Ще има торта голяма за ДЕКЕМВРИЙЧЕТО на мама!

  • 24 363
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 390
Честита Нова Година!
Сурва, весела година!
Да сте живи, да сте здрави!
Всеки работа да има!
Всяко зло да ви забрави!
Пълни шепи и хамбари,
бели агнета в кошари!
Нека всички земни дари
да се трупат на камари!

# 241
  • Мнения: 381
Честита Нова година!
Желая на всички ви, от цялото си сърце много здраве,любов и професионални и лични успехи!  bouquet  bouquet  bouquet

# 242
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!
БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!
ОБИЧ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ, УСПЕХ - ЖЕЛАЯ ВИ ВСИЧКО ТОВА!
НЕКА ГОДИНАТА БЪДЕ ЩЕДРА ЗА ВАС И БЛИЗКИТЕ ВИ ХОРА!
Ние се научихме да казваме : Сурма, сурма година, есеа година! Превод искате ли  Joy Обаче не иска да ни налага детето, явно малко сме го ядосвали. Имаме страхотни подаръци, ще кача и снимки утре, защото следобед и довечера ще съберем още занимавки. Под нашата елха дядо Мраз донесе една подвижна масичка с прибори за сервиране и мацката се справя супер успешно с разливането на вода. Flutter
Хайде разказвайте как изкарахте!  bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 2 493
ЧНГ и от мен! Страхотни пожелания от всички за всички Wink Присъединявам се към тях и аз Simple Smile
Ние изкарахме общо взето добре. Ходихме на няколко места и се прибрахме в 7:30 сутринта. Мая в момента, в който влязох в стаята скокна в страхотно настроение и почна да бърббори, та отам последваха закуски и т.н. и най-накрая в 9 без 15 беше нахранена, облечена и преобута и събудих майка ми и й връчих внучката. После двете отидоха на гости на баба ми, та ние си поспахме хубаво Simple Smile
А забравих да се похваля - пуйката ми стана чуднааа. Направо се гордея със себе си. Доста се притснявах, особено след думите на свеки "Ти си луда, туй наеш ли колко трудно става и пак е жилаво..." и т.н. в тоя дух.  Е явно повече ме бива от нея Wink Понеже остана по-голямата част от бялотот месо мисля сега да направя едно фрикасе.

Мая снощи откърти в 9:30 и така и недочака новата Евро-година. Така ми се искаше да види поне зарята, но явно друг път ще е...

Райка, къде се губиш бе жена... Що чуденки се изчудихме за теб - къде потъна, а беше толкова редовна и т.н... Как са Саня и Боги?

# 244
  • на езерото
  • Мнения: 263
 
ЧНГ
   На всички Ви желая, много здраве, щастие, любов и много късмет през новата европейска 2007  bouquet
   Ние си празнувахме вкъщи,общо взето нищо особено.Като кулинарен подвиг мога да Ви се похваля с една питка (горе долу я докарах  Laughing),хапнахме ,пийнахме, поприказвахме си и така старата година си отиде.Никол заспа към 22.30ч, аз се притеснявахда не се стресне от гърмежите, но тя заспа като откосена и не мръдна до 9.30ч тази сутрин Laughing.Целувки  bouquet

# 245
  • Мнения: 951
ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!
Ние изкарахме много хубано.Дани дивя до 1:30,когато се изкъпахме с топла вода /за успокоение/ и легнахме заедно.Спа учудващо добре,въпреки че малко го беше страх от гърмежите.Т.е не стряскаше от тях,но не искаше да ги гледа newsm78.
Тази сутрин го закархме при баба му,а аз отидох на масаж...кефффффф!Годината на прасето почва с удоволствия,ако продължи в този дух ще почна да грухтя като някоя свиня! hahaha Обачеее,нещо се оляхме с порциите и толкова храна остана! ooooh! Даже мислехме да поканим гости довечера.

# 246
  • Мнения: 4 195
За много години девойки и от мен. Желая ви година изпълнена със здраве и късмет, за другото сте достатъчно кадърни.
Ние си посрещнахме еврогодината много семейно. Вики скокна при първата по - сериозна пиратка в 23.45 и стоя с нас до 01.30. Голям кеф голямо чудо тез пиратки, още ме врънка да хвърляме.
Днес сурвака с домашна сурвачка, мина из цяло Курило и така. ного си ми беше гот с детенце, въпреки че сме болни, дано ни е по - добра таз година.

