💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 202 861
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 3 090
  • София
  • Мнения: 1 654
Вчера като чух презаписания глас на Димо, сетих се за филма "Матрицата", че като някой се намесва, получава се бъг в системата. Казах си ,че пипат нещо, за да прецакат Ралица Grinning

Дълго време се репча, че искам да видя по какъв начин Продукцията се гаври с топ атлетите Филип и Гого, за да спечели сръбския актьор. Не, не искам. Пропускам епизодът във вторник Grinning

Не видях кафето на СлаБе. Пак съм станал по-рано Simple Smile

# 3 091
  • Мнения: 5 442
Договореното може да не са само пари. Но Esmee е права- това са индивидуални уговорки с всеки един участник. Бизнес. Наистина много хора биха участвали и само за известност и адреналин. Да се почувстват "някой". Хубав ден!

# 3 092
  • SF
  • Мнения: 21 243
Най-умният ход на Виктория беше, че се прикрепи към най-силния и най-авторитетния играч. Показа му лоялност, близост, преданост, а Алекса е тщеславен и се увлича по тези качества и ги оценява.
Паснаха си. Аз харесвам единия, изобщо не харесвам другия в тази коалицийката от двама, но те пък се разбраха и оцеляха.
Изумително за мен, но благодарение на силната им и взаимна подкрепа, и слабата социална игра на Генчо, Фейгин и Георги, Виктория остана невидима за противниковата коалиция по време на съветите им. Алекса беше готов и грошове да плаща, за да я защити, но Генчо, Фейгин и Георги изобщо не мислеха, че грошовете са за харчена, а за пазене "за по-натам".
"Няма да номинираме Виктория, защото Алекса има пари и ще й купи имунитет (глас, за да натовари някой от тях)". Ами като няма да купува имунитет на Виктория, сега ще си купува предимство.

Глупавите ходове на едни участници - Ралица,  Мира, Зори, Генчо, Георги, да не говорим и за Фейгин, - направиха така, че техните съперници или съратници да изглеждат гениални.

Случката със саботажа направи така,  че Вики и Алекса да се сплотят още повече. Точно тогава запяха в общия хор, въпреки че и на Мира, и на Елица им е минавало през главите да разпадат племето си.

# 3 093
  • Мнения: 2 160
Извинявам се но ако хванеш продукцията в измама при провеждане на игра в полза на единия играч какво се случва. Върнах това което писа колежката за седемте ринга. Абсолютна истина. Само че при изтегляне на седмата тапа на Виктория остават седем ринга/виждат се/ Виктория отива връща се и ринговете са 5. Два ринга ги няма. Зваех си че не може шанса за късмет на вадене на тапи при Виктория да е толкова голям. Тя направи два пъти по малко празни обиколки от Ралица и това е от намаления брой празни рингове.
Е какво да стане, нищо.
Те договорите на участниците публикуваха, в които пише, че една битка може да се преиграва толкова пъти, колкото кажат продуцентите, до достигане на желания резултат.
Тази същата битка миналата година се игра от един войник Мартин срещу поредното протеже. Беше още по-фрапантно. Той мина почти два пъти повече трасето, тя беше просто гроги, едва се тътреше, но накрая все пак след много мъки дойде момента да отвори всичко, а той минава, минава, минава и минава и всеки път греда. И какво стана, нищо! Като им гледаме бутафорията така ще си я карат. Да унижават тези силни мъже и жени и да бутат напред парашутисти.
Продуцентите са ми ясни, те нямат срам, но се чудя НОВА как си позволяват подобна гавра със зрителя. Това много удря по имижда им. Как човек ще вярва на новинарски емисии например на телевизия, която толерира в тяхния ефир да се правят откровени измами.?!
Лично аз спрях да гледам публицистиката им точно защото вече им нямам доверие. И как да имачовек при подобни безобразия, които пускат в ефира си.
В конкурентната бТВ това никога не би могло това да се случи.
ИВ става с всеки изминал сезон по-урородлив и нелицеприятен.

