💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 12/

  • 51 044
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 613
От стори на Ханде
   

# 31
  • Мнения: 811
Flowers Herb Добрър ден, петък в края на седмицата по знака на Ханде!
Предизвикателтвото/викторина/ от Марги. Отговарям разбъркано, винаги постапвам така...
въпрос на настроение Stuck Out Tongue
Ден 6: Снимки на Ханде с любими хора!





Първо - КЕРЕМ
Второ - Феновете
Трето - любовта към животните
Нарочно не качвам снимки с Мави и Гамзе ... там обичта, любовта и връзката е кармична.

# 32
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Добро утро Animal Bee

Марги, много хубава идея по повод рождения ден на Ханде. Hug Точно 7 дни остават. Flowers Hibiscus

Ден 1: Моментът, в който решихте да последвате Ханде Ерчел и да ѝ станете фен.
Фен съм на Ханде от 2016г. , откакто се запознах с нейната героиня Хаят в "Любовта не разбира от думи".
Скрит текст:
Това е първият турски сериал , който ми стана толкова интересен, че нямах търпение за епизодите и го гледах в реално време. След това търсих други сериали с нея и гледах "Дъщерите на Гюнеш". Не съм се интересувала от личния й живот, но следих какви сериали снима и заради нея си пуснах първи епизод на SCK. Останалото е история, наша обща история. Heart Exl
Същото важи и за мен...Продължих да следя кариерата ѝ и така стигнах до SCK ....
Здравейте момичета,
Мики, прекрасна тема, направена с много любов и внимание и към двамата патрони на темата....летим към "фаталната" 13 тема...
Знаете, че сладкото е моята слабост...За домакинята на темата....

а те вървят с...

Бъдете здрави и усмихнати, радвайте се на всеки миг с любимите ви хора....


# 33
  • Мнения: 4 613
Винаги красив и в форма.
 

 

Красота


По сестрински

# 34
  • Мнения: 5 075
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Ден 1: Моментът, в който решихте да последвате Ханде Ерчел и да ѝ станете фен.

Ханде ми е позната още от "Слънчеви момичета". Бях гледала няколко епизода от сериала и ми бяха харесали с Толга Саръташ, много повече от другата двойка Бурджу и Берк. След това са ми попадали из интернет клипчета от "Любовта не разбира от думи", но моментът си беше с началото на "Почукай на вратата ми". От първи епизод, съвсем естествено си стана. Сякаш съм чакала сериала да се появи и да ме разсее от месеците на пандемия и изолация. Страхотни емоции ми донесе Ханде като Еда. Flowers Hibiscus



Кратка среднощна визита на Керем в Туитър. Satisfied



И после...

Последна редакция: сб, 19 ное 2022, 15:18 от midnight__sun

# 35
  • Мнения: 379
Привет, момичета! Flowers Blossom

Ден 1: Моментът, в който решихте да последвате Ханде Ерчел и да ѝ станете фен.

Ханде Ерчел ми беше познато име от "ласкавите коментари", с които отдавна е засипвана. Случайно попаднах на "Почукай на вратата ми", в момент, в който търсех нещо, което да ме откъсне от реалността поне за малко. След като изгледах първи епизод, реших да поразровя и видя коя в същност е тази девойка, за която не съм срещала критика само за начина, по който диша. Колкото повече четях за нея, толкова по-симпатична ми ставаше и печелеше уважението ми за начина, по който стои на краката си въпреки всичко, което се случва в живота й. Постепенно реших, че вместо да се информирам от коментари, искам да видя нещата, които публикува в нейните профили и я последвах. Дали съм нейн фен - не знам, но със сигурност Ханде Ерчел спечели уважението и симпатиите ми.



Mikipoli, отново чудесна тема си ни поднесла!

# 36
  • Мнения: 1 782
Ден 1: Моментът, в който решихте да последвате Ханде Ерчел и да ѝ станете фен
Първо харесах Керем!Изгледах няколко филма с него и така стигнах до "Почукай на вратата ми"!
В момента,в който Еда гледаше Серкан,който влизаше в залата за пресконференция и след това,когато го целуна пред всички,след това,когато Серкан я събуди на плажа,с жълтата рокля на годежа.....Вече знаех,че това е моята любима турска актриса!
След това изгледах всички нейни филми!!!

