Моля Ви,дайте ми съвет!!!!

  • 3 189
  • 52
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 7 799
След 11 години съвместен живот моя съпруг ми изневери  newsm45........Сега се кълне че ме обича,че иска да си запазим семейството и че вече няма да се повтори.Как да забравя,как да съм сигурна че това няма да се повтори?Обичам го и си го искам.Полудявам......... smile3514 Хайде,мами с "опит" Sad ,помогнете ми!

# 1
  • Мнения: 2 550
Обичам го и си го искам.


Ми....като го искаш - дръж си го.
Не се забравя и не може да си сигурна, риск печели - риск губи.

# 2
  • Мнения: 884
Избери сама- или прощаваш и никога повече не споменаваш за това, или просто това е краят.
Ако мислиш да живееш с мисълта за това, какво се е случило и постоянно да си припомняте случката -не може да стане.Познавах такива семейства- вече не са семейства, само удължиха агонията с няколко години. Познавам и друго семейство, което заедно премина през това, компромис трябваше да направи съпругът, и след циркове и кавги той реши да съберат отново. Сега тази тема изобщо не се коментира, а те и двамата изглеждат щастливи.И още-в никакъв случай не се подхлъзвай и не му връщай жеста- помисли си как ще преживееш и това и как по-късно детето ти , ако разбере, ще реагира. Според мен в живота на всяка жена най-важния критерии е мнениета на детето за нея!

# 3
  • Мнения: 3 453
Обичам го и си го искам.


Ми....като го искаш - дръж си го.
Не се забравя и не може да си сигурна, риск печели - риск губи.


освен това е важно каква точно е била изневярата?!Само физическа ли?Или е имал връзка по-продължително време...той ли ти каза?беше ли приключило преди ти да разбереш?Болката винаги ще остане и обидата,но е важно да разбереш как се е случило и евентуалната причина за тази изневяра.Желая ти да успееш да превъзмогнеш станалото и да простиш ако можеш.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Казва че е било само секс и е продължило 3 месеца.След като почнах да подозирам го попитах и той си призна.Знам за какво го е направил и мога да приема причината.Това което не мога да приема е че ме е лъгал.......,че ме е предал......

# 5
  • Мнения: 3 453
е ти си знаеш тогава каква е причината,но нали не си очаквала да ти го каже директно?По-добре ли щеше да ти стане?Не вярвам....от тук нататък топката е в теб

# 6
  • Мнения: 1 809
Не мисля,че съществува причина,заради която да изневериш на обичан човек NaughtyЗа три месеца почти съм сигурна,че вече има и малка доза чувства ,а не само секс.Съвет и лек за тази болка няма!Или преглъщаш или не!Дори и да отшуми болката,раната остава .....доверието вече го няма....Знам как се чувстваш ,но колкото и да имам 'опит",не мога да ти помогна.От тук нататък всичко зависи от него,да ти помогне да преодолееш  болката и поне малко да забравиш за случилото се.А на теб ти трябва много сила,за да преглътнеш предателството...ако си готова на това...!
Успех!

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 09:56 от MALVINA

# 7
  • Мнения: 7 723
Казва че е било само секс и е продължило 3 месеца.След като почнах да подозирам го попитах и той си призна.Знам за какво го е направил и мога да приема причината.Това което не мога да приема е че ме е лъгал.......,че ме е предал......

Само секс, ама 3 месеца newsm78
Дори и само секс да е било, това, че не е еднократно, показва, че нещо го е накарало да я потърси пак , и пак...........

Въпреки, че ти го оправдаваш,, и казваш, че има причина, помисли- каква е гаранцията, че ще сложи точка newsm78 Shocked Shocked

Незнам каква точно е причината за изневярата, но те съветвам, ако си способна да простиш- опитай се Peace

# 8
  • Мнения: 2 196
Обичам го и си го искам.


Ми....като го искаш - дръж си го.
Не се забравя и не може да си сигурна, риск печели - риск губи.
Такова е и моето мнение.
Само ти си знаеш искаш ли и можеш ли да преглътнеш изневярата.
Такова нещо не се забравя. Confused

# 9
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Само секс, ама 3 месеца newsm78
Дори и само секс да е било, това, че не е еднократно, показва, че нещо го е накарало да я потърси пак , и пак...........

И аз това се чудя  newsm78

А за лъжата - няма как да не е лъгал. Не е нещо, с което да се похвали на вечеря, нали? От личен опит мога да кажа, че след това доверието го няма и е изключително трудно. Но ако той успее да се докаже пред теб, нищо няма да може да застане вече между вас, със сигурност  Praynig  Hug

# 10
запомни от мен няма мъж или жена да не изневери рано или касно!Всеки се прави на най верния но всички го правят!Така че ако го обичаш прости му!Незнаеш утрешниа ден ти какво ште направиш!!!!!!!!!УСПЕХ!!!! Hug baby_neutral Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 884
запомни от мен няма мъж или жена да не изневери рано или касно!Всеки се прави на най верния но всички го правят!Така че ако го обичаш прости му!Незнаеш утрешниа ден ти какво ште направиш!!!!!!!!!УСПЕХ!!!! Hug baby_neutral Heart Eyes
Вменяваш на момичето вина, с която не е необходимо да живее. Явно има по-сериозни проблеми за решаване, и това дали след време ще изневери или не самата тя,е последното нещо, върху което трябва да разсъждава.

# 12
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
запомни от мен няма мъж или жена да не изневери рано или касно!Всеки се прави на най верния но всички го правят!Така че ако го обичаш прости му!Незнаеш утрешниа ден ти какво ште направиш!!!!!!!!!УСПЕХ!!!! Hug baby_neutral Heart Eyes
Вменяваш на момичето вина, с която не е необходимо да живее. Явно има по-сериозни проблеми за решаване, и това дали след време ще изневери или не самата тя,е последното нещо, върху което трябва да разсъждава.

Подкрепям  Peace

# 13
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Знам че вината за тази изневяра в голяма степен е  моя.Обвинявам го затова че не сподели проблемите си с мен.Щях да го разбера и подкрепя,можехме да намерим решение на проблемите дори това да включваше временна раздяла.Но той реши проблемите ни навън.....Напуснах го на момента,но сега накъде......... newsm78

# 14
  • Мнения: 1 243
запомни от мен няма мъж или жена да не изневери рано или касно!Всеки се прави на най верния но всички го правят!Така че ако го обичаш прости му!Незнаеш утрешниа ден ти какво ште направиш!!!!!!!!!УСПЕХ!!!! Hug baby_neutral Heart Eyes

Ще ме извинява мимка1, ама това е пълна глупост. Не може да се слага така под общ знаменател. Разбира се ,че има мъже и жени,които не изневеряват. Това си е до човек и до духовен морал. Като не ти харесва вече с даден партньор, за какво ти е да му изневеряваш. Стискате си ръцете и който откъдето е...
 

# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Знам че вината за тази изневяра в голяма степен е  моя.Обвинявам го затова че не сподели проблемите си с мен.Щях да го разбера и подкрепя,можехме да намерим решение на проблемите дори това да включваше временна раздяла.Но той реши проблемите ни навън.....Напуснах го на момента,но сега накъде......... newsm78

Защо ти да имаш вина?!? Ако нещо не е било наред между вас, то е трябвало да го уредите ВИЕ, а не ТОЙ да се дигне и да си развява ....... където му изнася! Или има още нещо?

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Годината беше трудна: здравословни проблеми с малкото,променихме си изцяло живота и направихме една-две грешки.И естествено на мен не ми беше до секс всеки ден.И господина си го намери на друго място.............. #Cussing out

# 17
  • София
  • Мнения: 1 352
Всеки може да сгреши. Мъжете се подават по-лесно на изкушение. Щом се разкайва, дай му втори шанс - това е моето мнение.

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Годината беше трудна: здравословни проблеми с малкото,променихме си изцяло живота и направихме една-две грешки.И естествено на мен не ми беше до секс всеки ден.И господина си го намери на друго място.............. #Cussing out

Аха! Иии... каква точно ти е вината, че не разбрах? Липсата на секс не е оправдание - на всеки се случва да изпада в такива периоди на "застой". А грешките се поправят от двамата, не всеки сам да се спасява, ааама-ха  Close
И все пак, моето мнение - послушай сърцето си  Hug

# 19
  • Мнения: 3 089
3 месеца не е малко време - четвърт година, всъщност... но аз бих преглътнала. с ясната уговорка, че натякване от моя страна няма да има (нали вс епак съм простила), но и повторен гаф няма да толерирам. все пак това е слабост както всяка друга - напиването, пушенето, покерът с приятели или там каквото. само че тази слабост накърнява гордостта на другия. и затова настават драмите. помисли искаш ли всъщност точно този мъж, можеш ли да преглътнеш, искаш ли да имаш още пъти х 11 години и вярваш ли наистина, че друго отклонение няма да има. ако отговорът е да, то значи човекът си е заслужил втория шанс.
успех!

# 20
  • Мнения: 3
Докато обичаш - прощаваш ... ако наистина го обичаш е излишно да задаваш този въпрос , защото искаш или не ще простиш . ПО-добре се опитай да разбереш какво не е наред за да не се повтаря изневярата ..нещо със сигурност не е наред.

# 21
  • Мнения: 6 783
Годината беше трудна: здравословни проблеми с малкото,променихме си изцяло живота и направихме една-две грешки.И естествено на мен не ми беше до секс всеки ден.И господина си го намери на друго място.............. #Cussing out

Здравей,
и аз имам подобни на твоите проблеми, но защо мислиш, че ти имаш вина. И на мен се опитват да ми вменят такава, а моето детенце не е имало здравословни проблеми.
Надявам се при вас нещата да се оправят.

# 22
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Топката наистина е в теб.
Той е сгрешил и изпитва вина. Може да стане всичко, което решиш. Трябва да решиш и да не се колебаеш после за решението /защото от това може само да има вреда/. Условие ли ще е, безусловно ли ще му простиш - всичко може ти да решиш и определиш.
Но първо трябва да си в мир със себе си, изневярата и другата жена, за да можеш да вземеш наистина доброто за теб решение, каквото и да е то.

# 23
  • Мнения: 1 680
бих простила,но с едно наум

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
"Ако едно нещо се случи веднъж - може никога да не се повтори. Ако обаче се случи два пъти, непременно ще се случи и трети." - Китайска поговорка  Wink

По-важното е сега да разчистите недоразумемията и проблемите помежду си и да говорите, говорите, говорите...

Много повече бих се притеснила ако мъжът ми споделя живота си с друга жена, отколкото ако споделя... някои части от тялото си.  Wink

# 25
Не ме разбирайте погрешно!помислете реално!така е!моите родители живиаха 30 г.и се разделиха!така че  не се знае ништо!ако го оби4а да прости и да продалжи напред.
успех!!!!1 newsm10 newsm17 smile3525

# 26
  • Мнения: 139
Дотам ли стигнахме ние жените, направо ме е срам, като чета такива неща. "Той ми изневери, какво да правя, обичам го и си го искам, детето беше болно, аз уморена...потърси секс на друго място".
Иска ми се да ти съчувствам, а не мога.
Не мога, защото ние жените заслужаваме да ни изневеряват.
Я си помисли, ако той е гледал детето, когато е било болно, ако е гладил, чистил, прал, готвил, ако се е поддържал във форма, ако е отделял време за прическа, грим, обезкосмяване...., ако въпреки това Вие сте изневерили на Негово Величество, ако не само сте му изневерили, ами и Той научи, мислите ли, че Той ще надене власеницата и ще се моли с голи колене върху царевични зрънца Вие да Го забележите, да "размислите", да се "осъзнаете", че за него сте единствената и неповторимата? НЕ, НЯМА. Ще Ви изрита като мръсно коте и след максимум 2 седмици ще си намери друга.
А Вие - ами искайте си го и си го обичайте.
А обичате ли себе си?
Молите ли се един ден някой да постъпи така с Вашата дъщеря?
Надявам се, че не, въпреки че май не е съвсем не.
Момичета, уважавайте себе си.
Предлагам Ви следния експеримент - кажете му, че ще размислите едва когато сте квит - т.е, когато и вие сте му изневерила, и тогава, ако е съгласен - започнете на чисто.
Защо ли усещам, че сега ще ми кажат че съм крайна? Не, не съм, просто българската жена се е обезличила, и понася всякакви издевателства над личността си, а не трябва да е така.
Успех, каквото и да решиш.
А мъжът ти ще продължи да ти изневерява. Вярвай ми.

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Може да е крайно, но аз не бих могла да простя изневяра, колкото и дълго време да сме били заедно.  Naughty

# 28
  • Мнения: 3 091
Аз съм категорична - такова нещо не бих простила!

# 29
  • Мнения: 625
muneca de porcelana
     много истина има в това , което казваш! newsm10 Ако не се уважава човек , как да очаква уважение от другите!

# 30
  • Мнения: 6 164
Жените са различни, едни преглъщат и продъжават, други натирват мъжа си на улицата Laughing , аз лично няма да простя ако ме е лъгал 3 месеца. Голямо нахалство! Всъщност и веднъж да е, пак не бих. Явно съм от втория тип.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 7 799
След една седмица разходка из ада реших че ще му простя (но не се знае кога).Но първо ще го опека на бавен огън,ще му го върна тъпкано и ще го накарам да съжалява че ме е срещнал навремето.Ако след това още ме иска и АЗ го искам(може свободата да ми харесва)- ще се съберем.
И за да ме разберете правилно малко пояснение:това са все пак 11 години от най-хубавите на един човек.11 години всекидневна борба за оцеляване и за постигане на днешните материални блага.За тези 11 години никога не ме предаде(до този момент) и винаги е бил до мен и ме е подкрепял. Животът ни беше труден и малко хора биха намерили сили да оцелеят и продължат борбата,но ние винаги бяхме заедно и се борехме и успявахме.Заради тези 11 години а и заради бъдещето съм готова да му простя.
И друго пояснение:все пак голяма част от вината си е моя,  не си кривя душата и си го признавам,но не това беше начина да решим проблема.
Това е.Надявам се да ме разберете.  bouquet

# 32
Поздравявам те за мадрото решение Hug

# 33
  • Мнения: 2 196
Пожелавам ти успех.  bouquet
След като си решила,че ще го накараш да съжалява,то нека да не е за това,че те е срещнал,а за това ,че те е наранил и предал. Wink

# 34
  • Мнения: 1 425
@muneca de porcelana
Мацка, много си зле. Ако един мъж ти е направил мръсно, да знаеш че ти също си виновна защото ти си го избрала тоя мъж. Недей вкарва всички мъже и всички жени в ролята на себе си и на човека който те е направил на глупачка.

Поздравявам те за мадрото решение Hug
Решението е безумно глупаво.
"Ще го приема, ама ше го накарам да съжалява". Що за простотия?

@eli_dechkin,
ти сама осъзнаваш че и ти имаш вина. Моето мнение (и наблюдение) е, че в 90% от изневерите вина имат и двамата души във връзката. Ако искаш слушай някои войнстващи мъжемразки тук, ако искаш мисли сама. Или му прощаваш - провеждате един сериозен разговор това нещо да не се повтаря и да обсъждате проблемите си преди да търсите решение навън или го гониш и приключваш.
Ти мислиш да го приемеш, но да му вгорчиш живота? И колко време ще изтрае един нормален човек при такива условия докато се върне пак при другата или си тръгне сам? Аз ще ти кажа - всеки нормален човек няма да търпи да го тормозят и ще си тръгне или ще си намери друга връзка и виновна ще си ти.
Това от мен. Голям човек си - прави каквото решиш и после си носи последствията.

# 35
не е глупаво щтом е нейно значи е правилно Peace

# 36
  • Мнения: 1 425
не е глупаво щтом е нейно значи е правилно Peace

 rotfImao  rotfImbo  rotfImbo

мимка, ти на колко години си?
С такива "правилни" решения Ели си е докарала изневяра на главата, и като гледам сега има желание пак да си докара и да си изгони мъжа.

# 37
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Aко вярвам в мъжа си достатъчно, че да му простя несподеляне на проблем и решаването му навън, не бих го карала да съжалява след като му простя...
По добре го накарай да съжали сега докато си далеч. Да страда колко глупаво е постъпил. Но не прекалявай със срока все пак Simple Smile
Седнете поговерете. Раберете се и обърнете страницата! Само така можеш да дадеш шанс на връзката ви според мен.
Изборът на момент за раговор е най-тънкия момент.
То може и това да си написала по свой начин...

# 38
  • Мнения: 1 809
Може Panther  и мен да ме сложи в графа мъжемразки,но подкрепям с две ръце казаното от muneca de porcelana  PeaceИзобщо не е зле тя,ами е абсолютно права!

# 39
на 25 сам.И сам видяла доста за тези 25 повярвай ми Cry Sad

# 40
  • Мнения: 2 196
Ми и аз не мисля,че е много правилно да вгорчиш живота на човек,който обичаш,до степен да съжалява,че те срещал изобщо. Tired
Това едва ли е най-добрия начин да продължите съвместното си съжителство - не искам да съм лош пророк,но така най-вероятно накрая ще сте огорчени и двамата,а май не е това целта.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Хайде сега да не се карате заради мен.И без това ми е достатъчно криво.

Panther,изкара на яве най-големия ми страх.Още повече се объркавам............. ooooh! Полудявам  #Crazy
Не искам да го изгоня.Той си е мой и си го искам.Но каква е гаранцията че като му простя веднага той при следващия проблем няма пак да хукне навън  newsm78 . Знам че в скапания живот гаранции за нищо няма ама не мога да живея с тези съмнения.Така ще отровя моя,неговия и на детето живота.И пак до никъде  newsm78

П.С.Естествено че ще има промяна и в мен самата за да не му давам повод да бяга

уффффф ooooh!

# 42
  • Мнения: 139
@muneca de porcelana
Мацка, много си зле. Ако един мъж ти е направил мръсно, да знаеш че ти също си виновна защото ти си го избрала тоя мъж. Недей вкарва всички мъже и всички жени в ролята на себе си и на човека който те е направил на глупачка.

1) Не съм "Мацка";
2) Не съм молила за психологи4ен портрет, но тъй като все пак си го направила - да ти кажа, че не е верен.
3)Права си, че всеки сам е виновен за това, което му се случва и за изборите, които прави, а аз съм един щастлив от своите избори човек.
4)Много ми е трудно да вкарам някой мъж в ролята на себе си,все пак съм жена..., а и повечето жени не искам да ги вкарвам...Всеки човек е уникален, без значение на това дали е мъж, или жена, задлужава обич, доверие, близост, прошка. Познавам мъже, на който се възхищавам, и жени, заради които ме е срам, че самата аз съм жена.
5)Колкото до правенето на глупачка, ох, мен не, но я помисли как ли стоят нещата на друго място.
Агресията, макар и вербална, не е хубаво нещо.
Нищо лично.
А на авторката мога да пожелая успех, дано прошката идва от душата ти, иначе не е прошка а примирение. Не наранявай партньора си, това няма да излекува болката, но и не пренебрегвай факта, че най-хубавите ти 11 години, може би предстоят.
И не се отказвам от предишния си постинг.

# 43
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ми не прощавай веднага - натири го, обясниму какви ги е надробил, остави го да съжали.
После като решиш, че му е дошъл акъла, рабрете се с картите на масата без обиди и натяквания теглете чертата, гушни си го и пак ще е твой.
Какво сложно има? Сложното е да решиш това ли искаш, но като те чета, на това прилича Wink

# 44
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Искам си го на момента,веднага но искам и гаранции.А сега де?!

Хем ме боли,хем ме сърби  Twisted Evil

# 45
  • Мнения: 1 425
@muneca de porcelana
Извинения ако съм сбъркал някъде в психологическия портрет.
Работата е такава: и мъжете работят и жените работят. И мъжете полагат грижи за външния си вид. И жените полагат грижи за външния си вид. В повечето семейства които познавам аз пере пералнята, а чиниите ги мие миялната машина. Така че тея приказки колко са онеправдании жените - моля, на някое друго място.  Мъжете които са пренебрегнати от партньорката изневеряват. Жените които са пренебрегнати от партньора си също изневеряват. При по-тежки случаи се стига и до разводи. Всеки сам решава кое повече му харесва като вариант - кое е по-малкото зло в случая бих казал.
Ако има причина за изневярата тя е по вина и на двамата във връзката. И двамата трябва да работят по въпроса да оправят нещата. И това не става с изявления: "Аз ше му/й направя живота черен и ще го/я накарам да съжалява че ме е срещнал."
Виж хората които изневеряват без да има причина - тва е друга риба вече. По мои наблюдения такива хора оправия нямат и най-добре да седи човек далеч от тях ако иска да си няма проблеми. Но текущия случай не мисля че е такъв.

И аз не се отказвам от предишния си постинг. В някои случаи само агресията помага.

PS: Една малка подробност - аз съм мъж. Смятам че мъжките реакции в случая са ми по-ясни, но е възможно и да бъркам, разбира се.

# 46
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Искам си го на момента,веднага но искам и гаранции.А сега де?!

Хем ме боли,хем ме сърби  Twisted Evil
Къде е противоречието?

# 47
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Че ако му простя "лесно" това ще му даде крила за нови подвизи

# 48
  • Мнения: 1 809
Че ако му простя "лесно" това ще му даде крила за нови подвизи
И си много права....!!

# 49
  • Мнения: 1 425
"Ако едно нещо се случи веднъж - може никога да не се повтори. Ако обаче се случи два пъти, непременно ще се случи и трети." - Китайска поговорка  Wink

По-важното е сега да разчистите недоразумемията и проблемите помежду си и да говорите, говорите, говорите...
...
Напълно съм съгласен с Иса. Ти си познаваш човека - ако е било само инцидентно и вината е обща - много разговори трябват - защо е станало така, как да се избегне в бъдеще. Ако има проблем пак - да го споделя първо с теб - все пак сте семейство. Без да се задълбавате много за вината, че почвата там е хлъзгава. Какво не му стига на него, каво ти трябва на теб. Помощ в къщи, ако трябва ново разпределение на задълженията, ако трябва ден за секс си определете. Да няма пренебрегнати. Да няма преуморени. И без нерви, знам че е трудно и болезнено, но се опитай да ги обсъдиш тези неща спокойно.
Виж, ако се повтори случката - работата вече става дебела. Аз в такъв случай не бих останал с този човек.
И ако и ти си решила нещо подобно - трябва ясно да му го заявиш - сега ти прощавам, но ако се повтори - ще си приказваме само чрез адвокати. Точка. Ама това трябва да го мислиш и да си готова да го направиш. Няма нужда от наказания, няма нужда някой на някого да вгорчава живота. Няма и полза - само вреда. Някои предлагат да го изгониш за няколко дена - ами ако онази "другата" си го прибере да го утешава, к'о пра'им тогава?
От това което си написала изглежда, че човека е сбъркал инцидентно. На всеки може да се случи - признава го и явно иска да се съберете.
Но ако е коцкарче - показвай му вратата и си оправяй живота докато е време.

# 50
Здравейте. Аз съм мъж и съм в абсолютно същата ситуация, само че аз съм потърпевшия. Никога не бих тръгнал да си връщам. Ако направя нещо такова, смятам, веднага бих се разделил с жена си. А аз желая да съм с нея. Това, което изпитвам в момента е силна обич и още по - силно недоверие. Тя се чувства виновна и мисля - също ме обича. Аз разбрах на 30 октомври и от тогава разговорите са ни много тежки(аз ги правя такива за съжаление), а тя търпи и плаче. Докато разбера всичко, което ме интересуваше, тя много ме лъга. Целта и е била да не ме нарани, но в резултат на това сега доверието ми към нея .... бих я пратил да ми купи цигари, ако магазина е в апартамента. В момента, в който се сетя за някоя лъжа или ме обземе подозрение за лъжа изперквам. Буквално започвам да съжалявам, че се познаваме. Много изкам да продължим да сме заедно(и ние сме от 11 г.), имаме и дете, което много обичам. Но не мисля, че мога да и простя някога - особено лъжите. Забелязвам, че доверието ми към другите хора се е увеличило за сметка на доверието към нея. Предполагам, че съм получил някаква личностна промяна. Чудя се дали да не потърся помощта на психолог, който да ми помогне да си възвърна доверието към нея, защото не виждам отсамосебе си как ще стане. Завиждам на тези от вас, които могат да прощават. Мисля, че това е и правилното решение - ако можеш да простиш - продължавай. Ако не - както решиш или каквото стане, но правилното решение е раздяла.
А за тези които твърдят, че не може вината да е само на единия - помислете пак. Ако аз съм се примирил с нейните недостатъци, би трябвало и тя да се е примирила. Нейните са по - големи от мойте. Но тя не го е направила. А аз съм. Това не е само мое твърдение. Успех на всички.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 7 799
При нас преговорите започнаха снощи.Казахме си доста неща но и доста останаха за казване.Разбрах къде съм сгрешила а и той също.Надявам се да излезе нещо от тия разговори...... newsm78 Praynig .
Но да се върне за една седмица доверието.................... ooooh! това звучи абсурдно,но той поне се съгласи да изтърпи периода на проверки и съмнения който ще последва.И каза че ще направи всичко възможно да не ми дава повод за съмнения и доброволно ще се подлага на всякакви проверки.Звучеше искрено ама.... newsm78,знае ли човек.Нали вече се съмнявам във всичко.
Всичко това звучи объркано  но съм такава в момента.....
Стискай те ми палци Hug

# 52
  • Мнения: 7 474
Много неприятно. Confused Дано все пак разговора ви поведе в по-добра посока. Още всичко ти е много прясно, но след време нещата ще се пооправят (ако няма продължение от негова страна). Дано това е новото начало и за двама ви и всичко от тук нататък е наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт