Марина Сандс Обзор

  • 906
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте на всички!Нов съм тук,но до колкото видях няма пресни впечатления от този хотел.Запазихме за предстоящия сезон.Някой да сподели мнение и на плажа има ли заведение,шезлонгите достатъчни ли са?И най важното-как е морето,не сме ходили досега на Обзор,подходящо ли е за малки деца(с дете на 4г. сме).Благодаря!

# 1
  • Мнения: 6 294
Здравейте на всички!Нов съм тук,но до колкото видях няма пресни впечатления от този хотел.Запазихме за предстоящия сезон.Някой да сподели мнение и на плажа има ли заведение,шезлонгите достатъчни ли са?И най важното-как е морето,не сме ходили досега на Обзор,подходящо ли е за малки деца(с дете на 4г. сме).Благодаря!
В темата за море в България има отзиви от това лято, включително мои. Ето тук може да видите отзиви от хотела. https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-marina-sands-obzor-24078/ Като влезнете в офертата горе в дясно има мнения от наистина почивали гости в Марина Сандс. Задаваш си да ги подреди първо най-нови и ще можеш да добиеш представа. За мен самият хотел е без забележки и добро съотношение цена/качество на услугата. Иначе морето като цяло в Обзор е открито, бързо става дълбоко и често на плажа е ветровито. В частност хотелът е до неохраняем плаж с достъчно на брой собствени чадъри и шезлонги, като обаче пред по-голямат част от тях в морето има камъни. Има си обаче достатъчно място без камъни и с по-плитко море. Просто трябва да сте по-внимателни с детето при влизане в морето. Хотелът е далеч извън град Обзор 2 - 3 км. Отклонението от пътя Бс - Варна до хотела е по черен път, но се минава. Към края на пътя при хотелите има издигнати канализационни шахти, така че карайте внимателно, ако сте с ниска кола. За малките деца, както и за възрастните има много добра анимация. Всички много се забавляват. Храната е уникална. Напитките ако сте в активен сезон са на Ултла Ол инклузив, т.е. натурални сокове, еспресо кафе, български и разнообразен вносен алкохол. Огромни стаи и апартаменти, модерно обзаведени. Поддържа се безупречна чистота на цялата територия на хотела. Много вероятно лято 2023 да посетя хотелът за 3-та поредна година. На плажа няма заведение, но няма проблем от външният бар на хотела и от външният шоукукинг, които са на 50 м цял ден да си носите на плажа каквото ви се иска. Ако имате въпроси ми пишете на ЛС.

Последна редакция: пт, 18 ное 2022, 15:32 от fatalina

# 2
  • Мнения: 5
Благодаря за изчерпателния отговор!:blush:

Общи условия

Активация на акаунт