Ще има торта голяма за ДЕКЕМВРИЙЧЕТО на мама!

  • 24 371
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 772
И аз попоглеждах няколко пъти днес и не се наканвах да пиша, щом виждах, че няма нищо ново...

а и нямам много какво интересно да кажа - има периоди, ч които Ежко изпада в мързел и най-вече не позволява да бъде облечен по никакъв начин за излизане навън... та до никакъв куклен театър не стигнахме сутринта Mr. Green

А. Люси, хайде идвайте на 6-и и ще запознаем младите  Grinning

кво ще правите утре? хайде казвайте кой ще се измъкне от дете и ще купонясва сам, кое декемврийче би могло да изчака 12?

# 226
  • Мнения: 951
Маймунке,и аз смятах да питам кой къде ще празнува...Може и да сте писали,ама аз не съм разбрала,както и че Раичка са били в болница!Но определено много се радвам,че вече са си у дома и са здрави!
Ние ще празнуваме вкъщи и честно казано се кефя на това.Е,може Дани да е кисел,но поне ще сме заедно.Някой ще каже "да бе,все едно през другите дни не може да сте заедно",но на мен точно този ден,когато Дани ще легне по-късно /и ще спи неспокойно 100 %/ ми се иска за прекарам с него.Все пак това е първата Нова Година,от която той ще разбере нещо,ще види фойерверките!А на ресторант...ако кажа,че не ми се ходи категорично,ще излъжа,но първо с приятели доста често излизаме на ресторант,а и миналата година пак бяхме без Дани,даваш купища пари за едно стандартно меню и голяма гъчканица на дансинга...Ей,това нещо горе  да не е писала някоя пенсионерка? Joy Тази година такова празнуване ми е по-приятно.
АЛЕКС,жалко,че няма да се видим на 6-ти....Но Люска е права,някои неща се случват веднъж в живота,тъкмо ще има повод да се съберем отново!Що не пратиш поне Вики с някоя баба?Е,няма да е същото,но поне на детето да му е интересно!
Оппа,тук се разнасят флуиди,ама се чудя,дали между Диля и Ежко или майките им? Joy
Ай,отивам да правя салати за утреееее,че днес нямах време да се прибера,а бях сигурна,че ще разполагам бол време!Лека нощ!

# 227
  • Мнения: 381
Здравейте най-накрая и от нас!
Честитя на всички празниците които отминаха/рожденни дни,Коледа/  bouquet
И аз имам куклички от Шоши,но просто не знам как да се свържа с нея newsm78
На Нова година и ние май ще сме си в къщи.Възниква огромен спор,защото моят инатест мъж иска да празнуваме с техните а аз не искам.Ами не са ми приятни баси. Sick #Cussing out #Cussing out #Cussing outЗасега не отстъпвам Mr. GreenВесело прекарване на празника на всички.Отивам и аз да се май какво ще приготвям newsm78 Hug

# 228
  • Мнения: 987
     Tada   bdbaloni  Tada  честит рожден ден на паретици на Весела на eleksir и Катя на fastuche . бьдете много весели и щастливи момиченца.   Tada     bdbaloni    Tada

angelcheto , и ние ще сме у свеки... Twisted Evil  не можах да изляза на глава с мойто ЛС. и това си е. обаче мине ли 12 си хващам децата и кьм вкьщи....най ме е яд , че нестига че ще и ходя на гости , ами и всичко за ядене и пиене аз ще си го нося  #Cussing out  тя само ще ме посрещне   Mr. Green

бе няма да си развалям хубавият ден да мисля за нея.... Mr. Green   отивам да се кипря за довечера    4470.

момичета, весело посрещане на новата година. бьдете много щастливи с вашите малки ськровища и ЛС. да ви се случват само готини неща за напред. обичам ви много и се радвам , че споделям дните си с вас. целувам ви и ви прегрьщам. до догодина.... Mr. Green  и наздраве за довечера   cheers



# 229
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Честит Рожден Ден на Катето и Веселка!!!
Много здраве и усмивки, весел празник и чудесни подаръци!

