Естетични процедури за лице и тяло – 48 тема

  • 72 052
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 951
От четене за процедури вече се обърках и аз... Микронийдлинг какви резултати дава? И на какво време го правите? Ако споделите и от кои клиники сте доволни в София, ще съм благодарна.
За шията уж се надъхах за venus, но все по-негативни коментари намирам, което ме отказва.

# 736
  • Мнения: 5 322
При мен, аз съм пускала и снимки.
ти си спечелила генетичната лотария. Виждала съм те на снимки и младееш много, надали е само от Радиеса.

# 737
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Моля, препоръчайте ми мезотерапия с лифтиращ ефект. Jalupro, или нещо друго? Правя реденсити, но ми се иска да опитам колагеностимулиращ продукт? Благодаря

# 738
  • Мнения: 22 865
Ааа…аз може да имам по-млади черти и да нямам бръчки все още, но кожата ми прогресивно върви надолу.Майка ми беше
по същия начин.
Тъй че Радиес и чат-пат някой филър и бустер ми вършат страхотна работа.

# 739
  • Мнения: 1 671
Вчера сложих Teosyal RH 2 над устата имах много малки линийки, обаче ми надупчи устата. Аз не харесвам филър в устни, но така било за да има основа и тези линии да не растат. Не се харесвам, устните ми са ужасни имам 3 синини, тя ме бодна само 3-4 пъти в устни.
Аз си имам естесвени хубави устни.
Имам чувството , че и лицето ми се промени
Кога ще се махне този надут ефект
Линийките 2 те над устата пак си ги виждам
Еми 500 лв ей така

# 740
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Теосиал действа до 14 дни. Раздува, отпихва и накрая се намества. Изчакай.

# 741
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз също доста харесвам Радиес и за мен върши отлична работа. Проблем е, ако има нереалистични очаквания - например за скулптуриране, това не е продукт за изграждане на форми или за добавяне на обем. Също - с малко количество да се очаква голям ефект - най-често това съм виждала, като "проблем". Уместно е да се ползва в комбинация с филъри - за точков лифтинг. Двата метода се допълват, не са алтернативни.

# 742

Общи условия

Активация на акаунт