Да се замислим........

  • 1 998
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Е-е-й, кой лопа там бе, ти у вас така ли лопчиш...  Sunglasses  Mr. Green Имаше един скеч...

Скоро го даваха пак по "Смях в залата" - Иван Балсамаджиев  Grinning

# 16
  • Мнения: X
Мама Нат, благодаря ти за страхотния постинг!
Много обичам този разказ, това е Любовта!

                                                                                                                                                  Аз благодаря за подкрепата. Мислех си, че всички ще ме овикат зверски, но явно има и  други освен мен, които  са оценили разказа. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
Страхотно. И аз бях забравила този разказ. Наистина това е ЛЮБОВ!

# 18
  • Мнения: 2 196
Стана ми едно такова коледно,мило.Благодаря.  bouquet
Ето ви още една красота, за ментова свежест на мозъка   bouquet

Финдли

                          Робърт Бърнс

...................................................................
Баща ми е научил Ани /щерката/ да го рецитира и пада голям смях като ни изпълняват...Тя е в ролята на Финдли. hahaha

# 19
  • Мнения: 2 161
 О'Хенри има прекрасен разказ ,в който двама  влюбени много искат да си подарят подаръци за Коледа.Обаче са ужасно бедни-той продава скъпият си часовник,за да й купи гребен за косата,а тя отрязва прекрасната си коса,за да му купи верижка за часовника.Купих си разказите на О'Хенри,но точно този липсваше.Някой сеща ли се за заглавието на разказа?

# 20
  • Мнения: 14 489
О'Хенри има прекрасен разказ ,в който двама  влюбени много искат да си подарят подаръци за Коледа.Обаче са ужасно бедни-той продава скъпият си часовник,за да й купи гребен за косата,а тя отрязва прекрасната си коса,за да му купи верижка за часовника.Купих си разказите на О'Хенри,но точно този липсваше.Някой сеща ли се за заглавието на разказа?

базикаш ли ни бе Шанел? това е разказа - в първия пост

# 21
  • Мнения: 2 161
О'Хенри има прекрасен разказ ,в който двама  влюбени много искат да си подарят подаръци за Коледа.Обаче са ужасно бедни-той продава скъпият си часовник,за да й купи гребен за косата,а тя отрязва прекрасната си коса,за да му купи верижка за часовника.Купих си разказите на О'Хенри,но точно този липсваше.Някой сеща ли се за заглавието на разказа?

базикаш ли ни бе Шанел? това е разказа - в първия пост
Ами...аз даже не го прочетох този Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Видях О'Хенри и бързах да питам.
Не съм добре.

Общи условия

Активация на акаунт