За Wizz Air?

  • 7 607
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Защо мислиш че няма да се призимят успешно? Не искам да ровя в нета, но има случай на доста по-елитни авиокомпании и те дори изобщо не успяват да се призимяват, но това е друга тема и това все пак са нещастни случай Според мен риска е както на дпугите авиокомпании
За протокола - аз вече си закупих билети за Wizzair и ще пътуваме в началото на юни, а после ще докладвам как е било  Hug

# 16
  • Мнения: 463
ice, знам, че не звучи логично, ама просто ме е страх. а иначе дори и конкордите падат, и даже после ги спират от летене. но при цена от няколко евро не знам как им стигат пари за прифилактика, ремонти и изобщо да си поддържат самолетите читави. спестяването на разходите за кетъринг не вярвам да им носи 200 евро по-нисък разход (колкото е горе-долу разликата между цените на билетите)

# 17
  • Мнения: 959
Ами явно не е само от кетъринга, знам че кацат във второстепенни летища (тези които са отдалечени от града) и сигурно има и други неща от който спестяват

# 18
  • Мнения: 463
е да, примерно кацат на гатуик или лутън вместо на хийтроу, ама и българия еър също кацат на тези летища и после час и половина до центъра

# 19
  • на път
  • Мнения: 2 804
От личен опит ви казвам, че проблеми няма, или ако има ги имат и другите компании в този момент. Майките с децата ги настаняват приоритетно на предните седалки. Ние пътувахме с количка и хората ни я прибраха и дадоха пред стълбичката.
Освен това на борда можете да си купите нещо ако сте в нужда - по 2,50 евро са сандвичите доколкото си спомням, а има и комбинирани менюта за по около 5 евро - сандвич, напитка и десерт например.
Успех!!
  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 567
Ами явно не е само от кетъринга, знам че кацат във второстепенни летища (тези които са отдалечени от града) и сигурно има и други неща от който спестяват
Да, има. Например с издаването на  електронен самолетен билет се спестяват значителни средства.

# 21
  • Мнения: 959
Да това с билета се спестява доста - назначени са 2 или 3 оператора на смени, и всичко става през интернет - доста се спестява от това (заплати, наем за офис, специален принтер и хартия и тн)

# 22
  • Мнения: 1 727
А как стои въпросът с багажа, бях чела преди време че си го носиш сам до самолета  newsm78, за да спестят разходи. Така ли е или си се чекира като другите авиокомпании?

# 23
  • Мнения: 2 567
 Shocked Чак пък сам да си влачиш куфара е прекалено  Laughing
Летяла съм с доста low cost компании и такова чудо няма  Wink Възможно е обаче ако имаш прекачване да се наложи да си вземеш куфара и да го чекираш наново за последната отсечка.

# 24
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нискобюджетните компании поддържат ниски цени на билетите, защото:
- не осигуряват трансфери от и до пистите на пътниците и багажа
 

Toва в червеното нещо не ми е ясно  newsm78, как да го разбирам - че си минаваш контрола и пеша по пистата с багажерите до самолета ли  #Crazy?

Това са пълни глупости. ooooh!
Това, че компанията е нискобюджетна, не означава, че пътниците от тази компания не ползват перонните автобуси до терминала като всички останали.
Това все пак не е междуселският рейс.

П.П. Освен това багажът и най-вече пътникът нямат никаква работа на пистата.
Писта(полоса) и перон са две различни неща.

# 25
  • Мнения: 236
 Здравейте,интересува ме  понеже скоро ми се налага да пътувам как се купуват билетите,разбрах че он-лайн, но не ми е ясно с дебитна или кредитна карта или ...? Embarassed

# 26
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз си мисля да се възползвам от билетите за Рим , които тръгват от март месец. Въпреки че не съм пътувала с нискобюджетна компания и все си мисля, че нещо ще се провали ( и ако изобщо някой ми се навие на акъла да пътува де ) Rolling Eyes  Simple Smile

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Здравейте,интересува ме  понеже скоро ми се налага да пътувам как се купуват билетите,разбрах че он-лайн, но не ми е ясно с дебитна или кредитна карта или ...? Embarassed

Аз ще пътувам точно с WZA до Италия през юли.
Мин. месец си купих билета. Парите им ги преведох по банк. път, като платих и известна сума такса.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
Нищо им няма на Уиз еър, а също и на Скай , които са другите нискобюджетни, които летят от БГ. Самолетите са нови, а специално 2 път когато летях със скай, само те излетяха ( беше по време на големите мъгли декември), този ден, всички други скъпи компании си отмениха полетите! А що се отнася до сигурността - ТЕ НЯМАТ ПРАВО ДА Я ЗАОБИКАЛЯТ, ЗАЩОТО СИ ИМА СВЕТОВНИ СТАНДАРТИ И ИЗИСКВАНИЯ! Пестят от летищни такси, храна, и от комисионни при продажба на билетите (което обяснява защо въпросния агент не ги харесва), те продават през интернет! Освен това в Уиз за Лондон стюардесите са българки и са много мили! Успех:)

# 29
  • Мнения: 959
Здравейте,интересува ме  понеже скоро ми се налага да пътувам как се купуват билетите,разбрах че он-лайн, но не ми е ясно с дебитна или кредитна карта или ...? Embarassed
само с кредитна карта, аз си купих миналата седмица  Peace

Общи условия

Активация на акаунт