Естетични процедури за лице и тяло – 48 тема

  • 72 314
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 430

Не разбирам въпроса, но повече по етикета няма ( освен номера и дата на партидата и количеството).

# 721
  • София
  • Мнения: 3 951
Здравейте, коя е най-ефективната и бюджетна интервенция за контуриране на шия? Областта там винаги ми е била отпусната, даже бих казала, че на моменти си изглежда като двойна брадичка. Може ли да препоръчате нещо изпробвано, колко процедури са нужни и колко време издържа резултатът? Благодаря предварително. 🙂

# 722
  • Мнения: 4 598
Мезотерапията инжекционната, безопасна процедура ли е? Рискове и след нея има ли специални грижи, има ли ефект за финни бръчки? Болезнена ли е? Колко често трябва да се прави?

# 723
  • Мнения: 557
Добро утро момичета, имам питане относно марионетните бръчици и леко отпускане в този участък. До сега съм пробвала ботокс около устата и брадичката. Вдигат се крайчетата и резултата е супер, ако не говоря и не се усмихвам - иначе изглеждах криипи. Отделно мускулите ми бяха така "релаксирани", че през ноща ми течеше лига от устата, съжалявам за подробностите, но явно ботокса не е за там. След това сложих филър, и сходно на постовете по-нагоре - мигрира. Все едно съм лапнала бонбончета там където се падат марионетните. Разградих го, но сега съм в чуденка как да повдигна лицето точно в този участък - без да има намеса към средна и горна част на лицето. Моля за съвет Simple Smile
Правя мезотерапии 2 пъти х 3 процедури годишно, но явно те са само за свежест или пък имам силна мимика и там не подобряват състоянието (не ѝ колкото на мен ми се иска)

Последна редакция: сб, 28 яну 2023, 06:31 от Bug_Developer

# 724
  • Мнения: 5 742
Ботокс може ли да се поставя в долната част на лицето?
Аз знам, че се поставя само на чело и встрани около очите.

# 725
  • Мнения: 1 810
Цяло лице ботокс :
https://youtu.be/UCLcnIlq8DM

# 726
  • Мнения: 5 742
Благодаря, нещо съм изостанала явно къде и как се поставя ботокс...

# 727
  • Мнения: 23 039
Bug_developer, Радиес може да помогне.

# 728
  • Мнения: 557
Bug_developer, Радиес може да помогне.
Страх ме е да не стопи и без това сухото ми лице Grin

# 729
  • Мнения: 23 039
Радиес е филър, няма как да стопи нищо.Не е Хайфу.

# 730
  • Мнения: X
Плъзнала сега клюка, че апаратите топят лице при абсолютно всички Sad според мен също изключително зависи от квалификациите на специалиста, аз даже кола маска не бих дала да ми направи необучен човек - защото и на това съм попадала...

Последна редакция: сб, 28 яну 2023, 17:40 от Анонимен

# 731
  • Мнения: 433
Чат-пат ми излиза профила на Денков, е няма така ясно изписано самодоволство!

# 732
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Истината е , че всяка процедура е риск. Филър, ботокс, конци апарати. Просто при някои сакатлъците са по-често.

# 733
  • Мнения: 3 430
Според мен Радиеса е малко въздух под налягане..  реално не прави обем, което за мен е ок, но не видях никаква полза от него и не съм виждала при никого познат някаква видима промяна.

# 734
  • Мнения: 23 039
При мен, аз съм пускала и снимки.

Общи условия

Активация на акаунт