💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 203 176
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 4 740
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 345
Всъщност ако това наистина е цирк и всичко е нагласено, колко ли им плащат на всички.... за да се съгласят на това ...
И каква е целта на продукцията да наглася "победители", които са толкова мразени.. интересно ми е каква е логиката им..
да печелят пари.

# 4 741
# 4 742
  • Мнения: 1 113
Да изкажа и аз разочарование. Имах някаква надежда, че ще ни изненадат с победителя, но уви. Голямо разочарование пак.
Още от началото ми опротивя сърбина с лансирането му и мелодрамата с Елица. Сигурно сме чули името му милион пъти от Ралица и хвалебствия за силата му. Супер смешен с мъжкарството си на думи, последната седмица беше по нисък от тревата. Топките май останаха при женската коалиция. И аз недоумявам как Филип и Жорката се оставиха да ги победят.

# 4 743
  • Мнения: 1 940
Ох, Гогата си е на Мелмак, а Чакалчето го гледа, като извънземно. Определено са два различни свята. Продължавам, интересно ми е. Гогата е извървял огромен път за годините си. За това и се разбира повече с по-възрастните в игрите.

Много интересен Чакалкаста. Гого много яки неща разказва. Варно, че много може да се научи от него. Не съм го и гледала още целият, че малкият дивак вече е буден... Но дотук напълно си заслужава. Много позитивен и добър човек с уникално чувство за хумор.
После минавам и на Надкаста.

# 4 744
  • Мнения: 1 286
Чакам с нетърпение подкаста и надкаста с Фифо да каже какво е станало с този пъзел. Интересно ми ще е да чуя и Гого и Жорката.
Въпреки че Филип ми беше любимец, според мен сам се прецака на пъзела. Тръгна добре, но в един момент изключи. Може би от адреналина, може би от преумората, знам ли... Все пак не можем да очакваме от един човек винаги да е на максимума на възможностите си.

Сега, като се замисля, дано след това на спокойствие да си го е наредил, за да е сигурен, че изобщо е бил РЕШИМ този пъзел (и аз вече станах Тома Неверни покрай повечето в тази тема Bowtie). И ако случайно от продукцията са му подложили крак, имам следното благопожелание към тях (малко е невъзпитано, за което се извинявам предварително):
Кабелите на камерите да ви изсъхнат дано! Да ви паднат тапетите у вас! WC-тата ви да гръмнат на Нова Година! Виктория съседка да ви стане, а Евгения - продуцент! Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

# 4 745
  • Мнения: 6 495
Приключи тримесечното шоу без изненади. Честито на Алекса, честито на Елица! Със здраве да си харчат парите.

Георги и Филип, успех във всяко начинание. Heart Exl Yellow Heart

За мен най-хубавият сезон от досегашните четири. Страхотни участници, подготвени, симпатични, няколко линии които да покрият емоциите на зрителите.
Дано разочарованието отмине, да запазят прекрасни летни спомени, ожулени колена, любовни трепети и надявам се истински приятелства, защото това си е просто шоу за забавление с елементи на плуване, мъкнене и калистеника. Wink Нивото е вдигнато в спортно, както и в стратегическо отношение, да му мислят следващите участници. Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 13:29 от Cafelate

# 4 746
  • Мнения: 532
Алекса е на 25 години.
Алекса на колко години е всъщност? На няколко синхрона пишеше 25г.,а накрая пишеше 28г.? Или аз нещо съм се объркала?

# 4 747
  • Мнения: 15 960
Алекса на колко години е всъщност? На няколко синхрона пишеше 25г.,а накрая пишеше 28г.? Или аз нещо съм се объркала?
Нищо чудно и 3 години да ги е минал за 3 месеца, не като обикновените хора.

# 4 748
  • Мнения: 909
Гого няма гадже 😍😍😍 Нападайте 🤣🤣🤣


# 4 749
  • Мнения: 14 453
Моите победители-Филип,Гого,Георги!
Успех момчета,прекрасни сте!

# 4 750
  • София
  • Мнения: 12 935
Още не съм гледала целия епизод Joy Видях само избрани откъси:

Цецо във Видеото на Виктория - хем ми стана жал, хем ми беше неудобно да го гледам...
Отападането на Гого още не съм го видяла, но вкъщи се обзаложихме и отпадна точно, когато си мислех Joy Не мисля, че щеше да спечели финалната битка.
Фифо сам се би на пъзела.
Алекса до последно супер досаден. Много гейски гушкаше Фифо и Гошо Joy
Фифо много го беше яд, ама сам си е виновен.
Евала на Жорката, малко не му достигна, ама то едва ли е имало и кой да му даде.

Голям компромис или от голяма скука ще е да гледам  другия сезон Joy

# 4 751
  • Мнения: 200
Гого остани такъв какъвто си човек с главно Ч. Ти беше моя фаворит от началото. Фифо беше най-добрият, просто трябва да се научиш да губиш. Вики момиче не губи никога хъса си за победа. Жорка можеш много повече, не на арената, а в живота. Честито Алекса. Всичко най-добро и на двамата с Ели. На всички участници благодаря, че ме направихте част от вас самите. Попътен вятър. Простете, ако неволно съм обидила някого. На всички вас май е време да си кажем довиждане.  Прочетох страхотни коментари и благодаря, че ми позволихте да съм част от темата.Hug

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 15:17 от dundinka

# 4 752
  • Мнения: 1 279
А на нас ни беше странно как инженер, като Фифо Великолепни - упорито удряше през цялото време с тъпото на чука, а на пъзела - толкова лесен, че да може един борец да го нареди - се мота толкова време, че и Жорето да го настигне.
Имаме електроинженер в семейството и знаем колко са умни.

Възможно е Фифо да е бил пренавит и затова да е зациклил. От друга страна може и да си е полирал мозъка с толкова тренировки, участия в различни формати и фотосесии.

Дано Елица изхарчи паричките на Алекса в някой мол.

# 4 753
  • София
  • Мнения: 2 431
Привет на всички!
Снощи не гледах, бях на концерт на Андре Рио, чакам го от година близо... Така че ща не ща гледах филм с предизвестен край.... Жал ми беше за Гого и Филип. Но....

Благодаря на всичи тук за хубавите моменти с вас тук. Весели празници, да сте живи и здрави и ви и семействата ви.
PS/ Отдавна ме сърбеше езика да кажа нещо във връзка с обсъждането на това кой какъв е, агресор, жертва, интелигентен манипулатор или лицемер. Лично за мен избора е един, казан от неповторимата Фаина Раневская, пускам го и на картинка в оригинал и в превод, вече не всеки разбира Руски:

"По-добре да си добър човек псуващ на майка, отколкото тиха и възпитана гад."

# 4 754
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
Също толкова възможно е просто да е бил нерешим пъзелът на Фифо. Няма да разберем. Не е да не се е случвало обаче. Помним ние, помним.

Общи условия

Активация на акаунт