Какво ще купя отново - 6

  • 92 536
  • 783
  •   1
Отговори
# 225
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 916
Откъде купуваме тези хвалени бисквитки?

# 226
  • Мнения: 232

Аз харесвам тези. Навсякъде по стопчета и магазини ги има.

# 227
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 916
Утре ще потърся във веригите магазини.

# 228
  • Мнения: 2 995
Бисквитите на Kings са 2 или 3 вида и ги има във всички вериги и повечето квартални и денонощни магазинчета. Любими са ни от години.

# 229
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 216

Аз харесвам тези. Навсякъде по стопчета и магазини ги има.
Точно от тези си взех последно. Gift Heart

# 230
  • Мнения: 6 353
Този шоколад:

Леко сладък,горчив,със зърнеста структура заради какаовите зърна,абе страхотен е!

# 231
  • Мнения: 812
И аз потвърждавам, че тези шоколади са страхотни. Вече няколко вида пробваме и само един не ни допадна много, другите са страхотни.
Чак се учудих, че в България правят такива вкусни и изчистени шоколади.

# 232
  • Мнения: 6 353
На Бенджамисимо белият с ягоди не ми допадна.Но аз бели и не харесвам,само заради ягодите го взех.
Има няколко български фирми,които произвеждат много добри шоколади,със ставите изчистен състав.Дали Гайо не бяха едни от първите 🤔.И техните са много добри.За тези,произведени за Хармоника съм на кантар обаче.

# 233
  • Мнения: 232
Офф топик е,но се заговорихте за шоколадови изкушения.. 😁 Преди доооста време имаше един уникален шоколад Кума Лиса,българско производство ли беше той?

# 234
  • Мнения: 9 050
Онзи от соц времето си беше български. Сега Нестле произвеждат шоколад с такова име, но няма нищо общо.
На мен млечния шоколадов кувертюр, който продават в Лидл, ми напомня като вкус на Кума Лиса-та от едно време.

# 235
  • Мнения: 6 353
Този шоколад на Хармоника много ми прилича на едновремешния Кума Лиса.На мен не ми хареса,баш като нашенския марципан.(сайта е произволен)
https://kashonharmonica.bg/bg/products/bio-mlechen-shokolad-s-probiotici-55-gr

# 236
  • Русе
  • Мнения: 408
Не съм ги опитвала, но отдавна ги гледам по бензиностанциите.


Не следя съдържание, но са много вкусни.

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 13 625
Бисквитите в Пловдив ги купувам от Лекси.

# 238
  • София
  • Мнения: 30 279
Спагети и макарони на марката "Rummo" и брашно- Martimucci. Много се хареса у дома.
Скрит текст:
От магазин Puglia са. Може да ги има и на друго място.
Взех и два шоколада Benjamissimo, по препоръка от темата. Още не сме ги пробвали, ще дам отзив в най-скоро време.
Луканка (смес, защото има и само телешка) на "Добротица". Състав не знам, но е доста приятна на вкус и вид.

Последна редакция: сб, 04 фев 2023, 23:52 от missence

# 239
  • Мнения: 4 195
Сирене Лакрима 45 дни на мен ми е любимото напоследък. От кашкавалите Домлян, но си е скъпичък. От прясното мляко Балкан и Олимпус.
Пуешкото филе КФМ е страхотно. Колбасите са им хубави като цяло.
Има един мини лимецов хляб Елиаз - много е вкусен и в мини диетични филийки.
Хайверите в стъклени буркани от Берьозка.
Малките плодови Alpro растителни млека. Много вкусни и също диетични бих казала.

Общи условия

Активация на акаунт