Ще има торта голяма за ДЕКЕМВРИЙЧЕТО на мама!

  • 24 384
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 987
Янче, снощи последният епизод от вашата сага ли беше   Mr. Green . какво всьщност стана накрая - направиха ли им нещо на тези т.н. доФторки.

Алекс1 , много неприятно наистина това с работата ти. жалко , че няма да дойдеш на 6.01. много исках да се запознаем   Wink

# 211
  • Мнения: 951
Нелииии
това е Майната  Wink Mr. Green, Мариян, ама е от Пловдив, а там както всички знаем, само хубави хора  Wink Mr. Green
Еми тогава Пу-за мен! Нели  smile3534 smile3533

# 212
  • София
  • Мнения: 2 493
minimo, ами засега май нищо не са им направили. Незнам... Призоваха тези, които контролират подобни дейности да се размърдат и да направят нещо... Аз след НГ ще звънна да видя какво става с жалбата ми в МЗ.

# 213
  • софия
  • Мнения: 181
По-големия ми син може ли да го доведа на 6.01?  Ще има ли и други над 2г?

# 214
  • София
  • Мнения: 2 493
elena ml, разбира се, че може да го доведеш. asa също има син на тази възраст и ако твоя го вземеш може и тя да вземе нейния да си правят компания... Асе, какво мислиш? Simple Smile Иначе други батковци и каки май нямаме...

# 215
  • Мнения: 987
аааааа, имаме , имаме   Naughty . само , че аз мойта яна няма да я взимам , да не правим калабьльк в колата  юлето.  Mr. Green

# 216
  • София
  • Мнения: 2 493
Аууу, Мони извинявай, че те пренебрегнах... или по-точно, че забравих адашката... Embarassed

# 217
  • у дома
  • Мнения: 708
Мони, вземи я - нашето Кате много обича какички  Flutter Flutter Flutter

Алекс, ама тези хора милост нямат ли към теб   ooooh! - все пак имаш детенце , поне на Коледа да ти отпуснат малко свободни дни.... аааа

# 218
  • Мнения: 203
Ние сме си вкъщи. На никого не пожелавам на коледа да е в болницата, а и когато е да било всъщност.. Бобчо много ми липсваше, а с Калоян залепнахме един за друг. Сега е съвсем здрав. Почвам да чистя ,че къщата е с главата на долу. Поздравявам всички , които имаха рожденни дни докато ни нямаше. Криско, трепай я тая бактерия , ма...му, няма да скапваш положението сега. Ще те илекуват дофторите.
Ние ще дойдем на партито то се знай, ако сме здрави разбира се, но я кажете какви подаръци последно да купуваме, унискекс newsm78

# 219
  • София
  • Мнения: 2 493
Райче, ама аз неразбрах че чак в болница сте влезли Sad Добре че сега поне вече е здрав мъникът.  Подаръците - унисекс до 10 лв...

# 220
  • Мнения: 4 195
Райче, ама аз неразбрах че чак в болница сте влезли Sad Добре че сега поне вече е здрав мъникът.  Подаръците - унисекс до 10 лв...
ти на 23-ти за когомислиш, че ти казах, че е в болница. Бременния ти мозък къде е душко, виж ми постингите - пиша си аз че Рая е в болница, ама кой ти чете бееееее Heart Eyes
Райче Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 772
Ехоооо,

страхотни са всички снимки - Емке и Любчо, макар и след РД - радвам се, че купоните са били супер и ви пожелавам да сте здравички преди всичко и много, много да се веселите!

Мдааа, Емка и Диля са прекрасни - и като прически, и изобщо, колкото и да са различни!

и аз имам животинки от Шоши, трябва да я потърся, но не бързам за преди 6-и.

Райче, радвам се, че сте си вече у дома!

Криско, да се оправяш бързо, още таз година!

аз да се похваля - най-сетне общо-взето поприключих с моята работа, дето все не свършваше... макр да имам да дописвам нещо до 2-и... ама доста кошмарни ми бяха тези няколко месеца от есента насам, а уж ми се занимаваше с това... та - исках да кажа: казвайте сега по-информираните утре къде има куклен театър, кога, имаме ли някакви общи идеи? Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 5 790
Пропускам Коледния форумски маскен бал.  Cry Cry Cry
Ще бесят Саддам тази вечер.

# 223
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Привет от Благоевград.
Защо така цял ден никой не е писал, къде сте хораааааа.....
Ние се прибрахме преди няколко часа, поспахме малко и сега лудееме здраво.
rai4ka не знам къде съм бляла и аз, ама чак сега разбрах че сте били в болница. Радвам се че малкия човек вече е добре и че сте си у дома.

# 224
  • Мнения: 166
Олеле, Марцинко, само ние сме си тука май! Аз поне имам оправдание Wink Домашният компютър нещо ме прецаква и пиша един отговор по 4 пъти, на петия ми писва и излизам Twisted Evil
И аз съм от разсеяните - Раичка, радвам се, че сте си у дома!
Маймунка, специално ти благодаря за комплиментите за Диля /на другите момичета също благодаря  Hug/, защото нашето момиче видя Ежко и го хареса определено. Тати също  го одобри, а това е много важно, нали знаеш Laughing
Алекс, съжалявам за невъзможността да си празнуваш пълноценно. Но някои неща се случват само веднъж в живота /като обесването на Садам - оф, удари ме на черен хумор Embarassed/, а поводи за празници ти пожелавам да имаш милиони пъти! Hug
Криска, влизай здравичка в Новата година! Йо, ти също и малкият с теб!!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт