Естетични процедури за лице и тяло – 48 тема

  • 72 940
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 531
Eli.....
Би ли споделила филърите, соито си разградила ,от колко време са били там?

Здравейте момичета,

Току що излизам от Ванеска.
Много ми хареса отношението и разбирането и.

Отидох за ботокс, но споделих и за едни мигрирали назолабиални филъри, които явно бяха доста зле сложени. Моето лице е изпито и кожата е тънка, филърите прозират като подутинки, едвам ги прободе за да ги разгради, бяха като гума станали.

За сега трябва да изчакам за каквото и да било.
След месец ще сложи Хармоника, 2 ампули. ( 1400лв), алтернативата беше Радиес, но бузите ми толкова са хлътнали, че просто е нужен малко обем. Дано оправи тези бръчки около устата, които ме побъркват.

# 676
  • Мнения: 3 488
Eli.....
Би ли споделила филърите, соито си разградила ,от колко време са били там?

Здравейте момичета,

Току що излизам от Ванеска.
Много ми хареса отношението и разбирането и.

Отидох за ботокс, но споделих и за едни мигрирали назолабиални филъри, които явно бяха доста зле сложени. Моето лице е изпито и кожата е тънка, филърите прозират като подутинки, едвам ги прободе за да ги разгради, бяха като гума станали.

За сега трябва да изчакам за каквото и да било.
След месец ще сложи Хармоника, 2 ампули. ( 1400лв), алтернативата беше Радиес, но бузите ми толкова са хлътнали, че просто е нужен малко обем. Дано оправи тези бръчки около устата, които ме побъркват.

2 години. Стояха невероятно първата година, но после са се втвърдили и са мигрираги.

# 677
  • Мнения: 2 041
Ели, а каква е марката на филъра?

И един въпрос към всички:
Според Вас, кой е най- добрият филър за изгубен обем в средната част на лицето и леко увисване? За слабо и изпито лице?

# 678
  • Мнения: 3 488
Ели, а каква е марката на филъра?

И един въпрос към всички:
Според Вас, кой е най- добрият филър за изгубен обем в средната част на лицето и леко увисване? За слабо и изпито лице?

И Ванеска ме пита, но картончето не е с мен. Ще ви кажа утре .

# 679
  • Мнения: 8 783
https://www.facebook.com/photo/?fbid=128985800046210&set=a.116275951317195

https://www.facebook.com/photo/?fbid=565137572297044&set=a.443241371153332


Някой има ли опит с Juvelook, резултатите изглеждат много добре.
Предлага се и при българските дерматолози вече.
https://www.facebook.com/photo?fbid=879401240049256&set=a.762939298362118

# 680
  • Мнения: 6 739
За филъри в назолабиални и марионетни кой дерматолог в Бургас бихте препоръчали?

# 681
  • Мнения: 3 011
Nona M., според мен е Restylane. Трябва да е филър, който мигрира трудно и не задържа вода. Juvederm задържа много вода и постоянно се поддува. Saypha аз не бих сложила в средна част на лице. Други филъри честно казано не признавам, защото са нисък клас и правят топчета, оттоци, алергии и т.н.

alethea, това ми изглежда като продукт на Juvederm, алтернатива на RRS® HA Long Lasting. Аз съм доволна от RRS - удължава живота на останалите филъри и прави "glass skin". А когато е съчетан с Juvenus, лицето направо става като порцелан - чиста, гладка, "glow" кожа, без пори. И двата продукта стимулират производството на колаген. При мен, лично, с Morpheus 8 преди точно 1 година, създадоха нов jawline и скули, само от колагена, който организмът ми произведе след тях. Филър останал имам само в устните, а лицето ми е опънато и с оформени скули и jawline както никога досега. Когато опитвах да постигна този ефект с филъри (особено Juvederm) на моменти изглеждах като питка.
Тези продукти са иновация в естетичната дерматология и са с тенденция да заменят филърите. "Идват" и много иновативни апаратни процедури.

# 682
  • Мнения: 23 402
Аз имам Сейфа в средна и долна част на лицето и нямам никакви оплаквания от тях.Слагани неведнъж.

# 683
  • Мнения: 3 011
При мен надуват и мигрират бързо. Сайфа като цяло са по-нисък клас филъри, въпреки че аз ги харесвам за запълване на хлътнатини в областта под устните и над брадичката. Издържат най-дълго. Хaресвам и Сайфа rich. Или по-скоро - преди 5 години беше най-добрият продукт (за мен) за скинбууст. Сега, с Juvenus на пазара, отива назад в класациите.

# 684
  • Мнения: 23 402
При мен са си ок.Рестилейн много по-бързо ми изчезват.

# 685
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
На 1-и съм на консултация при д-р Трендафилова, и аз търся основно възстановяване на обем и изглаждане на назолабиалните бръчки. Много се надявам да се размина само с филър в скулите, но ако се налага, бих сложила и в назолабиала.