Ние също ще сме си в къщи довечера. Ванилийка и аз предпочитам на този празник да си бъда в къщи с детенцето, отколкото в някоя кръчма. Много хора ми се чудят, може и наистина вече да съм остаряла, ама в къщи с любимите същества ще се чувствам много по щастлива.
Весело изкарване на всички!!! Laughing

# 230
  • Мнения: 772
Честит Рожден ден и от нас най-сърдечно на Веси и на Катето! Надяваме се, че са отпразнували и ще празнуват незабравимо! Да са здравички, усмихнати и симпатично щури!

за довечера - ами ние измислихме следното - ще се натресем у нашите (те бяха малко изненадани, хммм) и защото съм сигурна, че Ежко ще заспи и не мисля, че вече си заслужава да го държа буден насила, ще го оставим там и ще пообикаляме малко по улиците - аз хем харесвам празнуването по улици и площади, хем малко се притеснявам дали няма да е голяма лудница точно тази година... после аз обещах също да отида у нашите, че Ежко досега не е оставал там, да не им съсипвам напълно точно новогодишната нощ  Wink

кой където и да празнува - много щастлива вечер и още по-щастлива година!

# 231
  • Мнения: 166
 
newsm18
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСИТЕ КАТЯ И ВЕСЕЛА!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА РАСТАТ И ХУБАВЕЯТ, ДА РАДВАТ МАМИТЕ И ДА ЧУПЯТ СЪРЦА НАВРЕД!
newsm18
Фъстъче, все ще те питам. Катето дали е онова създание с омайните очи от рождения ден на.... ами не помня на кое детенце беше, но това момиченце не съм го виждала друг път. Дори мислех, че не е Декемврийче. newsm78
Явно все бабишкери сме се събрали тука hahaha И ние сме си семейно на Нова година. Щях да напиша вкъщи, но се сетих, че живея на долния етаж  hahaha Ще бъдем в апартамента на свеки, тъй като на Бъдни вечер бяхме с нашите - мир да има Peace
Минимо, обаче от мен се иска само едно предястие, баницата с късметите и гарнитурата. "Само" ли казах - брей много толератнта съм станала Mr. Green На теб пожелавам да си отпуснеш душицата и остави лелката поне да те обслужва Twisted Evil
А по принцип Новата година витаги я посрещам със семейството си. До 12.00 съм вкъщи, а после - по чуждо. Така съм си свикнала, не съм решила още дали така ще науча Диля. След като се появи Бъдни вечер, може би Новата година не е толкова семейно задължаваща Thinking
Ванилче, чакай, че щях да забравя. Не ме притеснява флуидите да са между мамите, а между някоя мама и другия тати. Но тя, Маймунката не е такова момиче. Flutter Аз също.Embarassed
Хайде, ако не се видим повече тази година:

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА НА ВСИЧКИ МАМИ И БЕБОЦИ! БЪДЕТЕ МНОГО БОДРИ И ЩАСТЛИВИ И ПОСРЕЩНЕТЕ ГОДИНАТА ТАКА, КАКТО ИСКАТЕ ТЯ ДА ПОСРЕЩНЕ ВАС!
newsm51

# 232
  • Мнения: 4 195
Честит празник и от мен и Виктор на днеспразнуващите декемврийчета. Да растат здрави и много послушни!!!!!!
аз се сдухах от готвене..въх не бях готвила така от както Виктор се е родил. Направила съм истинска банска капама, питка, торта, салатка яйца и праз лук, истинска домашна сурвачка - мноого цигански тея по поазарите бе, баси грознотията - на моята си има пуканки, сухи плодове и тн и тн. Много съм доволна от себе си. Ние до 12 ще сем си у нас, след това мислим да се качим на една вила, но - май ще ни домързи а и Виктор с такова нетърпение чака "патките бум" (пиратките) довечера, че купона май ще е у нас.
На всички вас пожелавам както си прекарате тази вечер, така да ви въдри цяла година, което значи, че ви забранявам нерви, забранявам сълзи, болести и ядове - на всички без изключение.
И..................добре дощли в Европа..........
И носите ли лентичките за медицините ни днес - аз да Peace

