За какво мечтаехте като деца и изпълниха ли се мечтите ви?

  • 1 937
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Сега се сетих, исках да живея в Москва, мъжът ми да се казва Серьожа Sunglasses Ужас, какъв промит мозък съм имала. Добре, че това не се е сбъднало, какъв ти Серьожа, някой с червен нос и ухаещ на водка и сельодка... ooooh!

По-късно си представях, че живея в замък, имам коне и ме ухажва графа от съседното имение. Това по времето, когато прочетох Тримата мускетари Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 447
Оххххх, Анджиии  Joy

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз - прозаично. Първо исках да ставам учителка, после следовател  Rolling Eyes
По едно време и фотограф за National Geographic.

# 33
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Мечтаех си за часовник, от онези, който висят на врата /да ,по мое време ги имаше/,и мечтата ми се сбъдна след някайви си 30-тина години.
 А друготе ми мечти- да сбъднаха :
Исках да бъда учителка- завъших, но останах разочарована от системата.Исках да имам собствен бизнес -имам го. Исках света да е мой дом, стана.Мечтаех си за чергарски живот-имам го
Скоро се чудех какви ли пще странно неща съм си пожелала....освен коня:)

# 34
  • Мнения: 5 622
Сбъднаха се 99.99% В момента работа по останалата част от 100-те %  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 6 999
Но и досега дълбоко в себе си оставам човек на изкуството.

Jus est ars buoni et aequi /дано нямам много правописни грешки/ - Правото е изкуство за доброто и справедливото.

С две думи - и плитко си човек на изкуството Додо.  hahaha

От дете мечтаех да съм мозъчен хирург. На практика от преди да мога да казвам думата 'хирург' правилно.  Embarassed През годините мечтата ми си остана същата и родителите ми бяха много горди, че съм постоянна в желанията си. За съжаление нищо не разбирам от химия...

Като тинейджър мечтаех да съм психолог...

Сега ми се налага да съм психолог и бъркам в мозъците на хората  Mr. Green Изпълниха ми се желанията с две думи.  Whistling

# 36
  • Мнения: 5 877
Писателка исках да стана, ама велика, не само в библиотеките, на картата да ме има. Това в първи-втори клас.
Към седми реших, че искам да стана преводачка. Не знам защо, но си го наумих. Баща ми по едно време ме разубеждава дълго и аз казах добре, тогава архитект. Исках да правя къщи като на Гауди.
В крайна сметка обаче се заинатих и наистина станах каквото си бях наумила, сега остава...

# 37
  • София
  • Мнения: 1 244
Писателка исках да стана, ама велика, не само в библиотеките, на картата да ме има. Това в първи-втори клас.

Сега се сещам, че и аз имах такива идеи. Даже роман бях почнала - крими, но главните герои бяха група деца. Нещо не се изкефих на фабулата и го зарязах към 20-ата страница.

# 38
  • Мнения: 3 491
Една от натрапчивите ми мечти беше да умра за свободата.
Късметлийка съм била, не се сбъдна.

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
А моите желания бяха по-практични. И по-прости.
Исках да имам вълшебна пръчица, кой го интересува професия в този случай Laughing
Обаче не, не се сбъдна  Confused

# 40
  • Мнения: 799
Егати, само аз ли съм искала да стана ватман  newsm78 Хубавото е, че не се осъществи...

# 41
  • Мнения: 27 524
И аз като всяко дете минах през няколко етапа - балерина, гимнастичка и накрая кацнах на таекуон-до  Laughing
После дълго време бях директор на зоопарк  bowuu
Минах, разбира се, през певицата и актрисата, донякъде реализирано с доста години пантомима в Сълза и Смях, но все пак недостатъчно за холивудски прожектори  Sunglasses
О, много често бях сигурна, как някой ден няма начин да не полетя и да шашна всички. И как у нас ще дойдат при мен добронамерени извънземни и ще правим чудеса...  Simple Smile

Но аз и сега не спирам да мечтая, така че има време... пак ще пиша  Hug

# 42
  • Мнения: 3 647
Мечтаех да стана актриса!Останах такава,обаче,само в живота!Играя си главната роля в моя си филм!
Peace
космонавт и полицай
накрая станах  компютарен  спец.
а като дете компютър и на филм не съм виждала
  bouquet

# 43
  • Мнения: 4 451
Ох, и моите мечти бяха безчет... Исках да ставам футболистка hahaha и даже се записах да тренирам в женския отбор на "Черноморец". Но още на втората тртенировка ме сритаха в глезена и аз прекратих своята футболна кариера по собствено желание. После мечтаех да стана известна манекенка и да обирам овациите Blush Колекционирах като луда снимки на моделите от онова време Синди Крофорд, Клаудия Шифър, Наоми Кембъл... Завърших курс за манекени, пофръцках се на няколко модни ревюта, реших, че това не е за мен и станах... инженер химик.

# 44
  • Мнения: 4 451
А иначе мечтаех да си имам дървена колиба с много стаи (кухня, спалня, хол) в двора на баба и да си живея там. Години наред живях с тази мечта, но така и не намерих кой да ми я построи Simple Smile
Така като се замисля, от детските ми мечти май се сбъдна само това да бъда булка с дълга бяла рокля и да имам деца. Но това е най-прекрасната мечта и се радвам, че вече е реалност. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт