Моля Ви,дайте ми съвет!!!!

  • 3 173
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Знам че вината за тази изневяра в голяма степен е  моя.Обвинявам го затова че не сподели проблемите си с мен.Щях да го разбера и подкрепя,можехме да намерим решение на проблемите дори това да включваше временна раздяла.Но той реши проблемите ни навън.....Напуснах го на момента,но сега накъде......... newsm78

Защо ти да имаш вина?!? Ако нещо не е било наред между вас, то е трябвало да го уредите ВИЕ, а не ТОЙ да се дигне и да си развява ....... където му изнася! Или има още нещо?

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Годината беше трудна: здравословни проблеми с малкото,променихме си изцяло живота и направихме една-две грешки.И естествено на мен не ми беше до секс всеки ден.И господина си го намери на друго място.............. #Cussing out

# 17
  • София
  • Мнения: 1 352
Всеки може да сгреши. Мъжете се подават по-лесно на изкушение. Щом се разкайва, дай му втори шанс - това е моето мнение.

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Годината беше трудна: здравословни проблеми с малкото,променихме си изцяло живота и направихме една-две грешки.И естествено на мен не ми беше до секс всеки ден.И господина си го намери на друго място.............. #Cussing out

Аха! Иии... каква точно ти е вината, че не разбрах? Липсата на секс не е оправдание - на всеки се случва да изпада в такива периоди на "застой". А грешките се поправят от двамата, не всеки сам да се спасява, ааама-ха  Close
И все пак, моето мнение - послушай сърцето си  Hug

# 19
  • Мнения: 3 089
3 месеца не е малко време - четвърт година, всъщност... но аз бих преглътнала. с ясната уговорка, че натякване от моя страна няма да има (нали вс епак съм простила), но и повторен гаф няма да толерирам. все пак това е слабост както всяка друга - напиването, пушенето, покерът с приятели или там каквото. само че тази слабост накърнява гордостта на другия. и затова настават драмите. помисли искаш ли всъщност точно този мъж, можеш ли да преглътнеш, искаш ли да имаш още пъти х 11 години и вярваш ли наистина, че друго отклонение няма да има. ако отговорът е да, то значи човекът си е заслужил втория шанс.
успех!

# 20
  • Мнения: 3
Докато обичаш - прощаваш ... ако наистина го обичаш е излишно да задаваш този въпрос , защото искаш или не ще простиш . ПО-добре се опитай да разбереш какво не е наред за да не се повтаря изневярата ..нещо със сигурност не е наред.

# 21
  • Мнения: 6 703
Годината беше трудна: здравословни проблеми с малкото,променихме си изцяло живота и направихме една-две грешки.И естествено на мен не ми беше до секс всеки ден.И господина си го намери на друго място.............. #Cussing out

Здравей,
и аз имам подобни на твоите проблеми, но защо мислиш, че ти имаш вина. И на мен се опитват да ми вменят такава, а моето детенце не е имало здравословни проблеми.
Надявам се при вас нещата да се оправят.

# 22
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Топката наистина е в теб.
Той е сгрешил и изпитва вина. Може да стане всичко, което решиш. Трябва да решиш и да не се колебаеш после за решението /защото от това може само да има вреда/. Условие ли ще е, безусловно ли ще му простиш - всичко може ти да решиш и определиш.
Но първо трябва да си в мир със себе си, изневярата и другата жена, за да можеш да вземеш наистина доброто за теб решение, каквото и да е то.

# 23
  • Мнения: 1 680
бих простила,но с едно наум

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
"Ако едно нещо се случи веднъж - може никога да не се повтори. Ако обаче се случи два пъти, непременно ще се случи и трети." - Китайска поговорка  Wink

По-важното е сега да разчистите недоразумемията и проблемите помежду си и да говорите, говорите, говорите...

Много повече бих се притеснила ако мъжът ми споделя живота си с друга жена, отколкото ако споделя... някои части от тялото си.  Wink

# 25
Не ме разбирайте погрешно!помислете реално!така е!моите родители живиаха 30 г.и се разделиха!така че  не се знае ништо!ако го оби4а да прости и да продалжи напред.
успех!!!!1 newsm10 newsm17 smile3525

# 26
  • Мнения: 139
Дотам ли стигнахме ние жените, направо ме е срам, като чета такива неща. "Той ми изневери, какво да правя, обичам го и си го искам, детето беше болно, аз уморена...потърси секс на друго място".
Иска ми се да ти съчувствам, а не мога.
Не мога, защото ние жените заслужаваме да ни изневеряват.
Я си помисли, ако той е гледал детето, когато е било болно, ако е гладил, чистил, прал, готвил, ако се е поддържал във форма, ако е отделял време за прическа, грим, обезкосмяване...., ако въпреки това Вие сте изневерили на Негово Величество, ако не само сте му изневерили, ами и Той научи, мислите ли, че Той ще надене власеницата и ще се моли с голи колене върху царевични зрънца Вие да Го забележите, да "размислите", да се "осъзнаете", че за него сте единствената и неповторимата? НЕ, НЯМА. Ще Ви изрита като мръсно коте и след максимум 2 седмици ще си намери друга.
А Вие - ами искайте си го и си го обичайте.
А обичате ли себе си?
Молите ли се един ден някой да постъпи така с Вашата дъщеря?
Надявам се, че не, въпреки че май не е съвсем не.
Момичета, уважавайте себе си.
Предлагам Ви следния експеримент - кажете му, че ще размислите едва когато сте квит - т.е, когато и вие сте му изневерила, и тогава, ако е съгласен - започнете на чисто.
Защо ли усещам, че сега ще ми кажат че съм крайна? Не, не съм, просто българската жена се е обезличила, и понася всякакви издевателства над личността си, а не трябва да е така.
Успех, каквото и да решиш.
А мъжът ти ще продължи да ти изневерява. Вярвай ми.

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Може да е крайно, но аз не бих могла да простя изневяра, колкото и дълго време да сме били заедно.  Naughty

# 28
  • Мнения: 3 091
Аз съм категорична - такова нещо не бих простила!

# 29
  • Мнения: 625
muneca de porcelana
     много истина има в това , което казваш! newsm10 Ако не се уважава човек , как да очаква уважение от другите!

Общи условия

Активация на акаунт