# 233
  • София
  • Мнения: 2 493
ЧРД на Весето и Катето. Аз вчера се сетих за Весето и писах писах и нещо се бъгна пак форума и всичкос е затри и се ядосах и не писах пак...
Аз днес цял ден се занимавма с една пуйка Mr. Green, която има всички признаци да стане разкошна... стига да се опече както трябва Wink Ние ще сме у нас едни приятели и майка ми. После с Мартин и дружките ни ще потеглим нанякъде и ще оставим мама с Мая. Това тя си го пожела (майка ми). Аз лично бях доста изненадана, но тя каза, че така или иначе няма къде да ходи по Нова година и препочита да  е с нас пък после да си остане с Мая... Ние разбира се не възразихме изобщо Simple Smile
минимо, не се ядосвай Simple Smile Аз затова на Бъдни вечер предпочитам да е голямата лудница с цялата рода (родители, баби, дядовци, свекита) за да нямат после никакви претенции за другите празници и да си ги празнуваме с приятели. На Бъдни вечер бяхме 12 човека... Simple Smile

# 234
  • Мнения: 5 790
ЧРД на милите дечица!
Аз днес пак бачкам, поне ще съм до 8. После вкъщи за Нова година. Весело посрещане на всички! Бъдете много, много здрави!

# 235
  • Мнения: 1 568
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕСИ И КАТЕТО!

МНОГО ЗДРАВЕ, БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО
И БЕЗБРОЙ УСМИВКИ ИМ ЖЕЛАЕМ С ДАРА!

На всички останали желая весело посрещане на Новата година!
И ние сме си в къщи. Трета година подред ... а така ми се искаше ...
Днес врътнах една торта, защото Румен утре има ден ден. Направих и руска салата. От мен това  Wink

Целувам ви! Поне да се бяхме събрали по декемврийски и да си направим купон  Wink

# 236
  • Мнения: 2 657
Честит Рожден Ден на Катето!

Момичета,ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА Hug

Аз да ви се похваля,моя мъж ме е затрупал с подаръци тези дни-направо не е за вярване Joy

Люби ще се гледат после със свеки,а ние излизаме,4е ще празнуваме в барчето с колегите на мъжо WinkМай не съм ви казвала,ама от охрана-стана управител Grinning

# 237
  • Мнения: 951
Йоана,много подаръце бе!Както материални,така и повишение в службата!Какво по-добро от това!Само здраве,ама на вас всички ви го пожелаха,така че няма как да не се бъдне!
На мен ми дойде музата и врътнах едни сърмички...ама от ситните!Казват,че са станали сполучливи,май наистина не са лоши!Дани е спал при мама свеки до 19:30,така че най-вероятно няма да му се доспи скоро!От баницата ми се падна "багажа втягай вече, ще пътуваш надалече..."Хм...Ама то годината е цели 12 месеца,все нанякъде може да мръдна!А вна мъжо му се падна "Любов като на кино ще имаш тази година" или нещо от сорта...Още повече ХМ.....Във връзка с това ЛЮСКА тук няма опасност да се появят флуиди между чужди майки и татковци!Споко!

# 238
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Нека огнище да топли ръцете ти,
Вино да топли сърцето ти,
Обич да топли душата ти
И бог да те закриля в делата ти.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 605
Здравейте, майчета!
От толкова време не съм влизала във форума, че даже се замислих за паролата си  newsm78
Но не мога да пропусна да честитя днес на всички Новата година!!!



Пожелавам от сърце, тя да ви донесе здраве и благополучие, много късмет и успехи, а за някои и прекрасни бебета  Wink
Искам също да честитя изминалите рождени дни на нашите сладки декемврийчета и да пожелая на майките им да гледата здрави и послушни деца!
Много ви обичам и много ми липсвате  Hug

Общи условия

Активация на акаунт