# 37
  • Мнения: 4 613
Очарователна

# 38
  • Мнения: 811
Flowers Herb В петъчната вечер, сред казъларки!

Ден 1: Моментът, в който решихте да последвате Ханде Ерчел и да ѝ станете фен
Нищо не знаех за турското кино Relaxed от тук от там и все пенсионирани близки и приятелки... но!?!
Пандемия, работа в къщи направо вакуум... Реших да се разнообразя и как филмчета, след Бръсначите, хоп Мистър Грешен, а Почукай на вратата ми в паралел до 2епизод и залепнах ... Почнах да търся информация и за двамата /все още съм под обаянието им, лудост, но си е мойта/ Какво ли не прочетох и за Мурат и за Серенай... червейчето ме глождеше - това е любов . Междувременно изгледах всичките им достъпни в мрежата филми. Не се отлепях от директните им включвания. Намерих темата в БГ мама, регистрирах се/незнаейки правила и т.н./
 Всеки епизод гледах в реално време до късни доби чаках преводите на Алекс и Али БЛАГОДАРЯ , след това с руски субтитри и накрая с български. Преминаване на сериала от сряда в събота. Рейтинги, световни карти, тутове и все с Вас! Revolving Hearts Lips
Момента в който безусловно харесах Ханде, освен неоспоримата и красота е когато показа на Керем, момиченцето с тупалката... Това е огън момиче!

Получи се като изповед!

Те ме провокират...

# 39
  • Мнения: 1 834
Ден 1: Моментът, в който решихте да последвате Ханде Ерчел и да ѝ станете фен.


Здравейте, минавам направо към предизвикателствата.

Ханде я гледах за първи път в "Черна перла"





Много я харесах в "Любовта не разбира от думи"





Заради Ханде загледах "Почукай на врата ми" и се запознах с Керем.





После последователно изгледах всички негови роли и нейната пленяваща "Азизе"





Чакам новата й роля и вярвам, че ще ми хареса отново...

Последна редакция: пт, 18 ное 2022, 22:20 от DeniAra

# 40
  • Мнения: 296
Здравейте, прекрасни момичета!💓

Поли, есенно уютно е в темата!🍁
Доверието е основа на всичките ни взаимоотношения. Без него няма какво да надградим.

Благодаря!

Момичета, благодаря за всяка новина и информация които споделяте за Ханде и Керем! Много мило е, че във всяко мнение споделяте и частица от себе си!💞
Благодаря ви!


Очаквах с нетърпение фотосесията и интервюто на Ханде за Hello!
И фотосесията, и интервюто са наситени с тиха меланхолия и лека тъга. Но се прокрадва и надежда с много силен заряд. Като есента, която "не е край, а ново начало".


Ханде е много естествена, много красива, много истинска.
Реализмът винаги носи някаква горчивина и носталгия, защото светът ни често е черно-бял. Защото: „Ние сме тези, които износваме света и ние сме тези, които го правим красив", цветен и слънчев.
Това е интервю за израстването и мъдростта на преживяното!
За живота като дар -  със всичко което ни поднася.
За пътуването на едно красиво и силно момиче, събрало цялата гама на черно-белия ни свят и победило го с усмивка. Ранимо от лъжата, фалша и злобата. Силно с това, че е себе си, без да крие крехкостта на чувствителната си душа.



1. Моментът, в който решихте да последвате Ханде Ерчел ...


За първи път "срещнах" Ханде Ерчел в "Халка". Харесах сериала, защото беше различен и професионално направен. Любим герой нямам, но тук се влюбих в човека Ханде Ерчел. Не я познавам, но всичко което "видях" на сета и извън него, отношението на колегите ѝ, уважението с което се отнасяха към нея, предизвика и моето възхищение. И вече почти четири години от тогава това лъчезарно момиче продължава да ме впечатлява с работата си, идеите си, проектите, които подкрепя, с уважителното си отношение към всяко живо същество и дълбоката си човечност.


Една от многото харесвани от мен снимки на Ханде.

Нямам любим цитат на Ханде, но пък са ми правили впечатление много простички истини, изказани от нея по пътя на израстването ѝ. (Някой ден ще се върна назад да ги събера.)

Много харесвам как Ханде изигра героинята си Азизе.

Често съм се питала, кое кара някои хора да определят Ханде като слаба актриса и личния ми отговор е, че в жестомимиката на Ханде има голяма доза детски наивитет. (Така е при чистите хора.) Точно в този сериал тази наивност я няма, но пък чудесно пасва на тинейджърката Селин ("Слънчеви момичета") и я прави много автентична.


Любим проект: "Почукай на вратата ми" - заради бурята от емоции, които споделяхме тук, и заради влюбването в красивата им филмова и лична приказка.

Кръвни връзки...







Душевни връзки ...







И едно огнено момче за "Лека нощ!"

# 41
  • Мнения: 1 834
Платон: Да обичаш, понякога е просто да избереш да разбереш

Ефлатун и Офлаз вървят по улицата. Платон изведнъж спира и започва да пее. Тук, както се изрази г-жа Мелиса, това, което много хора биха казали е - „Какво правиш?“ или „Откъде се появи това от нищото?“ Би било като да покажете изненада и реагирате първично. Но Офлаз избира да реагира по различен начин. Той стои, без да казва нищо, ако си спомням добре, той също затваря очи и се фокусира върху възприемането на света като Платон. Така че вместо да го съди, той избира да "разбере". По този начин той чува музиката, която чува от далечно място и го насърчава да отиде при музикантите. Понякога любовта е толкова малък избор. Осъзнаването на този избор промени представата ми за филма. Отказах се да се опитвам да го осмисля и избрах да разбера. Избрах да приема филма в неговата собствена вселена.
И тогава видях прекрасното усещане, което филмът остави у публиката: Спокойствие… Спокойствие. Дълбоко състояние на мир. Това е. Да предположим, че преминавате през стресиращ период, ще си пуснете този филм вечерта на един напрегнат ден и ще сте се успокоили след два часа.
Това спокойствие в природата на филма ще забави времето за вас и ще почувствате, че нервите ви се отпускат. Историята ще се разкаже спокойно, без да бърза, да гони най-необходимите неща, да се състезава и да бяга. Не мислете за тази „бавност“, за която говоря, като в някои артхаус филми, които ни убиват, така да се каже, тази опасност е фино предотвратена чрез използване на ярки визуални трикове. Героите си по фин начин. Любовият език във филма е избран в зависимост от чувствителността на темата и е отразен в стила. Фактът, че Ефлатун беше представена като самодостатъчна силна женска фигура в цялата тази драма, разведри това. Поради всички тези причини, когато видях филма с нов поглед, като потиснах класическите си навици за запаметяване, които сега са се превърнали в рефлекс, много харесах наративния език на историята, която разказва. Ако става дума за някаква платформа, това е филм за мен, който бих искал да гледам отново и отново, не само за първите няколко минути, които пропуснах, но и за целия.
Разбира се, фактът, че главните актьори са поели ролите си - като са се оттеглили от сегашните си позиции на знаменитости - от сърце, има голямо влияние върху способността на филма да предостави тази същност. И двамата много вярваха героите си , потопиха се изцяло в тяхната история. Точно както Oflaz избра да разбере Eflatun, İrem Helvacıoğlu и Kerem Bursin подходиха към своите роли по същия начин. За да изобрази сляп човек, İrem Helvacıoğlu се опита да възприеме света като нея, като носи бяла леща, която й пречи да вижда. Керем Бурсин пък правеше упражнения като потапяне във водата, за да приеме спокойствието на Офлаз върху себе си.





Много хубава рецензия на Елиф Ебрар Йълмаз за "Ефлатун". Споделих само малка част от нея с превод от google.
Редактирах някои пазажи, за да има повече смисъл в цитираното. В споделеният линк е пълния текст.

# 42
  • Мнения: 4 613
Добро утро!
Прекрасна събота ви пожелавам.
Керем изказва благодарности но към кого? Ако някой е гледал видеото нека сподели.
 

 

Ханде в пресата.
 



Мая
   

   

   

   

   

 

Но нещо пак е настинала милата 

# 43
  • Мнения: 10 209
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

П.С.
Ден 2: Опишете Ханде с една дума и сложете любимата ви нейна снимка.
Думата, с която свързвам Ханде е "Фея"

Gift Heart

# 44
  • Мнения: 811
Flowers Herb Съботно утро, лежерно ... щастлив ден с любими хора!
Слънчев ден, момичета!
Кафенце, закусчица и кулинарни изненади за обичаните /домашни любимци/.

Ден 3: Любим цитат от Ханде
а/ От интервюто за наември,2022 Hello - "Готова съм да простя...

     Това го могат много малко хора, а е един от стълбовете на християнството - прошката!
б/ От Почукай на вратата ми ... "Мразя те Серкан Болат..."
и "Когато искаш да задържиш един човек в живота ти Серкан Болат, му казваш не си отивай..."

Последна редакция: сб, 19 ное 2022, 10:04 от Yassy_N

Общи условия

Активация на акаунт