Мога ли вече да я изведа навън?

  • 2 716
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 568
А днес в този сняг в София пак ли ще излизате, мами?
А на въпроса как я обличам - върху домашните дрешки слагам космонавт и шапка, слагам я в портбебето в количката и я увивам в испанското одеалце, закопчавам портбебето и слагам покривалото на количката  Simple Smile  Няма мърдане ... може и да се престаравам, ама така съм по-спокойна  Blush

# 31
Ние сме на месец и 3 дена и май и ние сме закъснели с разходките. Досега само на терасата изкарвах моя бебок, но днес е първата ни консултация, така че ще видим свят Laughing

# 32
  • Мнения: 5 228
Аз в този сняг и изобщо когато е под 5 градуса навън или духа силно не извеждам дъщеря ми навън. Даже на прозореца не я показвам, просто често проветрявам и гледам винаги въздуха в къщи да е свеж и да не е топло.

# 33
  • Мнения: 4 965
Цитат на: Sim
Аз в този сняг и изобщо когато е под 5 градуса навън или духа силно не извеждам дъщеря ми навън. Даже на прозореца не я показвам, просто често проветрявам и гледам винаги въздуха в къщи да е свеж и да не е топло.


И аз така. Бебки (въпреки, че са по-големи от вас) са навън всеки ден с изключение, когато в момента вали (сняг или дъжд), когато има мъгла или прекалено силен вятър и когато температурата е около нулата.
Иначе, излизаме от 27-мия ден (от болницата ни изписаха на 20-тия) и от тогава не сме спирали. Когато имам някаква работа вкъщи и не успявам да ги изведа, спинкат на балкона (в топло време) и на отворен прозорец (когато е студено).

# 34
  • Мнения: 3 663
Цитат на: _smiley_
А днес в този сняг в София пак ли ще излизате, мами?

Ами не Sad и не за друго ами е непроходимо с количката навън, а гарджето си тежи, за да я нося на ръце или в порт бебето. в кенгуру пък още не може Sad обаче са сметка на това одеве я изнесох гола на терасата за 5мин Simple Smile не ме линчувайте сега само Simple Smile обаче детето се накефи Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 258
Не пропуснах и днес:)Малко беше трудно с проходимостта,но не се отказах.Навън беше чудесно за разходка:)

# 36
  • София
  • Мнения: 255
Навън, навън и пак навън!!!!!!!!!!!!
Смятам, че това което правим с Petinka още когато бебоците ни бяха съвсем малки  по 4- 5часа навън е най-доброто за бебоците. Дали ще се разболее от 5 минутна разходка или  3 часова/зимата толкова  защото замръзваме ние - майките/  си е божа работа.

# 37
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Цитат на: _smiley_
Мили мами и по-специално тези на едномесечни бебета,
извеждате ли вече бебчовци навън? Аз не съм говорила с педиатърката ни по този въпрос, но в понеделник задължително ще се посъветвам и с нея. За сега само извеждам Дара на слънчице на терасата за по 20-тина минути, но толкова много ми се излиза вече, че не ме свърта. А ако не беше мъжът ми да ме спира, до сега 100 пъти да съм я разходила с количката  Laughing
Вие как мислите?

az moita bebka ia izkarah na 25 dni .tova be6e predi niakolko dni.minalata sedmitza v hubavoto vreme na slan4ice,spe6e kato kapana.otnosno maja mi toi e bolen na tema bolesti ama ne mu obarnah vnimanie i ne sbarkah.davai smelo.

# 38
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Цитат на: milenka
Алекс е на 3 седмици и още не съм го извеждала, само на терасата всеки ден за по 10 минути, но четейки тази тема се окуражих и ще го изведа, но бихте ли ме посъветвали как да го облека, с какво да е завит, за колко време да излезем. Каква трябва да е минималната температура навън?

Spored men e dobre parvia pat da ne stoite pove4e ot 30min.moita bebka e na 39 dni.Obli4am ia s bodi,ga6terizon ili bluza s ritanki,ot gore i slagam edna jiletka,mnogo e vajno krakata da sa i topli,izpolzvam terlitzi,a za nai otgore slagam kosmonaft.Moia go kupih ot internet magazina DaNet-mnogo e topal i sladak.Da ne zabravi6 6apkata-ako ima6 pletena nai-dobre.Varhu kosmonafta i slagam odealtzeto,mu6kam ia v port bebeto,slagam ia v koli4kata i sme gotovi za pate6estvia.Ve4e ia darja na van po 4as i polovina,dori 2 poniakoga

# 39
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Точно днес в този сняг е най-прекрасният ден за разходка на най-малките бебета,(а за големите-супер удоволствие, дъщеря ми се е ровила днес 1 час в снега) ама.....на кого да обясняваш, после бебетата били кекави, еми как не.

# 40
  • Мнения: 1 017
_smiley_ смело навън:)
Скъпия да не знае много,
само да внимаваш д ане простудиш снахата Laughing, чееееее......Simple Smile))))

# 41
  • Мнения: 5 468
Аз изкарах моето бебе навън като навърши един месец. Много ревеше и хич не можех да си представя на разходка само аз и тя. От втория месец я водих навсякъде вече. А до тогава на терасата, ама беше пролет... Като гледам тука, много майки изкарват децата си още от първата седмица седмица, така че щом толкова ти се ходи навън - ходи.

Общи условия

Активация на акаунт