Човешко ли е това???

  • 1 425
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
И аз не разбрах вината на "Х"....Дори е попитала дали да остане след смяна заради раждането на своя пациентка.Не  всяко раждане протича гладко и бързо....нормално  е да се притеснява родилката.

# 16
  • Мнения: 2 956
Забрави неприятните спомени,важното е че имаш живо и здраво дете ! Не рови миналото,бъдещето е пред теб с малкото човече !
А на въпроса ти дали е човешко - ами въпрос на гледна точка.
Peace С това съм напълно съгласна ... честито бебче и да сте живи и здрави   bouquet

# 17
  • Мнения: 6 164
Честито бебче!   bouquet

Честно казано разказът ти не се различава от повечето описани тук, разбирам притесненията ти, но такава е практиката навсякъде при повечето родилки.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Лично за мен не е човешко да оставиш жена с бебе с очаквано тегло около 5 кг. да ражда нормално.

# 19
  • Мнения: 359
Първо Чесито!
...
Сега си по-емоционална след преживяното, но наистина така се процедира. На мен също ми предизвикаха раждането и преди да получа разкритие /но след като ме обезболиха с епидурална/ ми пукнаха мехура...половин час по-късно имах пълно разкритие  Mr. Green Два напъна и малката госпожица дойде на бял свят!

А дали е човешко или не ако имаш предвид пукването на водите- въпрос на гледна точка.
Радвай се на бебето си!

# 20
  • Мнения: 2 952
   Няма как да се   знае колко ще е голямо точно.Първо се опитва  нормално раждане , така е практиката ,освен  ако изрично не искаш секцио по желание още от  самото начало  ясно (даже без  връзка с големината на бебето).И моят син  ми казаха , че ще  е 4,500.Родих нормално, нямах разкритие , но ми го предизвикаха...накрая се роди 4.050....добре , че не се засилих на секцио.Имах леко раждане.Възстанових се  бързо.Паниката не е  нужна, само  стрес и нерви носи.Доста време имах контракции ...мнооооооооооого дълго.....добре че  бях с  епидурал.

Общи условия

Активация на акаунт