🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 12 (21.11 - 27.11) 🐄

  • 29 360
  • 630
  •   1
Отговори

Анкета

* След дуела / За точкуването / Нов фермер и ратаи *

Опции:

* Може да изберете максимум 6 опции.

# 30
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Май съм единствената, която все още не харесва Калин, но карай. И сам хейтърът е хейтър. 😂

# 31
  • Мнения: 1 022
Не мога да повярвам, че Калин ми е фаворит. В началото много ме дразнеше с намръщеното си изражение, а то се оказа, че е душа човек.
Радо се сети, че е по-добре да мълчи и направо ми се издигна в очите.
Аксито е много интелигентна, не в смисъла на ядрен физик, а като човек който играе играта, но ми е прекалено доминираща.

Ако Нина стане фермер, ще си умрат от глад. Толкова безхарактерно и безлично създание е, че се чудя какво прави още там.

# 32
  • София
  • Мнения: 19 969
Дяволче, адмирации за темата и къртовския труд! В целия форум няма друга такава като тази и темата за ИВ!
Много ми е трудно да гласувам. Някак не успях да харесам никого докрай. Веселка е най-положителният образ и най-добре си изигра играта, но като се сетя колко не я харесвах в нейния сезон... Преди харесвах много Финци и симпатизирах на Яни, но този сезон не успяха да останат на същото ниво.
От новите Калин и Влад са ми най-симпатични, въпреки че и при тях има разни неща, които развалят картинката.
Дори не мога да излъча предпочитана шестица, но тези, които мисля, че ще се борят за зрителския вот са Калин, Радо, Яни, Аксения, Веселка, Камелия.

# 33
  • Мнения: 3 143
Pupitka, не си само ти, макар че го наредих сред моите 6 за финала. Не мога да не му призная добрите изказвания и постъпки в определени моменти, но в други тотално ми олеква. Яни пък така и нещо все ми пречеше да започна да му симпатизирам (не съм гледала неговия сезон), но след тази седмица вече ми се изясни защо не ми харесва.

Присъединявам се към Vivi в изказването ѝ за доброто попадение за корица тази седмица. Благодарности за новата тема. Малко остана да бием камбаната. 😉

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 14:34 от IriS`

# 34
  • София
  • Мнения: 27 021
И какъв драматичен обрат дами и господа! 😉
Калин атакува като опитен маратонец малко преди финалната права настига лидерите, които след силния старт се задъхват.
В интерес на истината, Калин никога не е бил масово недолюбван тук, но общо взето беше аутсайдер и не особено харесван участник, а сега е в топ 3, да не кажа направо топ 2 на най-харесваните мъже в сезона. Така е когато си откровен и честен и социално добър.
А, Яни сякаш се наигра, но все си мисля, че ще овладее тази буря и ще контраатакува, ако ли не, спукана му е работата. Аз за това пиша от 2 седмици някъде и писах за Яни, че ми фалшивее здраво (не че е лош човек, добряк си е, но яко се пази и слухти) и бях нападнат, но само 10/14 дена по-късно май, май почти всички вече мислят същото... 😈😏

От мен в анкетата:

1. Валерия
сладуранка ми е и душичка 🥰

2. Чочо/Калин/Радо + Вал/Акси/Веси

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 14:22 от Diavolo

# 35
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Добре и аз ще си призная, че на първи въпрос гласувах за Веселка 😱 шоГ. Яни много ме ядоса обаче!

# 36
  • София
  • Мнения: 27 021
Корицата я избрах след като обмислях няколко, но вижте този детски лик просто...
Веселка е точно като някое детенце, а вижте го и Радо как се е напънал, гони пак някакъв рекорд сигурно, хихи.
Радо винаги съм го харесвал при всичките му кусури. Гледам на него като на непораснало дете. И символиката, моста между двата отбора, силното дете е качил на конче другото дете, което пък е и големия фаворит на публиката от това което виждам не само тук в темата, но и във Фейсбук. Така че ако се класира на финала и като се има предвид и физическата и форма, то много много трудно може да бъде победена.

# 37
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Май съм единствената, която все още не харесва Калин, но карай. И сам хейтърът е хейтър. 😂

И аз съм с теб. Не мога да го харесам и това си е.

# 38
  • Мнения: 365
Радо, според мен, не е лош човек. Добродушен е. Обаче много ме дразни как никога не е виновен. И за храната, и за патетата, оправдава се, все нещо другите не са разбрали. Не харесвам такива хора и в живота, хора, които не могат да поемат отговорност за действията си.

# 39
  • Мнения: 9 700
Дечко е Радо.

# 40
  • София
  • Мнения: 22 885
Май съм единствената, която все още не харесва Калин, но карай. И сам хейтърът е хейтър. 😂
А, не си сама. 🤣

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 747
Май съм единствената, която все още не харесва Калин, но карай. И сам хейтърът е хейтър. 😂
А, не си сама. 🤣
Ставаме четири! Не мога да забравя как монтира спечеленият душ така, че да гледат Старите и да се дразнят. А после, като дойде време две седмици да не са им равни - Така не става обединение!

# 42
  • Мнения: 6 466
Благодарности! Beers

Веселка посочих за победител, но и тя си имаше издънка, не забравям за цигареното уволнение.
На втори въпрос мнооого трудно отбелязах едва четирима. Гледам ги, премислям...трудна работа. Направо са ми компромис, другата седмица може да са други. Smiley
Веселка и Аксения са дамите. Първата заради доброто представяне, втората заради целия вихър, който завъртя във Фермата.
От господата Калин заради последните си изяви и опита да балансира отбора си. И един "старец", на когото не че съм фен, но заради старанието да работи, сплотява и весели - Финци.

# 43
  • Мнения: 314
Благодаря за страхотно оформената тема.
На първи въпрос гласувах за Веселка. След събота само тя ми остана  сред фаворитите (дано не я оклепат и нея).
На втория въпрос гласувах наказателно дет се вика. Иска ми се на финала да стигнат и някои от "истинските" и "добри", които не са жертви и да получат отрезвяващ вот, барем се променят- Иван, Камелия и Нина. Гласът ми за Радо е, защото може да е вечно ненаял се, но поне не е злобльо и искам да го видя във финалните битки. Веселка ясно защо, а Калин ми е хлъзгав и ще ми е интересно да си обясни що не е спечелил. Колкото и да е спокоен сега, изобщо не съм забравила за рязането на главите.

ПП Сама не си вярвам, че гласувах за Радо Grinning

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
И аз от нехаресващите Калин.
И аз от тези, които са ЗА Веселка победител.

Общи условия

Активация на акаунт