Брей, форумската мода се меняла...

  • 3 313
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 150
Получих прозрение  Mr. Green
Няма разделение на стари, по-стари / нови и още по-нови
Има избирателна четливост на интелектуално ниво  Mr. Green
Харесвам стилът ти на изразяване, следователно те чета.
Не ми допадат писанията ти - не те чета.
Не помня, коя ми е първата тема, късопаметна съм

# 16
  • Мнения: 46 518
Има си тема за това какво ви дразни  Whistling

Не помня, коя ми е първата тема, късопаметна съм

То никой не помни, виж си в профила  Sunglasses

По темата- като се регистрирах през 2004 г., не съм минавала никакво изпитание Flutter мисля, че не деля потребителите на нови и стари, ама те да кажат  Mr. Green

Първата ми тема е "Много ли яде"  Joy

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Първата ми тема беше и първи постинг във форума.
Темата си стои в Кърмаческия Simple Smile и е за кърменето, ах, каква изненада Laughing
С нея тръгна голям дебат от 5-6 страници (което е страшно много, предвид това, че тогава бяхме под 500 регистрираните потребители - ще да се равнява на 30-40 страници сега) и директно си се вписах, мисля, във форума.
За другото сме говорили. То и за първа тема/мнение сме говорили Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 897
Първата ми тема беше в Красива мама-питах за нещо Thinking
Дълго време писах там,преди да се включа в други подфоруми.
Била съм пренебрегвана много пъти,но не си го слагам на сърцето Grinning
Страня от комфликти,винаги съм любезна и добронамерена.Когато искрено се възхищавам на нещо/някого,го споделям.Когато някой не ми е направил добро впечатление,просто го игнорирам(почти няма такива).
А от срещите на форума съм много доволна.Въпреки,че от скоро присъствам,срещнах невероятни хора с които един ден бихме били много добри приятели Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 167
Влязох във форума, за да публикувам темата Мами в Италия.
Току що бях пристигнала и ми се струваше ужасно важно да мога да питам
българи за живота в Италия. Все едно хвърлих , като корабокрушенец шишенце с бележка..
И получих отговори! Много отговори!
После взех да набирам инерция и излязох от Чужбинския.
Сещате се къде влязох  Mr. Green

Първо ми напраевиха  впечатление Кенга и Лиска.
После Кенга взе много да пречи и я махнаха.
Лиска засега остава  Wink
В моя дрийм тийм са още Монда, Крези Шик, Малена, Пикколина, Дещовиди , Бърди , Тони Сопрано , Лизабет,  Тремелска  и още много и стават все повече.  Hug
Хора, с които може и да не сме на едно мнение, но сме определно събеседници и ценя това много.  Понякога покрай тия хора така се захласвам, че забравям работа, манджа, мъж...

Има много досадни 'млади', които наистина са някакви тинейджърки или поне са плоски, все едно са на 12.
появяват се по тъп начин , безпрекословно, все едно искат да стъпят в територията.
после разбирам, че били жени със сериозни професии и претенции за грамотност...
избягвам ги.


Люката го е казала - Имам избирателна четливост Peace

# 20
  • Мнения: 1 533
Понякога покрай тия хора така се захласвам, че забравям работа, манджа, мъж...


Значи модата не се мени Grinning Само манджата, работата и мъжа са други...

Да добавя само,

оправях си леглото преди обяд и си мисля - Лени не се е мяркала тази сутрин, дали обикаля магазини? Кросамая дали е имала часове снощи? Дафодилка дали научи листовките?

# 21
  • Мнения: 3 161
Малее, Бу, ти не само с първо мнение и първа тема си влязла, а и с консултации по кърмене и предложение за форум Кърмене! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=844.msg5477#msg5477 На това му се казва летящ старт!   bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Научи- дръжки. За резил ще стана с тоз форум  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 6 167
Понякога покрай тия хора така се захласвам, че забравям работа, манджа, мъж...


Значи модата не се мени Grinning Само манджата, работата и мъжа са други...

Да добавя само,

оправях си леглото преди обяд и си мисля - Лени не се е мяркала тази сутрин, дали обикаля магазини? Кросамая дали е имала часове снощи? Дафодилка дали научи листовките?

А някой даже си беше сложил подпис
" Чакай мама да си напише постинга и ще те накърми"
( или нещо такова)


Е това ще ми е и подписа , като родя  Joy

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Малее, Бу, ти не само с първо мнение и първа тема си влязла, а и с консултации по кърмене и предложение за форум Кърмене! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=844.msg5477#msg5477 На това му се казва летящ старт!   bouquet

Emem, хаха, да Grinning Верно беше летящ старт - преминал в Първа Пуническа Форумна Война Mr. Green
Но форум 'Кърмене' събра брой гласове за създаване за по-малко от 2 дена. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 063
Всеки ден виждам  за пръв път форумки с над 1 000 мнения, по причина, че пишем в различни под форуми. Така че стари, нови – глупости.
Първата ми тема бе за парфюми – аз съм от пописващите в „Красива мама”.

# 26
  • Мнения: 3 447
Малее, Бу, ти не само с първо мнение и първа тема си влязла, а и с консултации по кърмене и предложение за форум Кърмене! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=844.msg5477#msg5477 На това му се казва летящ старт!   bouquet

Хахаха, "кърмя Мая успешно вече 7 месеца"  Joy
Между другото, и аз я помня Бу още от първите си влизания. Веднъж беше разказала как Мая (тогава на година и половина) й ровела в деколтето и гледала хитро... Страшно се бях впечатлила тогава - да се кърми дете на година и половина, баси геройството  Grinning
Човек трябва да внимава от какво се впечатлява  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 162
Първата ми тема и постинг беше в "Деца със здравословни проблеми" и дълго време влизах само там. После имаше една дълга пауза, но като се роди пък второто ми дете започнах да посещавам и Кърмаческия предимно. Сега вече пиша и в други форуми.
Не мисля, че има пренебрижително отношение към по- новите потребители или поне не съзнателно. Просто старите си се познават отдавна и понякога си имат свой кодов език Simple Smile, което кара новите да се чувстват не на място, ама в това няма нищо лошо. Рано или късно всеки намира мястото си.
Дали ме забелязват и кой ме забелязва не е от въпросите, които ме вълнуват, когато пиша тук. Важното е, че си намирам нужната информация и че си казвам това, което имам за казване. Е, и аз си имам любимци, които предпочитам да чета, но те не се определят от броя на постингите им.










# 28
  Има , има такова разделение.Но какво да се прави, то никой не може да се хареса на всички едновременно.
Лично на мен ми е интересно мнението на всяка една, пък била тя интелектуалка или просто обикновена домакиня.Всеки човек е една вселена и съм сигурна, че е по-добре да го опознаеш, преди да го игнорираш от раз.Приемам всички такива, каквито са.И да е искал някой да ме обиди- не е успял.Не го приемам като обида , а като сигнал да потърся грешката в себе си.
   Ако пък аз съм обидила някого, моля да ми прости!

# 29
  • Мнения: 3 423
Лиска засега остава  Wink

Щото понякога е бяла и добра.
И кърми. И има един глас за убавица.
А, забравих, и седмина ги е страх от нея.
Как да не я оставиш. Засега.  Laughing

Казах го и в друга тема, обичам интересните
мнения, които провокират, усмихват ме и ми
се появява желание да пипна писателите им.

Общи условия

Активация на акаунт