Постоянен стрес и невроза

  • 733
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте момичета ,  бременна съм 23 седмица, изживявам постоянна невроза със силен плач вечер, тъй като бащата на бебето ме тормози и показва се рядко и сега изчезна съвсем притеснявам се за бебето как му се отразява, като почна да плача и да се нервирам силно - го усещам че някак си се завърта цялото и на моменти започвам да имам болки , след 2 дни съм на лекаря ще питам и него. Моля за съвет не мога да се справя психически и се тревожа за бебчето опасно ли е за него моето психично състояние.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 25 346
На бебето нищо няма да му стане, а ти помислѝ за себе си. Защо търпиш да те тормозят?

# 2
  • България
  • Мнения: 3 622
То виж сега, определено за никой не е полезно да се тормози и плаче. Но за бебето ще е добре да изясните отношенията с таткото.Поговорете си сериозно.Може да се е стреснал нещо от бебето.Те мъжете малко трудно свикват. И ако продължава така,помисли за вариант да отидеш при родителите си, ако има такава възможност или някъде където ще ти е по-спокойно.Да помислиш добре,защото ако той не се осъзнае, след раждането на бебето съвсем няма да ти е по-леко.
Успех,дано се разберете!

# 3
  • Мнения: X
А ти защо си бременна от човек, който те тормози?

# 4
  • Мнения: 7 311
Marietka1234567 виж дали няма да намериш сигурен вариант за теб и детето сами. Както го описваш не знам какво очакваш от този партньор. Имаш ли близк ии родители или добри приятели ?

# 5
  • Мнения: 10
Ние имахме голяма любов и двамата сме искали детето той се е молил на корема ми да забременея , но от както се случи той рязко се промени аз самата съм в шок


А ти защо си бременна от човек, който те тормози?

# 6
  • Мнения: X
Е, добре, ще кажа на мм да се помоли на корема ми, за да ми докаже, че иска бебе. Не го знаех тоя метод.

# 7
  • Мнения: 7 311
тук вече не е много ясно бебето или неврозата са причина за някои неща. не е ли работа на терапевт или лекар да реши и да прецени ?

# 8
  • Wonderland
  • Мнения: 743
Разбира се, че му се отразява психичното ти състояние.
Какви са тия мъже, на които правите деца… аз не бих живяла с такъв човек, само по-зле може да става.

Общи условия

Активация на акаунт