Концерт на глухи деца. СНИМКИ!!!!!!

  • 2 724
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 997
Чудесно, че ще се порадваме и на снимки. Защо не ги пуснеш и в темата в Клюкарника? Да ги видят повече хора извън нашия кръг.

# 16
  • Мнения: 644
По-късно ще постна снимки - желаещи има ли Grinning
Цитат
.......дори се поразчуствах малко
Аз даже си поплаках.Моите родители са глухи и съм наясно с чуствата и начина на мислене на другите хора...

И аз така,просто така се изразих   Hug
Хубаво ще е да видим снимките ти.

# 17
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ето снимките.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86010

Моля, за извинение за недоброто качество, но в повечето случай синът ми беше в ръцете Crazy

# 18
  • Мнения: 644
Ето снимките.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86010

Моля, за извинение за недоброто качество, но в повечето случай синът ми беше в ръцете Crazy


Всичко добре,ама защо не си видях щерката   newsm78
ти я снима със синнът ти на сцената(с оранжевото,после си поговорихме малко и с тебе.Сети ли се?седях ме зад вас.)

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 10:15 от Tediiva

# 19
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Съни, много благодаря за снимките. Нямаше дядо Коледа, защото тези деца със сигурност ще го видят и тази година. Концерта беше финал на един проект за интегрирано обучение на деца с увреждания. Много се вълнувам като пиша това. Както и вчера. Не съм много сантиментален тип и трудно се разплаквам дори когато ми е много мъчно. Вчера стоях права с дъщеря си на раменете и умирах от срам, че не можах да сдържа издайниците да покапят от очите ми. Но това бяха сълзи на радост и умиление, не на тъга. Познавам визуално някои от децата, които бяха на сцената. Познавам ръководителите им. Винаги съм знаела, че правят невъзможни неща, но вчера изпаднах в шок. Децата бяха щастливи! Всички деца! Толкова се вълнуваха и децата и родителите и публиката, а на снимките може да видите с какъв плам и жар работят ресурсните учители в 28 училище. Там се случва интеграцията! Там се работи с родителите! Там се работи с децата и учителите, които са подкрепящата среда.  Всичко онова, за което всички ние сме си говорили се случва там. Отдавна искам да ви разкажа за тях, но ще го направя в отделна тема. Благодаря ви мили хора, че ни направихте съпричастни- нас и нашите деца. Съпричастни на вашето щастие! Hug

# 20
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Да, разбирасе, че си спомням, та как иначе Hug
Още на аватара като я видях красавицата я познах Simple Smile
Снимката за съжаление не е от най-хубавите Sad, но ако искаш ще я кача?

# 21
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не можахме да идем, Яни нещо не се чувстваше добре след коледния купон, даже днес не сме на ясла  Confused Жалко ... поне снимки сега ще погледам...

# 22
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте!Честно, да си призная ,разплаках се докато разглеждах снимките...Това е толкова труд  от страна на ръководителите и толкова болка от страна на родителите.Това са нашите дечица....глухи...но са нашите...Аз познах някои от децата и от родителите.Въпреки ,че се радвам на успехите на дечицата,болката ме връхлетя пак с огромна тежест.Силна съм,но има и моменти на слабост..и това е един от тях.Страшно съжалявам ,че не можеше да дойдем да го гледаме,но има и други обстоятелства.Много се упреквам вътрешно,че не мога да подсигуря на Криси подготовката ,която би получил в София,но живота е много непредсказуем и неконтролируем.Не винаги можем да направим това ,което искаме.А така силно искам да направя всичко което е по силите ми,но...предполагам ме разбирате.Криси е първия  в града ни имплантиран и всичко е много бавно и трудно.Но аз не се предявам и ще се боря.. с всички сили!Трябва заради моето малко момченце!Извинете ме ,ако съм се отклонила от темата,но снимките много ме развълнуваха!

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Марги, децата имат нужда преди всичко от любов. Чрез нея се постига всичко - и това, че един ден всичко онова материално дето не си го подсигурила - детето САМО ще го постигне и с труд - ще го НАВАКСА!
Бъди все така смела и недей да тъгуваш поне за тези некща - понякога лишенията са ни пратени за да получим обучение, житеъйско - което да ни помогне в идните дни!

# 24
  • Мнения: 644
Марго,не се притеснявай всичко ще  бъде наред.Трябва,те са силни деца   Praynig


Съни,ако са много лоши неги качвай.

# 25
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Абе уж съм от "мъжките"майки , но ..нещо се разчувствах и аз. CryСамо като си помисля с колко труд и усилия е постигнато всичко това  bouquet newsm20.

# 26
  • Мнения: 3 743
И аз... само като гледам снимките и си представям колко труд, желание и любов е вложено, за да се постигне това  Hands Clap omm,  дечицата са прекрасни Hug Надявам се, че ще има още такива проекти Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 1 333
Благодаря за удоволствието, което изпитах от разглеждането на снимките!!!!!!
Поплаках си, поплаках си от радост.... толкова са хубави децата, толкова щастливи изглеждат, въодушевени от това което правят, а ръководителите им са невероятно всеотдайни. Прекланям се пред труда им, пред желанието им да направят толкова много хора щастливи и горди -деца, родители, близки.
Гледала съм няколко пъти филмчета за техният труд, участията им в различни концерти, предавания и винаги съм им се радвала от сърце. С танците и песните си, като че ли карат човек да стане по-добър, разчувстват го до мозъка на костите му и го спечелват завинаги!!!
Поздравявам и децата от 28 училище   bouquet
Радостно е че интерграция вече има и тя се вижда от снимките.
Валя, чакам с интерес да ни разкажеш повече какво се случва там.

# 28
  • Мнения: 1 187
Прекрасни дечица  Hug  Hug Hug

# 29
  • Мнения: 4 585
    Мили мами и татковци, изчетох всичко и разгледах всичко, и всичко е много хубаво. Това което ме разтърси най-много бе снимката на майката от първия ред. Много се вълнувам.

Общи условия

Активация на акаунт