плейър като спечели такъв за награда. Генчо се представи добре на дуела с победи в 3 игри и загубата му никой нямаше да я обсъжда, но с нелепите си обяснения съвсем се излага

# 958
  • Мнения: 2 172
Евгени взе три битки , но нямаше никакво темпо.
Всеки от мъжете на старите щеше да го бие. А Весито щеше да го спука с 9:1.

# 959
  • Мнения: 15 960
Генчо днес не пропусна да оплюе Ванчето, че я било дострашало да иде на дуел, ама и той като нея, само като помириса обора, и веднага се разболя. Като видя на последната игра, че няма да издържи, и се сети за бъбреците си. Ами къде си тръгнал тогава?

Общи условия

Активация на акаунт