💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 202 753
  • 5 334
  •   3
Отговори
# 4 860
  • София
  • Мнения: 5 551
Подкастите с Гого са вторите, които ще изгледам след тези с Илиян, коментарите ви още повече ме вдъхновяват надявам се още утре да намеря време.

Още коментари на участниците след финала на шоуто:



Скрит текст:



Ралица / Жени:



Алекса и Елица:

# 4 861
  • Мнения: 75
Pe6ka, kiba, разбира се че е добър нашият победител, най- добрият….
Би било добре да концентрирате остри пера във ФБ и разбира се, в ИГ на Победителя и половинката му. Продължете с добрите и окуражителни думи, дайте Му цялата си подкрепа и любов- определено сега не му е лесно.
Нас тук не ни мислете, пожелайте ни здраве и силно да любим и мразим. Тегаво е след всеки малко по- критичен пост, да бдите и скачате в защита, усилията не си заслужават😉
Ето, Чакалов писа току що и веднага- реакция в Бг мама. Браво, публикация си е, брои се…По- логично е да си зададете въпросите си директно към него.
Иначе, Честита победа💐 на вас и Най- достойния👍
Вие никаква собственост върху форума ли имате? Извинявам се, че не съм разбрала.

# 4 862
  • Мнения: 75
И аз като повечето от вас съм разочарован от снощният победител, но само толкова мога да кажа..
Включвам се за една бърза рекламка на вероятно така дълго чакания каст с Гого, много е вероятно вече някой да го е публикувал и предварително се извинявам, ако се повтарям, но наистина нямам време сега да чета, защото обработвам ЧакалКаст с Георги, който ако всичко е наред ще ви пусна утре сутринта.
Линк към ЧакалКаст с Гого: https://youtu.be/dv4Rismkosk


И снощният победител е разочарован от Вас, както стана ясно по време на игрите Simple Smile

# 4 863
  • Мнения: 982
Pe6ka, kiba, разбира се че е добър нашият победител, най- добрият….
Би било добре да концентрирате остри пера във ФБ и разбира се, в ИГ на Победителя и половинката му. Продължете с добрите и окуражителни думи, дайте Му цялата си подкрепа и любов- определено сега не му е лесно.
Нас тук не ни мислете, пожелайте ни здраве и силно да любим и мразим. Тегаво е след всеки малко по- критичен пост, да бдите и скачате в защита, усилията не си заслужават😉
Ето, Чакалов писа току що и веднага- реакция в Бг мама. Браво, публикация си е, брои се…По- логично е да си зададете въпросите си директно към него.
Иначе, Честита победа💐 на вас и Най- достойния👍

Предпочитам, ако е възможно и ако ми разрешиш, да пиша, където пожелая Simple Smile Не знам след кой критичен пост скачам Sad Казвам какво мисля, свободно се изразявам и не ми пука никак, че съм едва една от 5те фенки на Алекса. Никого не гоня и не го напътствам къде, кога и какво да пише Simple Smile Не мисля, че и някой играч или пък от пишещите тук съм обидила.

# 4 864
  • Мнения: 419
И аз като повечето от вас съм разочарован от снощният победител, но само толкова мога да кажа..
Включвам се за една бърза рекламка на вероятно така дълго чакания каст с Гого, много е вероятно вече някой да го е публикувал и предварително се извинявам, ако се повтарям, но наистина нямам време сега да чета, защото обработвам ЧакалКаст с Георги, който ако всичко е наред ще ви пусна утре сутринта.
Линк към ЧакалКаст с Гого: https://youtu.be/dv4Rismkosk


И снощният победител е разочарован от Вас, както стана ясно по време на игрите Simple Smile
И за какво да е разочарован от него като той направи същото нещо от което е разочарован уж...

# 4 865
  • Мнения: 6 493

 Мушнах се във фейса в страницата на игри на волята. Ето това е резултатът от поста на победителя. Изненадана съм, бях останала с впечатление, че много малко хора одобряват победата му. Явно положението е 50/50. Та за 5те ангела на Алекса. Не сте сами, хора. И като сложите и такива, като мен. Не ми е бил фаворит,  но съм ок с развитието на сезона, изобщо не сте сами.

Слабче, това е разбивка на лайкове и сърчица под пост с няколко снимки, включващи финалистите. Под снимката с Алекса - Големият победител положението не е това. Разочарованите и присмехулни емотки са двойно повече от лайковете.
Нека сме обективни дори и с фейс аудиторията.