В ценоразписа на дерма акт при биостимулиращите филъри виждам Sculptra, не ми е познат, имате ли мнение?

Виждам, че там не работят с Теосиал за съжаление и много се чудя и аз кое е най-доброто от хиалуроновите.

Също и слагали ли сте филър в гневна бръчка. Уви само ботокс не върши работа при мен Confused Какво би било подходящо за там?

# 686
  • Мнения: 7 790
Nona M., според мен е Restylane. Трябва да е филър, който мигрира трудно и не задържа вода. Juvederm задържа много вода и постоянно се поддува. Saypha аз не бих сложила в средна част на лице. Други филъри честно казано не признавам, защото са нисък клас и правят топчета, оттоци, алергии и т.н.

alethea, това ми изглежда като продукт на Juvederm, алтернатива на RRS® HA Long Lasting. Аз съм доволна от RRS - удължава живота на останалите филъри и прави "glass skin". А когато е съчетан с Juvenus, лицето направо става като порцелан - чиста, гладка, "glow" кожа, без пори. И двата продукта стимулират производството на колаген. При мен, лично, с Morpheus 8 преди точно 1 година, създадоха нов jawline и скули, само от колагена, който организмът ми произведе след тях. Филър останал имам само в устните, а лицето ми е опънато и с оформени скули и jawline както никога досега. Когато опитвах да постигна този ефект с филъри (особено Juvederm) на моменти изглеждах като питка.
Тези продукти са иновация в естетичната дерматология и са с тенденция да заменят филърите. "Идват" и много иновативни апаратни процедури.

Красота ,след колко процедури RRS и Juvenus се получи този ефект? Juvenus по колко мл предпоръчват да се слага?

# 687
  • Мнения: 3 011
blondie_anna, Теосиал не са ок и като състав и като "поведение". Предполагам, затова не работят с тях в Дерма акт. Аз лично Sculptra не съм ползвала, но доколкото знам е "по-стар" от RSS и бих препоръчала RSS пред Sculptra. Даже аз, ако трябва за пръв път да правя нещо, първо бих направила Morpheus 8, после Juvenus 2 пъти и след това, ако остане някъде нужда - запълване с RSS и в краен случай филър. Филър в областта на челото мигрира. Ако ботоксът се сложи добре, мисля че почти че изглади гневната. После след ботокса и малко бустер и сте готова Simple Smile Трябва все пак да стои и естествено и опънатите чела от ботокс не са красиви. Такива карикатури съм виждала, включително една моя приятелка се окепази в някаква треторазрядна клиника в Ring Mall... (ботокс цяло лице за 350 лв...)

Candy_girl, мила, с наслагване стана. Първо правих Morpheus 8 миналата година декември и януари. После допълних след него с Restylane, който днес вече го няма никакъв (още към август взе да изчезва) и някъде август или септември за пръв път сложих Juvenus. Ефектът от него видях на втората седмица, едно напомпване и нов колаген (при мен най-вече новият колаген се "появи" в областта на челюстта и скулите, но и назото се запълни хубаво). После края на октомври сложих RSS леко в скулите и после в цялото лице, както бустер се поставя. Пак около седмица след него се появи ефектът "уау". Началото на януари сложих втори Juvenus за поддръжка и мисля да слагам през 3-4 месеца, плюс RSS ако се наложи допълване на хлътнатини (при мен ги има в областта на назо и между брадичка и долна устна) и скули.
Така че Morpheus 8 две процедури, 2 Juvenus, 1 RSS.

A, да лятната промоция правих Morpheus 8 трета процедура само в областта на под брадичката и шията и челото и около очите, за поддържане на новия колаген, който "създадох" след първите две процедури.

Общо взето, планът ми е да се поддържам така вече + ботокс и филъри в много, много краен случай. Излиза и много по-бюджетно, освен всичко друго.

# 688
  • Мнения: 7 790
Мерси Two Hearts
микронидлинг беше ли правила ?

# 689
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Благодаря, KPP! Много му се чудя на морфеус, но ме е страх да не ми стопи и без това слабото лице, ще попитам на консултацията. Иначе и аз не искам филър в гневна, два пъти отказвам в Амбър да ми сложи д-р Шокър. Но ако на челото ботоксът ми е супер, то гневната си стои нагъната, а не е дълбока 😞

Много искам някак да загладя назолабиала без филъри.

А RRS скинбустер ли си води? Виждам такова и в скинбустер категорията, и в мезотерапиите. Ще попитам и за него на консултацията. Благодаря още веднъж!

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 13:28 от blondie_anna

Общи условия

Активация на акаунт