Бяхте ли се уговорили предварително в родилното?

  • 2 479
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 978
Apv, имаш достаъчно време да се уговориш с лекар.
Аз имах такава уговорка и съм много доволна

# 16
  • София
  • Мнения: 2 855
Имам уговорка с лекаря, който ме наблюдава през цялата бременност. Така се чувствам по-спокойна. Че каквито неща съм чувала, по колко часа никой не ти обръща внимание и всичко това за някакви си пари, просто тръпки ме побиват. Уговорих се с него, когато влязох в 9м. Мисля, че така е по-добре.

# 17
  • Мнения: 1 691
Нямах уговорка. Просто отидох, когато започнах да раждам, и целият екип се отнесе много добре с мен!

# 18
# 19
  • Мнения: 2 159
аз имах предварителна уговорка, за да се чувствам по-сигурна

# 20
  • Мнения: 482
Помоли с гинеколожката си, да те изпрати тя при лекар, които изражда и ако искаш се уговори с него.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 580
аз имах предварителна уговорка, за да се чувствам по-сигурна
И аз така, исках да раждам при лекар, който е свестен, разбира си от работата и знае как ми е протекла бременността. Така че отидох още в началото при моя лекар. Но никой няма да те върне като тръгнеш да раждаш. Може би е добре поне да поразпиташ за болница и съответно за персонала там.
Леко и безпроблемно раждане Hug

# 22
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
не и съм много доволна.
Вече минала ппрез този път, смятам, че плащането е най - безсмисленото нещо!Добре че не се излъгах да си платя.
родих в Шейново!

# 23
  • Мнения: 439
Нямах никаква уговорка. Първо бях решила да отида,когато ми истекат водите или когато контракциите станат по начесто.Случи се първото. Отидох без никаква уговорка.Екипите Бяха страхотни /млади лекари/ и всичко мина.
Пожелавам ти късмет:)

# 24
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Имах уговорка с лекаря, който следеше бременността ми да раждам при него.
Бяхме се разбрали за сумата още когато бях в 4-тия месец.
 

и при мен така, просто така бях спокойна, но аз исках да раждам секцио и нямаше как да съм без уговорка, въпреки че ако бях родила нормално пак щях да си имам лекар, така се чуствам по-добре

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Имах уговорка с гинеколог и неонатолог! Peace

# 26
  • Мнения: X
Имах уговорка с лекаря, който следеше бременността ми да раждам при него.
Бяхме се разбрали за сумата още когато бях в 4-тия месец.
На последната ми консултация /в деня на термина/ ми каза 2 х по-голяма сума.  #2gunfire Бях побесняла.
Искаше страшно много пари - за нормално раждане  #Crazy Нямаше как да му ги дам !

Точно след 2 дни се роди дъщеря ми - в друга болница, без никакви уговорки !
Просто когато започнаха болките, мъжа ми ме закара в първата болница, за която се сетихме. За мое щастие всичко мина леко и безпроблемно.
А на всичкото отгоре на смяна беше един от най-добрите лекари в Пловдив. Peace

Би ли ми казала в коя болница в Пловдив отиде да родиш и остана доволна? Нямам никакви раждали приятелки и подробностите около болниците са ми много смътни  ooooh! Благодаря!

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не съм се уговаряла с никой.
И аз така

# 28
  • Мнения: 2 849
Мисля ,че е по-добре ,ако се уговориш предварително .Така ще си по-спокойна .Аз лично имам позната акушерка и като дойде момента и се обадих и така .

# 29
  • Мнения: 1 382
E, и аз, и останах много доволна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт