AVON кампания 01 и 02

  • 14 740
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 104
днес си взех и аз поръчката, ма щот съм си завеяна напоследък кво съм се объркала та съм поръчала един спрей, крем и балсам в повече Embarassed някой ще намаже коледен подарък, без да съм го планувала Mr. Green доволна съм си от нещицата този път, колието и обиците Етереал са страхотни Peace тази вечер ще сефтосам и маската за тяло Mr. Green иначе от цялата  ми поръчка (550лв) не дойдоха само Овлажняващите ръкавици, което си е направо постижение, определено не съм разочарована този път, ще спя спокойно Mr. Green

# 16
  • Мнения: 990
Ооо, не. На мен ми е 2-ра поръчка и лимитът май ми е 210, а поръчката го надвишава.
И сега какво? Ще ми приемат ли поръчката?  Cry Cry Cry
Те ще ти я вземат, но май ще трябва да внесеш някакви парички предварително, по спомени карам, иначе няма проблем!  Peace

# 17
  • Мнения: 985
Я да се абонирам за темата. Утре чакам да ми доставят парафиновата терапия за ръце. Някой ползвал ли я е вече? Видях, че в новия каталог има подобно нещо и за крака. Много им се чудя на белите чорапчета. Но ще очаквам тук да прочета отзиви за тях. Гледам ръкавиците в каталога и си представям как ще заприличам на супер Любо с тях на ръцете Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Ехооо, ето меее! Как сте? Как я карате? Ще ме отрази ли някой?  Mr. Green

От К02 съм си набелязала следното:
1. Течен ФДТ с матиращ ефект
2. Антицелулитния гел за тяло Cellu Sculpt
3. Стягащ лосион за тяло - въпреки, че този в момента не ми е и до средата още, цената е убийствена!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Здравей Валентина, назначихте ли вече колежка? някоя наша мама или  .....?

аз пък се чудя на цялата серия Perfect wear, може би ще е по едно от всичко, но ще решавам в движение. Със сигурност обаче ще си взема новия пилинг /отказах демото и го замених с Елла балерина, че едно детенце се фука в парка пред дъщеря ми че има, а аз вряла и кипяла представителка не съм му взела на детето. В другата брошура е на 15,90 а сега е на 12,90 лв. Виждала съм го, хубав комплект е Peace


друго ..... не се сещам newsm78. и това не е малко

ааааа фдт "дълготраен комфорт" ми харесва повече от матиращия Simple Smile


Валентина, съвсем м/у другото, ако сте в Б-с по коледа ... на 16 се събираме бургаските мами на коледна сбирка

# 20
  • София
  • Мнения: 2 901
Валентина, съвсем м/у другото, ако сте в Б-с по коледа ... на 16 се събираме бургаските мами на коледна сбирка

Ехехее, ми то 16ти каква коледна сбирка е, бе! На 23ти пътуваме за Б-с!

Каква Елла Балерина си взела? Кутийка, бижута, какво - туй Елла-та марка май се явява! Ние вече имаме кутия и котка с чанта и мишчица, а от следващата поръчка ще имаме и коланчета.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 310
Момичета, днес ми пристигна 1та поръчка от 1ва кампания.
Да ви похваля двойния парфюм+гланц(май някаква магическа пръчка се води), страхотен е... Ейвън имат няко продукти(обикновенно правени в Англия) които са на светлинни години от полското производство! Та ако имате поръчка за Трежел, вземете си комплекта, няма да съжалявате!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
[
Каква Елла Балерина си взела? Кутийка, бижута, какво - туй Елла-та марка май се явява! Ние вече имаме кутия и котка с чанта и мишчица, а от следващата поръчка ще имаме и коланчета.
Бижута, гривна + колие. Виждала съм ги и в действителност, сладки са Whistling Надежда е на 2 и все си мислех че няма да я впечатлят, но тя толково много ги хареса, че поиска моят сребърен синджир. Още същата вечер го скъса, но нищо, детето си заслужава нейни си украшения ... щом я влече Laughing

# 23
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Наде.... чудех се защо не пишеш!!! сори за спама, ама им е приятно датевидя в нашите редици пак!!

# 24
  • София
  • Мнения: 10 310
Наде.... чудех се защо не пишеш!!! сори за спама, ама им е приятно датевидя в нашите редици пак!!
и на мен ми стана приятно   bouquet
имам толкова работа, че за нищо друго не остава време Sick Sick Sick

# 25
  • Мнения: 985
Момичета, днес ми пристигна 1та поръчка от 1ва кампания.
Да ви похваля двойния парфюм+гланц(май някаква магическа пръчка се води), страхотен е... Ейвън имат няко продукти(обикновенно правени в Англия) които са на светлинни години от полското производство! Та ако имате поръчка за Трежел, вземете си комплекта, няма да съжалявате!

И аз писах в предната тема за гланца и парфюма. Магическа пръчка))). Много е сладичък гланца и парфюмчето е достатъчно силно. Видях по снимките на новите каталози, че ще ги предлагат отделно, без да са в комплекти. Ще си поръчам гланца с Персийв. Сега съм горда притежателка на Treselle и розов гланц. Дали парфюмите са същите като тези в шишетата? Имам Персийв парфюм, който много харесвам.

# 26
  • Мнения: 3 271
Наде, радвам се и аз да те видя. Дано сте добре. сладкишката ти е станала още по-красива, истинска малка принцеса. Да я нацункаш  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 511
Още един глас за лака аметист Hug Много ми допадна - дано го има още в наличност, да си поръчам резервен Heart Eyes Май само него бях поръчала за себе си - другото подаръци ooooh! Не ми се беше случвало Laughing В крайна сметка - пак съм си сметнала всичко така, че да не ми остане нищо като сума Laughing Да няма празно Laughing Толкова относно кампания 1 Embarassed

Колкото до кампания 2 - умувам над много неща Crazy Чудя се дали си заслужават: меките възглавнички от стр.81, комплектът колани с котето, новото масло за тяло от SSS, новият спрей за изсушаване на лака, новият парфюм Be Sensual Crazy

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 00:00 от Alinka

# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ето и аз над какво съм се спяла от кампания 02:
1. Фон дьо тен, че са евтини много, ама не съм решила кой??!!  newsm78
2. Лакочистител, че ми свършва!
3. Спрей - фиксатор за бързо съхнене на ноктите, не мога да не го пробвам!!
4. Новото масло $$$, не че имам нужда, ама да се пробва!!
5. Рол-они - от по 2 за 4,50 и от по 2,90 парфюмните
Но докато дойде ред за поръчване списъка ще се промени определено!

# 29
  • БГ
  • Мнения: 735
Я да се абонирам за темата. Утре чакам да ми доставят парафиновата терапия за ръце. Някой ползвал ли я е вече? Видях, че в новия каталог има подобно нещо и за крака. Много им се чудя на белите чорапчета. Но ще очаквам тук да прочета отзиви за тях. Гледам ръкавиците в каталога и си представям как ще заприличам на супер Любо с тях на ръцете Grinning

терапията е супер, майка ми е много доволна, без ръкавици преди я поръчах, малко скъпи ми се видяха, вие кажете дали си заслужават? newsm78
а розовата кутийка Елла балерина, има ли някаква балеринка която танцува или си е изчистена като я отвориш и си е просто само кутийка розова за бижута?

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 10:52 от tevolere

Общи условия

Активация на акаунт