Пъзели 49

  • 21 575
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 015
Защо не им пишеш да я изключат, ако вече не е тръгнала де. Аз мин.година заради една книга на pre-order щях да оставя децата без подаръци и се възползвах от тази опция.
Аз специално гледах едни слушалки Sony, които по всевъзможни сайтове на редовна цена са макс 150лв., в Озон-179. Други неща не съм ровила.

# 76
  • Мнения: 6 930
Йоана, браво, наистина изглежда труден!

За подаръците и аз ще пасувам и тази година.

Завърших небето!!! Сега ми остава само всичко останало Joy

Вчера точно като си лягам ми пише съотборничката ,че пуснала спешна поръчка, били останали само 2 прилепа. Викам добре, ако ме дочакат до сутринта. Последния взех Joy

# 77
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Добро утро, момичета!
Йоанка, овации за упорството, аз се депресирах само като гледах снимката с частите.
Еве, пиши им да ти махнат играчката от поръчката, още в чата го правят за секунди.

Аз редя една шаренийка на Мастър, но съм до никъде.

Имам чувството, че бях обещала подправките на Равенсбургер на някой, ако ли пък не ще ги запазя за Mimok.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 36 783
На мен, но ги дай на Мимок. Аз междувременно се сдобих с подобен, така че нека тя им се радва Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 1 252
Мона Лиза другата седмица след вторник ще мина да ти оставя пъзела с кучетата и сладоледа и може да взема и подправките.
Благодаря и HighSpeed , че ми ги преотстъпва.

# 80
  • Мнения: 306
Между поръчките се записвам с един Ravensburger.



Стабилно заредих на Black sea и няколко добре намалени в любими.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 392
И аз пуснах 5 пъзела. Сега и време за редене... Grinning

Момичета от Варна и околия, хайде и ние на успоредна среща. Времето е хубаво, може на беседки някъде. Въпреки, че не съм по готвенето, ще направя курабийки във форма на пъзел парчета. Какво ще кажете, изкуших ли ви?

# 82
  • София
  • Мнения: 1 929
Озон много бързо събраха поръчката и вече е готова за вземане. Ще питам на място в магазина могат ли да я сменят фигурката. Моя играе Покемон и фигурката е на покемонче.
https://www.ozone.bg/product/figura-funko-pop-games-pokemon-squirtle-504/

Последна редакция: сб, 19 ное 2022, 12:04 от евето

# 83
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Приключих Моливите. Всичко вървеше добре, докато остана да редя сърцето със 2 сортера сиви части Blush Голямо налучкване падна.



Ще го изпращам към Emjay.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 1 007
Момичета,някой да има този пъзел и да иска да се раздели с него след нареждане

# 85
  • Мнения: 496
Най-после да се включа в новата тема с наредени пъзели.
Пъзел Ravensburger от 1000 части - Покровителка на вълци.
Уникален пъзел!


Пъзел Роден Пъзел, Поморийските солници, 1000 части

# 86
  • София
  • Мнения: 1 929
Коледа подрани при мен. Чакам 1 декември и ще редя по едно на ден.

# 87
  • Мнения: 707
Ех, блазя ти, Еве. Да му се радваш.

Аз съм готова. Много ми хареса, ама си е предизвикателство. Като го прибирам ще го разделя на 2*500, повече хора дано се запишат, и двата пъзела ми доставиха голямо удоволствие. Благодаря.

# 88
  • Мнения: 339
Любимите ми нестандартни части Grinning
Eurographics 1000 части – Класически коледни картички

Така да ми хареса да редя коледни пъзели, че се надявам да устоя на изкушението да  поръчам още някой Grin

# 89
  • София
  • Мнения: 1 929
В това лошо време е само за пъзели Simple Smile

Йоана искаш ли го още?

Аз освен от Озон отразих един черен петък и от немския Амазон. Моя мъж си поръчваше глупости и за да не се мина и аз си поръчах 4пъзела. Simple Smile

Последна редакция: нд, 20 ное 2022, 15:39 от евето

Общи условия

Активация на акаунт