Опции при презареждане

  • 3 366
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Преди време презаредих моята карта ваучер. Свършиха ми бързите MB oтново и искам пак да презаредя, но не ми дава опцията където мога да презаредя отново за 10 лева от USSB менюто, ами нещо от сорта на 1000 MB за 1 ден - 3лева
1000 MB за 7 дни - за 7 седем лева, което изглежда малко и глупаво
Аз искам да получа 12 000 отново за 10 лева и не знам как да стане

# 1
  • Мнения: 1 235
Специално при Виваком се сблъсках с подобно нещо - след изтекъл срок на ваучера и презареждане, се оказа че ме е сложило на друга тарифа, с някакви много безплатни за разговори които почти не ползвам, и с намалени МБ, не колкото са в тази карта.
Говорих с вивакомците и след много разправии се оказа че при изтекъл срок и презареждане те слага автоматично на друга тарифа.
Така че сега като отида да си взема вучер искам от продавачката да ми избере с повече МБ (която тя има като опция в нейния телефон през програмата с която продава ваучерите ).

# 2
  • Мнения: 50
Къде ги презареждате? И на мен ще ми се наложи скоро. Знам, че става само в офисите на Vivacom. Има ли и други възможности?

# 3
  • Мнения: 1 235
Ами аз ги зареждам в една книжарница. Просто продавачката има на тел. си приложение с което го прави. Някъде просто ти продават ваучер и ти се оправяш.

# 4
  • Мнения: 238
Вие с коя предплатена карта на виваком сте? Гледам им сайта имат само една за 10лв с минути и МВ free2go, а другата е само с мб,но са много и не ми трябват чак толкова. Просто другия месец ми свършва договора с А1 и мисля да пробвам с предплатена карта дали няма да ми е по-изгодно.

# 5
  • Мнения: 1 235
Тази беше 25 Гб за 20 лв. пак с подобно заглавие (сега нямам някоя обложка подръка).

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 08:41 от kirasirrav

# 6
  • Мнения: 50
Аз съм на free2go имаш избор по колко да зареждаш всеки месец дали за 10лв или 7лв. Доволна съм за 10лв. 800 минути  на месец.

# 7
  • Мнения: 238
Супер Simple Smile

Аз съм на free2go имаш избор по колко да зареждаш всеки месец дали за 10лв или 7лв. Доволна съм за 10лв. 800 минути  на месец.

# 8
  • Мнения: 1 235
Сега да кажа подробностите - този 25Гб + 6900 Мб роуминг е DATA2GO - ползвам го за интернет на флашка.
А преди малко като презаредих ваучер (в тел. ) за 10 лв. поисках с повече Мб - 12Гб е пакета Болтон (+800 мин. и 50 смс), има и други варианти с различни минути и данни.

# 9
  • Мнения: 238
Много ми стана интересно къде е уловката да се подписват договори за по 24 месеца като да си на ваучер изглежда голяма далавера Grinning

Сега да кажа подробностите - този 25Гб + 6900 Мб роуминг е DATA2GO - ползвам го за интернет на флашка.
А преди малко като презаредих ваучер (в тел. ) за 10 лв. поисках с повече Мб - 12Гб е пакета Болтон (+800 мин. и 50 смс), има и други варианти с различни минути и данни.

# 10
  • Мнения: 1 235
Еми аз предпочитам ваучери, но все пак при тях има един минус - екстрите действат за определен период ( тези в случая 28 дена, понякога и по-кратко ) и след това ползвал неползвал, приключват. Остава само ако имаш някакви налични пари в тел.

# 11
  • Мнения: 238
Аз така се чувствам и при договора, не мога да си използвам всичките минути и мб като си гледам фактурите и става същото ползвал,неползвал пак плащаш Smiley Иначе благодаря за съвета, не знаех ,че някои ваучери са за по-малък период, ще се опитам да не пропусна да погледна този момент като му дойде времето Simple Smile

# 12
  • Мнения: 50
На Free2go също са валидни 28дни. А въобще продават ли ваучери? Аз си зареждам пари на телефона на каса на Easypay.

# 13
  • Мнения: 1 235
Ваучери в самите офиси незнам дали продават. В района ги намирам от будки ( за вестници и друго каквото се сетите), книжарници както споменах, разни други вкл. и обикновени хранителни магазини.
Само че не във всички има разните варианти на всички оператори (само в книжарницата примерно ги има ).

# 14
  • Мнения: 1 069
Никъде не намирам информация за еди колко си лева презареждане, какво получавам ?

data2go vivacom

Ползвам я в колата за навигация, хот спот, ютуб. Сега ми изтече стартовия пакет и не знам, с колко да я заредя .

Общи условия

Активация на акаунт