# 247
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Когато старата година си отива, а Новата в 12 се роди желаем ви от все сърце да сте щастливи  и нека в тази нощ красива се сбъднат вашите мечти   Hug


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА ТЕЗИ И ДНИ

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА РУМЕН НА ДАРА И НЕЛИ

# 248
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ НАС!!!
Много здраве и щастие желая на вас и семействата ви!
newsm24
Ние също посрещнахме НОВАТА ГОДИНА предимно около масата. Вики издържа геройски до 1ч., и цяла вечер дори и след 12ч. повтаряше само "НЯМА СПИНКАМЕ ЧАКАМЕ НОВА ГОДИНА". Така и не разбарх какво си мислеше че чакаме толкова. Joy
Тази сутрин и ние обиколихме комшиите на сурова, стихчето за сурова го беше научила, но определено и трябваше и преводач. После излязохме на вън за да гледаме кукерите и за мое голямо учудване изобщо не се уплаши (а е имало години когато дори и мен ме е хващало страх от тях).
Райка драсни наистина някой ред за да ни кажеш как сте. Много ни липсвате. Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 558
ЧЕСТИТА НОВА 2007 ГОДИНА И ОТ НАС! С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЕДНА ПРЕКРАСНА ГОДИНА С МНОГО УСПЕХИ, РАДОСТИ И НЕВЕРОЯТНИ МИГОВЕ!
Ние бяхме на гости но 1 етаж над свекърва ми та наминахме и от там и после към 11.20 оставихме Марки там да спи. Нищо особено, но някак си този път съм изпълнена с повече надежди за по-хубава година...
Исках да ви питам, остана ли някой незаписан за детска или ясли от вас, знае ли някой кой номер е тази нова наредба която приеха 2006 според която не важат старите молби за ясла и детска? Опитвам се да я издиря из нета, но не и знам номера нито как точно е формулирана, чудя се да ходя ли нови молби да подавам??
Целувки от нас с Марки!

# 250
  • Мнения: 951
ВИКТОРИЯ Р,тъкмо пиша молбаза детска гадина,за да я подам утре.Иначе бяхме приети на ясла,ама нали решихме,че Дани няма да ходи на ясла...

# 251
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз исках това да попитам за молбите... Нещо неразбрах какво иксат сега... Останах с впечатление че мога да подам молба като детето навърши възраст за съответното заведение... е какво сега трявбва да чакам декември да стане на 3 за да подам за градина ли?
Мая нещо пак буха, та ще пропусне яслата тая седмица да може да е бомба за уикенда.

# 252
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Янче от градината която съм избрала за Габи разбрах, че приемат молби само през м. януари за тези, които ще се записват през съответната година. При нас искат и бележка от личния лекар, че на детето са направени всички задължителни за момента имунизации.

# 253
  • София
  • Мнения: 938
За много години и от мен, момичета! Да е успешна, спорна, благодатна и добротворна! Да са ни здрави малките зверчета и много да ни радват!

Аз съм на бачкане, и направо не мога да се накарам да свърша нещо, зле ми се отрази почивката, сега ще ми трябва 1 седмица да свикна пак...Да не говорим как съм се освинила пак...Общо взето си бяхме в къщи, имахме гости, дребната спа като заклана при цялата шумотевица, но сутринта скочи бодро в 8, за мой ужас.

Уф, това съобщение го пиша 1/2 час, не спряха да звънят тия телефони. ОТ къде го вземат тоя ентусиазъм тия хора в първия работен ден  Confused ...Айде, пак ще пиша по-късно


# 254
  • Мнения: 987
за много години и от мене. да сте много щастливи и всичките ви мечти да се сбьднат.

ние както писах бяхме у свеки. поне децата се нащуряха... мартин издьржа до 2 часа. поуплаши се малко от бомбите , но нищо сериозно.  и за мое нещастие , вьпреки , че легна толкова кьсно малкичт бандит пак си стана в 8 часа , както всеки ден.... Mr. Green
Marci , и яна , като дойде НГ. ми вика - " дойде ли вече новата година. сега какво ще правим."  Joy кой знае какво е чакала и тя да се случи....

в градината , в която ходи яна ( и кьдето ще записвам и марто) документите ще се приемат чак през март месец. аз за всеки случай ще попитам на 8.01. като я заведа , но имаше още в началото на декември залепена бележка , на която пишеше горното...за март месец.
Нели, напиши ми на КЮ-то адреса и кьде горе долу се намира клубьт за сьбота. аз имам карта на софия , ще се ориентирам по нея. Неви , май беше писала , че нямало кьде да се паркира там. и ако може някакво близко място за спиране да ни кажеш.
дават го хубаво времето за сьбота. дано всички дечица са здравички и се сьберем в пьлен сьстав.

Общи условия

Активация на акаунт