# 3 094
  • Мнения: 2 526
Въпросът за заплащането беше по- скоро риторичен, смисълът, който носеше е, че е направо абсурдно да се гаврят с теб 3 месеца, да си целият в белези, често и без достатъчно храна, а да нямаш адекватен хонорар. Защото парите от рекламите все пак се прибират от продукцията. Да, такъв е принципът на риалититата, но в Ергенът и ВИП Брадър си седиш и чепкаш грозде, тук не е особено така. Откъде идват приходите за продукцията, освен труда на монтажисти, водещи, продуценти, кои са основните ,, работници”? Пък нека звуча като на 14.

# 3 095
  • Мнения: 2 042
Ииии да!
Ето го отново линкът за гласуване за епизод 62,   петък, 25. ноември

https://www.surveymonkey.com/r/WK2T6L3

Да, към обезопасяването нямам забележки.
Обаче за нагласеното???  Иска ли питане?
А заснемането?   Пълна трагедия!
Дали ми хареса?  Май никога досега не съм давала нула за харесване.


Всеки може да си променя гласуването ако пожелае,
както и да види резултатите след изпращане на своите гласове (бутона "Done")
Обобщената статистика традиционно идва през уикенда.

Какво оценяваме:

# 3 096
  • Мнения: 279
Чак сега успях да гледам съвета...
Калеко Алеко и Виктория хич не ги бива за артисти,особено Алеко... От самото начало знаех, че ще даде брадвата на Виктория и само се прави на муж. Уж се дърпа, ама накрая хайде добре и Виктория и тя се прави на интересна да му се моли.
Скрит текст:
Вече разбрах, че Виктория печели за съжаление. Ще си навити носа до небесата. А понеже са супер "достойни" и двамата, очаквам да стигнат до финал. За съжаление очаквам двама от тримата фаворити - Гого, Фифо и Жоро да отпаднат заради тези актьори.

Последна редакция: сб, 26 ное 2022, 10:47 от bubanka

# 3 097
  • Мнения: 2 115
Аз пък се впечатлих, че продадоха на Алеко голямо предимство на полуфинала.
Никога преди не са продавали предимство на полуфинал срещу грошове.
Ама явно с тази продукция правилата се променят в движение.

Иначе съм за Жорката, последните епизоди ми стана страшно симпатичен с играта си.

# 3 098
  • Мнения: 46

Добро утро и приятна събота от ЧакалCast с Ралица https://youtu.be/VvLUvu7LLJI

# 3 099
  • Мнения: 2 042
Мерси Ники, но не мисля че има какво да чуя интересно от Ралица. Очаквам някой да се прежали и преразкаже ако има нещо. Желая ѝ успех в живота.

# 3 100
  • Мнения: 2 513
Съветът снощи беше пълна пародия, а битката след това... вече съм я гледала... миналия сезон, тъй че я пропуснах.
Коментарът на Гената беше във връзка с това, че зрителят вижда какво се случва и не може да бъде заблуден от нескопосана актьорска игра.

Глас от мене за Жорката.

Жорка, изяж в неделя конкуренцията в Бургас като донати на Дивата река! 🏆

# 3 101
  • При семейството си
  • Мнения: 6 597
Тъй като за първи път гледам Игри на волята и то не от самото начало, има ли някакъв регламент или принцип на коя елиминационна битка какво лично предимство се предлага-саби, томахавки, имунитет, храна, т.н.
Ясно е, че на съветите се предлагат възможности за харченето на грошове и използването на предимствата според това кой от конкретни играчи какви има.
Иначе, предвидимо…най-силната двойка мъж-жена на полуфинал с допълнително огромно предимство.

# 3 102
  • Мнения: 147
Не мога да повярвам, че тази злобна тетка - Леля Гена, прикриваща дребна душица зад красиви думи, събра толкова положителни отзиви сред публиката. Дори Неделчо, когото съм признал за изключително трезвен и критичен, не спря да го четка цял сезон. Някаква изчанчена форма на Стокхолмски синдром или к'во?!...

# 3 103
  • Мнения: 2 526
Аз харесвам Генчо и продължавам да го харесвам. Хората са различни.

# 3 104
  • Мнения: 2 042
Докато Сървайвър си вкара автогол със слаб маркетинг,
ИВ си вкара (един от няколко) автогол с пренапомване на екшъна, поради което кулминацията беше стигната някъде на 2/3 от епизодите, тоест около 40-тия. След това вече нещата се утекоха.

Общи условия

Активация на акаунт