Полезна информация за бебетата и зимното време

  • 1 603
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Мерси за инфото Hug

# 16
  • Мнения: 155
Нашата детска сестра на консултациите миналата зима ми каза, че до -5 градуса може да се излиза. Има разлика от -5 до -5 градуса знаете. Важно е времето да е спокойно, да не мъгливо, а най- приятно за разходки е когато вали сняг. И въздуха е много чист и свеж. А пък и като сложите дъждобрана, няма никакъв проблем. Щом на мама е приятно, то и на бебчо е приятно. Peace

# 17
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   Ние с Алекс ползваме един балсам за устни-ягодката на Нивеа.
   Като беше съвсем малка и купих от аптеката най-обикновен вазелин
  и с него и мажех лицето и устичката,защото крема за вятър и студ
  на Бюбхен не ни свърши никаква работа-хвърлих го.
  Сега ползваме и двете малинката на Бюбхен и един на Нивеа.
     А сега по темата: Наистина много полезно инфо.  Wink
  

# 18
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
На на 2 месеца , че и малко под тях се раzхождахме на -15, -20, без вятър. Е не за дълго  и под якето на мама, но все пак Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
Много полезна информация наистина Grinning
Доста мами се страхуват да извеждат децата в студеното време.А разходката е едно от най-важните неща за малките деца Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 581
Лично аз на студено време без вятър правя една бърза разходка около половин час не повече но  на мъгла НЕ смятам че въздуха е мръсен и влажен 

# 21
  • Мнения: 3 595
Ние не пропускахме разходка освен, ако нямаше проливен дъжд...Бюбхен не само, че не и помогна ами и нанесе сериозни щети на кожата... Чико също не свърши работа сега сме с Roc... За първи път излезе на 8 дни и бяхме навън всеки ден с часове...Нито студа, нито мъглата са пречка...всичко е въпрос на желание от страна на родителите  Hug

# 22
  • Мнения: 359
Благодаря и аз за инфото! Много е полезно  Hug

Ползвам колд крем на MUSTELA и съм много доволна. Бузките й са като копринени  Heart Eyes Балсамче на устните досега не съм слагала, но от сега нататък ще слагам. имам един на Vichi  Peace

# 23
  • Мнения: 2 242
Никога не съм ползвала специална козметика за студено и ветровито (въпреки че ни подариха), по принцип не съм фен на фармацията Naughty пък и Зори е предразположена към алергии (аз съм имала хранителна и медикамента алергия). Извеждала съм я във ветровито време с пуснат дъждобран, избягвала съм само мъгла при ниски температури. Да чукна на дърво – до сега не е имала никакви проблеми  Wink

Общи условия

Активация на акаунт