Спойлери от реалити предавания - тема 7

  • 77 599
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Нещо ме е хванала амнезията,ама обединеното племе май нямаше име,нали?
Не помня как се обръщаха към тях на битки.

# 16
  • Мнения: 9 166
Няма почват да играят тет-а - тет

# 17
  • Мнения: 5 440
Аз не се учудвам, че Мира е в Нова. Време ѝ е да си ходи. Само да не е Гого или Фифо на пейката.
Благодаря за темата! Аз почти не чета в темата за ИВ и то заради определена потребителка, която постоянно ни начуква канчетата.
Има нещо такова. Заради тази потребителка мисля, че СМайли е тук под друго име. Аз съм от тези, на които в минали години пращаше лични съобщения въпросната господарка на форума. Радвам се , че се разкара поне под този ник. Извинете за офтопика. Казах си.

# 18
  • Мнения: 419
Докато не видя снимка на Алекса с чека няма да повярвам, че е спечелил Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 5 671
Чесно казано, предпочитах Мани или Джаферович да напусне, не Мира.
Ама ще видим, дали пейката показва верни спойлери.

# 20
  • Мнения: 419
Аз се надявам Филип да е човека, който ще изрита Джафера от формата.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 207
Благодаря за новата тема!
ИВ
В първия пост на основната тема за финал е посочен 29.11.
Брех, че то е вторник. Никаква логика.... Плюс, че е два дена след последната (май ?!?!?) седмица.
Дали това не значи, че може и да си завършим тази седмица с обединено племе от 10 човека Thinking

# 22
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 166
Аз не се учудвам, че Мира е в Нова. Време ѝ е да си ходи. Само да не е Гого или Фифо на пейката.
Благодаря за темата! Аз почти не чета в темата за ИВ и то заради определена потребителка, която постоянно ни начуква канчетата.
вместо Мира трябва да е Гого.  време е да не му се чува  п... глас

# 23
  • Мнения: 1 875
Аз не се учудвам, че Мира е в Нова. Време ѝ е да си ходи. Само да не е Гого или Фифо на пейката.
Благодаря за темата! Аз почти не чета в темата за ИВ и то заради определена потребителка, която постоянно ни начуква канчетата.
вместо Мира трябва да е Гого.  време е да не му се чува  п... глас
. И защо му е време да си ходи!? С какво Мира е по-добра от него чисто Игрово!? Или дай да сипем огън и жупел незаслужено срещу даден играч за да генерираме трафик и да се заяждаме!
Ще ме извиняваш, но коментарът ти е бълвоч, лишен от факти и лишен от всякакъв обективизъм.

# 24
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 166
ти изказваш твое мнение - аз своето. ОК ?
отидоха си доста играчи, които имаха място в играта и на този етап.
останаха и играчи, които не заслужават.

# 25
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
ИВ
В първия пост на основната тема за финал е посочен 29.11.
А аз защо съм останала с впечатление, че свършва на 02.12? Някъде нещо май мернах, но сигурно бъркам.

# 26
  • Мнения: 213
ИВ
Относно предполагаемото капитанство на Гого тази седмица и неговото отпадане. Не беше ли казал Цветан някъде, че Гого няма да бъде капитан повече до краят на предаването ?

# 27
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 495
Генчо е капитан на “непобедимите”, сега ако “безстрашните” изберат Гого е ясна работата с онзи спойлер: предстои отпадането на Гого.

# 28
  • Мнения: 3 294
Айдее.. да видим Генчо дали остава в играта или ще си тръгне, според опонента му.

# 29
  • Мнения: 219
И аз се записвам в новата тема. Джафа ако сега се отметне и наистина пусне кокала на Гого, значи е предупредена, че ще има директна елиминация. Нямам друго обяснение вече. Хем се заявява, че иска да изкара едно капитанство докрай, хем изведнъж ще остави друг да е….

Общи условия

Активация на акаунт