# 4 866
  • Мнения: 1 882
Уникален Чакалкаст.
Гого каза, че не са му давали синхрони, защото не е хейтил никога участниците. Редакторите са биле в ступор. Каза още, че точно редакторите са му казали след отпадането на Велислава, че има коалиции при Супергероите. Той бил изненадан. Каза също, че е тренирал много спортове включително футбол и лека атлетика (яд ме е че не дадоха играта с бягането - пак щеше да ги и духа и Фифо и Алекса и всичките) Heart

Гогич, евала момче! Израснал от малък без баща - умен, интелигентен, позитивен и развиващ се в много добра посока. Браво и на твоята майка, че е отгледала и възпитава такова добро момче! Продължавай в същият дух и искам един ден синът ми, когато порастне да има твоят дух и характер за визита за живота! Ти си уникален! Ти си не човек! Адмирации Гого!

# 4 867
  • Мнения: 532
Нямаме търпение за Чакалкаста с Георги!
И аз като повечето от вас съм разочарован от снощният победител, но само толкова мога да кажа..
Включвам се за една бърза рекламка на вероятно така дълго чакания каст с Гого, много е вероятно вече някой да го е публикувал и предварително се извинявам, ако се повтарям, но наистина нямам време сега да чета, защото обработвам ЧакалКаст с Георги, който ако всичко е наред ще ви пусна утре сутринта.
Линк към ЧакалКаст с Гого: https://youtu.be/dv4Rismkosk


# 4 868
  • Мнения: 4 075
И аз като повечето от вас съм разочарован от снощният победител, но само толкова мога да кажа..
Това е достатъчно. И говори много.

# 4 869
  • София
  • Мнения: 1 652
Защо само като се спомене нещо за Алекса, веднага се вкючват редакторските акаунти на Олд Скуул Grinning

Аз като чедо закърмено с ICQ, Skype и началото на форумите, поназнайвам някои номера Grinning

# 4 870
  • Мнения: 1 514
Petia, kiba, не ме разбирайте погрешно- пишете си, форумът е за всички🙂
Предлагам да не ме съдите с ирония или  строго критично ако аз например, не смятам Победителя за справедлив и достоен.  Не е нужна тази враждебност срещу всеки, дръзнал да не харесва Победителя, като Чакалов. Писах, че вместо само тук, можете и директно в ИГ на Чакалов да му кажете, всичко което намерите за добре за Победителя.

# 4 871
  • Мнения: 9 281
Защо само като се спомене нещо за Алекса, веднага се вкючват редакторските акаунти на Олд Скуул Grinning

Аз като чедо закърмено с ICQ, Skype и началото на форумите, поназнайвам някои номера Grinning
  И не само ти, то толкоз да се набива на очи, че няма накъде

# 4 872
  • SF
  • Мнения: 21 167
Аз съм почти сигурна, че предварително са показали на Алекса пъзела, а може и да го е редил преди да влезе в играта.... Не вярвам да е толкова добър на пъзели. Явно е имало договорки преди изобщо да влезе в предаването иначе нямаше да му изграждат цял сезон образ на защитник на жените и истински муж ... и т.н

Това е твърде вероятно. Но как Алекса стига до пъзела? - Нетовите вериги бяха пластмасови. Звукът от метални верити е добавен на монтаж. Накрая флагът можеше да се отвори от която и да е комбинация. Нямаше нужда да върти никакви цифри.
По-интересно ми е от къде е информацията, че Алекса не е добър на пъзели, а Филип е добър и неговият е бил жълт и от парчета, които не си пасват.
Може би трябва да питат Филип дали са го изпитвали на кастинга на пъзели. Simple Smile

Хора, от личните ви телефони ли е този кадър с предварително сглобените парчета или от операторите на продукцията. Ако продукцията иска да ви измами за 100К, тя непременно ще ви измами и никакви улики няма да са бъдат заснети и излъчени.

# 4 873
  • Мнения: 982
Petia, kiba, не ме разбирайте погрешно- пишете си, форумът е за всички🙂
Предлагам да не ме съдите с ирония или  строго критично ако аз например, не смятам Победителя за справедлив и достоен.  Не е нужна тази враждебност срещу всеки, дръзнал да не харесва Победителя, като Чакалов. Писах, че вместо само тук, можете и директно в ИГ на Чакалов да му кажете, всичко което намерите за добре за Победителя.

Напълно те разбирам, никого не съдя, ако си забелязала и моля и мен да не ме съдят за пристрастието ми Simple Smile Възможно е да виждаш враждебност, защото изпитваш такава към инакомислещите или пък подкрепящи Алекса.

Бих била довола и, ако Гого или пък Фифо бяха спечелили Simple Smile

Кои са редакторските акаунти на Олд Скуул?

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 19:06 от pe6ka

# 4 874
  • Мнения: 1 889
Едно клипче от Нечовеци. 😁 Там се мярка и наш Гого.😁

https://youtu.be/kIGTEQH1vdQ
 
https://youtu.be/uv5N0YtBpsU

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 19:14 от Joy 05

Общи условия

Активация на акаунт