Професионални серии за коса - тема 158

  • 73 598
  • 768
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 985
Искам да си поръчам протеинов шампоан на Лореал. Чудя се между Serie Expert Inforcer и  Serie Expert Pro Longer, косата ми е чуплива, склонна към фриз, сравнително тънък косъм, но не се утежнява лесно.  Какво бихте ме посъветвали? Simple Smile

# 646
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Аз съм за Inforcer. Купила съм си голяма разфасовка, а маската ми е pro longer. Слагам го на второ шампониране след Napura. Косата ми става страхотна. Имам и много други серии, но тази комбинация ми е супер любима.

# 647
  • Мнения: 4 171
Искам да си поръчам протеинов шампоан на Лореал. Чудя се между Serie Expert Inforcer и  Serie Expert Pro Longer, косата ми е чуплива, склонна към фриз, сравнително тънък косъм, но не се утежнява лесно.  Какво бихте ме посъветвали? Simple Smile
За мен Inforcer е по-заздравяващ и една идея по-втвървящ. Pro longer е по-заглаждащ и омекотяващ, придава блясък.

# 648
  • Мнения: 985
kiticat, за жалост чак сега виждам мнението, а поръчах по същото време, по което си написала мнението. Поръчах про-лонгър.  Търсих мнения в темите назад и там момичетата пишеха, че този е по-протеинов, а  Inforcer по-заглаждащ и хидртиращ. На мен ми трябва точно по-втвърдяващ косата, тъй като имам доста хидратиращи продукти и напоследък косата ми е прехидратирана. Следващия път ще пробвам и  Inforcer.
 Благодаря за мненията.

# 649
  • Мнения: 4 171
И двете серии са хубави като цяло и си заслужават. При мен определено pro longer е по-хидратиращ.

# 650
  • Мнения: 3 310
Аз все пак поръчах от литровите балсами на редкен, в комбинация с шампоан от серията. Набелязала съм си и маски да редувам, предполагам ще е по 1 път на седмица. Аз си мия косата 2 пъти седмично.
Сега разглеждам дълбоко почистващите шампоани,  този който се споменава най- много е на OUAI, има ли по- добро или този върши добра работа?
Използвала съм други, но косата ми след тях е слама.

# 651
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Къде пък чак толкова се споменава ДПШ на OUAI? Поне  тук в темата не съм го мяркала. Харесвани в темата са Лакме,Медисютикълс,Лейбъл М,Шу,Редкен...Май и На Олаплекс някой похвали.

# 652
  • Мнения: 3 310
Къде пък чак толкова се споменава ДПШ на OUAI? Поне  тук в темата не съм го мяркала. Харесвани в темата са Лакме,Медисютикълс,Лейбъл М,Шу,Редкен...Май и На Олаплекс някой похвали.

В тикток, ютуб... във всеки пост и видео което видя е там. Хвалят го че почиства много добре и косата след това е мека, не я изсушава.

# 653
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Аз днес се взех на орайт шампоана за обем Peach Blossom, хидратиращия балсам с бамбук и ексфолиращия гел за скалп.

Та малко след дъжд качулка, но да питам имате ли отзиви за тези продукти, как се отразяват на по-тънките коси? Аз тия дни ще ги пробвам и ще споделя отзиви.

# 654
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Glossycherry нещо взеха да ми идват в повече всичките тиктокъри и утюбъри Grinning. Нищо лично,но за повечето то тях това е бизнес. Пробвайте може пък да е наистина нещо добро и после да ни се похвалите.

# 655
  • Мнения: 3 310
Знам че има много платени реклами, просто обичам да гледам ревюта, действа ми релаксиращо. Simple Smile
Имат и мини версия, сигурно ще пробвам първо с нея.

# 656
  • Мнения: 147
момичета, моля ви за помощ, това е косата ми след балеаж:
Скрит текст:
Скрит текст:
не съм сигурна дали трябва да се взема син шампоан (или маска) или лилав:neutral_face:

# 657
  • Мнения: 2 579
Много красива косааа! Искам и аз такава.
Да ти кажа, на мен с червените оттенъци даже много повече ми харесва от това, което си показала на втората снимка.

# 658
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
Здравейте!
Искам да попитам, някой в темата дали е ходил на фризьор и дали се е боядисвал с така нашумелите бои на Mounir.Както и продуктите на Cotril, и какви са ви впечатленията, ако сте ги пробвали?
taamaraa, може да си вземеш и син и лилав шампоан и да ги редуваш.
Дъщеря ми е с лек балеаж и редува и син, и лилав шампоан.

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 13:16 от Искрица

# 659
  • Мнения: 506
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър шампоан за мазна коса. Мия косата си веднъж седмично, но на третия ден вече се е омазнила сериозно.Дълга е около 65 см, не цъфти, не се къса, с две думи-краищата са ми ок.Корените са ми проблема.Нося я ниско вързана или сплетена. Колебая се между Kerastase Bain Divalent,Philip Kingsley и Redken.

Общи условия

Активация на акаунт