За тези, които четат любовни романи № 43

  • 54 602
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 704
Тази седмица съм на вълна романтични комедии включващи спортисти. Първо прочетох "Превъзходство" на Саманта Йънг и Кристен Калихан, която се оказа доста приятна книга със забавни диалози, без излишна драма. Ако ви се чете нещо леко и приятно определено я препоръчвам.
Втората книга, която прочетох беше https://www.goodreads.com/book/show/60754390-princess-and-the-player може да се каже, че съм фен на Илса Мадън - Милс, прочела съм почти всичко, което е издала. Както и очаквах историята на Тък и Франческа много ми хареса, само ми се искаше Нова и Ронан от първата книга да имаха малко повече присъствие в тази, а не само бегло споменаване.

# 136
  • Мнения: 353
Прочитох "Империя на желанието". Хареса ми!
Имам дребни забележки, но ми хареса!
Има ли книга за бащата Кинг?

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Предполагам за питаш за книга за бащата на Гуен? Има,да. Последната от тази серия

# 138
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Резюмето ми хареса, отбелязах я.

Сега препрочитам тази, защото се оказа, че нищо не помня, а исках да чета втората – https://www.goodreads.com/book/show/48662527-beautifully-cruel
Но се сетих колко бях харесала Лиам Блек.
Аз я започнах за втори път, но на аудио.
Леле, какъв глас има мъжът, че и с акцент. Отлично аудио, препоръчвам!

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Л.Дж.Шен и тя готви нещо Simple Smile
Скрит текст:
🔥 First Thorne Princess Teaser + 100k Giveaway 🔥
I am currently celebrating two things:
1. The first official teaser for Thorne Princess, which comes out January 12th
2. Hitting 100k followers. Thank you so much for your support. It means the world to me.
To celebrate, I am giving away 20 mystery signed paperbacks. Yup. You’ve read it right. TWENTY. Open internationally and may include a LJ Shen mug!
For a chance at winning, just make sure that you are following this account and comment below letting me know what you think about this teaser. Bonus points if you tag a reading friend!
#ljshen #thorneprincess #paperbackgiveaway
Teaser credit: the divine @ashob1229
  

# 140
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Довършвам Maestro и бих я препоръчала.
Малко е дълга, но е много красива, музикална история от живия живот.

# 141
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Момичета, някой беше споделил коледни книги и ми се върти в главата, че я имаше споделена и Дневникът на Ноел. Нетфликс имат филм и ми се искаше да я прочета, преди да го гледам. Обаче аз или съм се заблудила или като съм я намерила, някъде съм я смотала. Вие срещали ли сте я?

# 142
  • Мнения: 744
Здравейте, дами. Пападнах на клипче за предстоящ филм "Perfect Addiction" базир на книга от Claudia Tan.
Дали някой е чел серията "Perfect" ? Дали може да се чете като самостоятелна книга или следва поредност на издаване?

# 143
  • Мнения: 5
Здравейте, дайте мнение за книгите на Джули Каплин моля. Виждам, че са поредица, но дали може да се четат самостоятелно?

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Здравейте, дами. Пападнах на клипче за предстоящ филм "Perfect Addiction" базир на книга от Claudia Tan.
Дали някой е чел серията "Perfect" ? Дали може да се чете като самостоятелна книга или следва поредност на издаване?
Аз не съм ги чела, но и на мен ми попадна клипчето. Според гоодрийдс това е втората книга от серията, третата е за бившето гадже - Джакс.Би трябвало да могат да се четат отделно.

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Момичета, някой беше споделил коледни книги и ми се върти в главата, че я имаше споделена и Дневникът на Ноел.
Geia, след публикацията ти потърсих, но не я намерих по групите.

Относно  "Perfect Addiction"  Claudia Tan, погледнах в ГР и като видях, че е на авторка пишеща в wattpad и рязко ми спадна интереса. Не ми се получава с пишещите там автори, твърде наивистични истории, твърде ...... полски. Въпреки това съм си набелязала няколко български на които бих желала да дам шанс, просто заради каузата и да ги подкрепя. Sun P G и Ванеса Гъркова ще си поръчам в някакъв момент техни книги.

От Ориндж очаквам "Чета те като книга" на Емили Хенри, Много ми хареса стила и в “Когато Януари срещна Август” и ще се радвам да прочета тази и "Срещи по време на ваканция". Взех си и "Лошия Круз" на Шен, четох я на английски, но ми се ще да я имам на български.
Любопитно ми е как са се справили с Рина Кент на български, но ще изчакам ел.вариант и няма да я купувам.

Предложението на Никол Сноу не ми допадна много, но и не беше пълна загуба на време. В момента дочитам Мръсна сделка на Лорън Ашър. Забавна е, обичам забавните книги. slow burn романс, но в последната третина
Скрит текст:
като се метнаха с един мръсен секс, супер неавтинтично звучащ спрямо темперамента и отношенията на двойката.

# 146
  • Мнения: 331
Скрит текст:
Момичета, някой беше споделил коледни книги и ми се върти в главата, че я имаше споделена и Дневникът на Ноел.
Geia, след публикацията ти потърсих, но не я намерих по групите.

Относно  "Perfect Addiction"  Claudia Tan, погледнах в ГР и като видях, че е на авторка пишеща в wattpad и рязко ми спадна интереса. Не ми се получава с пишещите там автори, твърде наивистични истории, твърде ...... полски. Въпреки това съм си набелязала няколко български на които бих желала да дам шанс, просто заради каузата и да ги подкрепя. Sun P G и Ванеса Гъркова ще си поръчам в някакъв момент техни книги.
От Ориндж очаквам "Чета те като книга" на Емили Хенри, Много ми хареса стила и в “Когато Януари срещна Август” и ще се радвам да прочета тази и "Срещи по време на ваканция". Взех си и "Лошия Круз" на Шен, четох я на английски, но ми се ще да я имам на български.
Любопитно ми е как са се справили с Рина Кент на български, но ще изчакам ел.вариант и няма да я купувам.

Предложението на Никол Сноу не ми допадна много, но и не беше пълна загуба на време. В момента дочитам Мръсна сделка на Лорън Ашър. Забавна е, обичам забавните книги. slow burn романс, но в последната третина
Скрит текст:
като се метнаха с един мръсен секс, супер неавтинтично звучащ спрямо темперамента и отношенията на двойката.

Всичките съм ги заредила за четене (Когато Януари срещна Август, Мръсна сделка и Рина Кент) Joy Сега захванах Покварени, но като стигна до Рина, ще кажа как са се справили (поне според моето скромно мнение Sweat Smile)
Купих си и Лошият Круз и буквално я "изядох" за 2 дни. (въпреки ограниченото време за четене покрай детето) И мога да кажа (за пореден път), че Шен си е Шен...

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Честно казано последната книга на Шен,която прочетох въобще не ми хареса. Или айде , не ми хареса като предишните и. А най-новата и даже не съм я изтеглила. Нещо в стила на писане ли, в историите ли, в героите ли... не знам, но сякаш не е тя.
Същото важи и за Ел Кенеди.

# 148
  • Мнения: 744
Не харесвам Шен, но пък ми стана интересно за българските автори от wattpad.
Дали някой може да сподели мнение за Мръсни пожарникари 1 - Sun P.G.? Интересувам се дали е романтичен или еротичен роман? Ще бъде интересен коледен подарък за възрастна персона, харесваща любовни романи, но не и провокативни.

# 149
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Яна, благодаря ти за усилията! Аз имам чувството, че някой я беше споделил в архив с коледни книги, но не мога да я открия. И аз я търсих по групите, питах и в темата за електронните книги. Здраве да е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт