💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 12 (13.11 - 20.11)

  • 117 496
  • 3 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 450
Топ корица, както и прекрасно оформление на темата - както винаги!

# 31
  • Мнения: 147
Липсва падането, което донесе победата на "Непобедимите". Bowtie

Ти па, какво падане? Не богохулствай. Това си беше най-случайно подхлъзване, предизвикано от някоя подмолна машинация на лукавата Продукция. Сигурно Димо е клатил макарата зад кадър Joy

# 32
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
Страхотна корица!
Персонални поздравления за идеята на Дяволо, посланието е ясно, план А и план Б нагледно! Но докато план Б може и печели, план А....домакиня с болни колена два пъти я “удави“....кеф! Последователността на план А и Б, или това кой преди кой е замислен и изпълнен няма значение, важен е крайния резултат, който да видим дали ще потвърди моята теория.
Благодаря и за това, че наистина  е сложено мнението ми в началото, аз не смятам, че съм казала нещо кой знае какво или нещо, което не се знае от повечето хора, или нещо, което както виждаме и чуваме не се казва от почти всеки излязъл и отстрелян от сериала участник основно за Джаферович, за Алекса засега са по-обрани. Наистина се радвам, че все повече хора “проглеждат“, че все повече хора виждат явната манипулация и унижението, на което са подложени участници за сметка на една жена, която просто няма място в такъв формат просто защото е изчерпана откъм участия за “чест и слава“. Един уважаващ себе си човек може да напомня на обществото за себе си по далеч по-приятни начини от този, който наблюдаваме пред последните два месеца, без да се налага това да е за сметка на други хора, чието достойнство се опитва да стъпче с помощта на продукцията. Всъщност, достойнство е дума, която явно има различно тълкуване и послание за Евгения Джаферович.
Страхотна тема, страхотна корица, страхотни хора, списващи в нея! Идната седмица вероятно ще е интересна, но аз вероятно ще си дам малко почивка заради работни ангажименти, и ще гледам някои епизоди на запис. Но ще се опитам да ви чета, колкото и когато мога.

# 33
  • Мнения: 996
Юлиян си е Юлиян. Не мога да му отрека нито едно качество, точно както и не мога да отрека неспособността му за интроспекция.

Изненадващо за мен той е първият човек, който виждам публично да отправи критика към Лефтеров. И в негова чест  си пуснах подкаста с Чакалов и се наложи да го спра. Не смятам Лефтеров за лош човек, но и не мога да се абонирам за образът му на трагичен герой. Не одобрявам поведението му в и извън формата спрямо деликатната ситуация, в която беше.

Тази седмица очаквам запобагтяване на Жени и гърмеж на поне двама любими герои.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 551

Не знам какво може да направи, за да е по-достойно, за мен не е достойно това, че твърди в ефир, че бившата му приятелка е правила секс в риалити формата, в който са участвали. Още по-лошото е, че го сподели, за да защити себе си от твърденията на последната, че не я е пазил в играта, след като спокойно можеше да каже, че не е длъжен да рискува мястото си във формата. А коментарът ми беше породен от това, което е казал в подкаста с Чакалов, а именно, че той (Лефтеров) пази имиджа/достойнството/изберете си друго клише на Мирела. Ако така ѝ пази достойнството, не искам и да си помислям какво би казал, когато спре да го прави. Аз не бих тръгнала да обсъждам чуждите интимни отношения в национален ефир, а ако все пак го направя, по-скоро ще ме е срам, че съм паднала толкова ниско, отколкото да говоря за чест и достойнство. Тези думи отдавна са загубили тежест в този формат.

# 35
  • Мнения: 1 940
Капитани предполагам Джеферович и Виктория
Надявам се Виктория да отпадне ако е елиминационна
Безстрашни.
Подхващам въпрос от предната тема. По повод Фифо. Първо е отказал да играе с Жени. Ок, иска мъже срещу жени .(няма логика Жени преди него да е искала женска коалиция както се тръбеше, предвид договорките и с Мирела , Лефтеров и Вальо ли беше . Ок, след неговата заявка няма да играя с жени , се сформира женска коалиция.Добре, докарват му на Филип още подкрепления за "отбора". И какво прави Фифо- решава да отстреля, точно мацката в която са Флюбени двама от мъжовете. Сори , но колко трябва да си проЗД , за да измислиш такъв ход.Която и друга да беше избрал , женската клика се срутваше.След това има шанс да привлече част от момичетата . Вместо да отиде , да си поговори  с тях , да създаде някакво доверие, да ги привлече , като коалиционни партньори с общи интереси, праща несериозния Чакал , който хахо хихи или идвате или ви нарочваме. Заплахи глупости, съвсем ги отблъсна. След това ,започна и с подмятания, интриги, намесване на личен живот . Много грозно. Съжалявам, но тук не му е виновна "Продукцията", нито Жени. Трябва да води уроци - как не се играе тази игра. И като казвам нулева социална политика, нямам никак предвид липса на хитрост и манипулативност..а за липса на обикновени човешки взаимоотношения ,които можеш да завържеш.  И още един шанс след вички тези издънки , му даде продукцията- бонуса Мани и Гого , които съвсем лесно можеше да дръпне на своя страна...да , ама не . Та каквото сам си направиш , никоя продукция не може да ти го направи

# 36
  • Мнения: 107
Страхотна корица(чак се колебая дали корицата или пуфкането на Фифо да си избера за аватарна). Относно анкетата:
Гласувах за капитани Виктория и Джеферофич. Алекса се поизмори от капитански и иска, не иска Виктория ще стане. В Безстрашните е ясно - Джеферофич иска поста и ще го получи, но вече ще е оздравяла и няма да избяга от капитанска. Битката ще е елиминация според мен иначе вероятно ще трябва да има двойно отпадане в петък. Много ще им дойде 10 човека за финално племе. Ако позная че е елиминация ще стискам палци на Виктория. Колкото до териториалната - време е Безстрашните да си върнат знамето.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 755
Сега виждам и аз корицата Simple Smile мнооого добро хрумване. Поздравления!

# 38
  • софия
  • Мнения: 3 379
Дяволчето президент, Бен вице!(другата седмица обратното)
 Момчета, благодаря! Корицата е един път, хахахах.
  По анкетата: Женя и Генчо, трябва да захлеби другарката и ще се наложи да му резне главата. Все се надам Непобедими да продължат да доказват името си.
 Че мъжете сами са си виновни за положението в което се намират съм напълно съгласна. Златни възможности изпуснаха и до сега никой от излезлите не отговори логично защо така се случи. Още се чудя Лефтеров защо върна капитанството на Жени последната седмица.

# 39
  • Мнения: 213
Благодаря за прекрасната тема за пореден път Hug
Гласувах в анкетата за Генчо и Жени. Надявам се капитанската да не е елиминация, но все си мисля, че ще бъде. Според мен Безстрашните ще си останат в Резиденцията.

# 40
  • Мнения: 909
Малко смях от Инстаграм 🤣🤣🤣
Скрит текст:



















# 41
  • София
  • Мнения: 759
Благодаря за темата!
Гласувах за капитани Жени и Виктория. Мисля, че няма да е елиминационна капитанската битка. И че ще спечелят безстрашните териториалната.

# 42
  • Мнения: 5 320
Благодаря за темата.
Алекса и Жени отбелязах в анкетата за капитани. Като се надявам на елиминационна битка между тях и Женито да отпадне.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 551
Подхващам въпрос от предната тема. По повод Фифо. Първо е отказал да играе с Жени. Ок, иска мъже срещу жени .(няма логика Жени преди него да е искала женска коалиция както се тръбеше, предвид договорките и с Мирела , Лефтеров и Вальо ли беше . Ок, след неговата заявка няма да играя с жени , се сформира женска коалиция.Добре, докарват му на Филип още подкрепления за "отбора".
Освен Жени, след пристигането си при "Безстрашни" Михаела също е потърсила Филип, за да играят заедно на базата на това, че се познават задочно покрай приятеля на Михаела. Отговорил ѝ е същото като на Жени, че иска "да играе с мъжете". Всичко това е в реда на нещата, самият Филип не е виновен, че масовият зрител го ожалва след всяка номинация, на която жените, с които той отказва да играе, го изпращат, не е в реда на нещата да е все изненадан и в защитна позиция, когато той най-малкото е спомогнал за софрмирането на въпросната "женска коалиция". Grinning Дори Ралица каза в Instagram, че е искала да играе с него, но явно ѝ е показал, че той не иска това.

# 44
  • Мнения: 107
Капитани предполагам Джеферович и Виктория
Надявам се Виктория да отпадне ако е елиминационна
Безстрашни.
Подхващам въпрос от предната тема. По повод Фифо. Първо е отказал да играе с Жени. Ок, иска мъже срещу жени .(няма логика Жени преди него да е искала женска коалиция както се тръбеше, предвид договорките и с Мирела , Лефтеров и Вальо ли беше . Ок, след неговата заявка няма да играя с жени , се сформира женска коалиция.Добре, докарват му на Филип още подкрепления за "отбора". И какво прави Фифо- решава да отстреля, точно мацката в която са Флюбени двама от мъжовете. Сори , но колко трябва да си проЗД , за да измислиш такъв ход.Която и друга да беше избрал , женската клика се срутваше.След това има шанс да привлече част от момичетата . Вместо да отиде , да си поговори  с тях , да създаде някакво доверие, да ги привлече , като коалиционни партньори с общи интереси, праща несериозния Чакал , който хахо хихи или идвате или ви нарочваме. Заплахи глупости, съвсем ги отблъсна. След това ,започна и с подмятания, интриги, намесване на личен живот . Много грозно. Съжалявам, но тук не му е виновна "Продукцията", нито Жени. Трябва да води уроци - как не се играе тази игра. И като казвам нулева социална политика, нямам никак предвид липса на хитрост и манипулативност..а за липса на обикновени човешки взаимоотношения ,които можеш да завържеш.  И още един шанс след вички тези издънки , му даде продукцията- бонуса Мани и Гого , които съвсем лесно можеше да дръпне на своя страна...да , ама не . Та каквото сам си направиш , никоя продукция не може да ти го направи
Ако е елиминация дано не познаеш😁
Колкото до женската коалиция - Джеферофич влезна със заявка, че този сезон ще направи така, че мъж да не е победител. Освен това първата женска коалиция бе "основана" още на плажа от нея, Михаела и Ралица. Илина не бе съгласна и бе отстреляна, иначе Филип беше по начало предвиден за първи номиниран. Мирела се пресъедини по-късно към коалицията(до тук и Михаела и Мирела са го потвърдили). Всяко действие на Филип бе тип "ответна реакция". Да като стратегия неговата издъшаше, но в момента стратегията с най-много пробойни е тази на Джеферофич. Реално всеки един от съюзниците ѝ има реална причина да я отстани - дали ще се реши някоя да го направи е друг въпрос.

Последна редакция: нд, 13 ное 2022, 22:08 от Rokamball

Общи условия

Активация на акаунт