💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 203 380
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 2 820
  • Мнения: 1 294
Димо го бива за футболен коментатор.Трябва да се пробва.Тамън дават световното в момента Sweat Smile

# 2 821
  • Мнения: 990
И двете са ми симпатични, но стискам палци на Рали. Но не се и съмнявам, че Вики ще победи. Ще трябва пак да подложат под Алекса. Simple Smile

# 2 822
  • Мнения: 3 313
Интересно ми е, Елица дали е “позволила” Алекса да си запази приятелката?
Елица може и изобщо да няма думата Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 ное 2022, 21:55 от DebSs

# 2 823
  • Мнения: 1 901
И аз това забелязах. А когато Гого каза, че няма да гласува за Виктория - това беше искрена изненадана реакция.
Виктория е толкова слаба актриса, че се издаде, че знае за томахавките на Алекса само с липсата си на реакция. Лошото е ,че усещам същия вайб и от физиономиите ѝ на битката. Все едно "знам, че ще бия, но трябва да го играя, че ми е трудно".

# 2 824
  • Мнения: 48 132
Ралица е глупава, но поне не е злобна и досадна като Зорито.
Но чисто зло е Викла. Злобна, проста и нагла. Хитра, агресивна, нахална. Хубаво са я насочили към спорт,да изразходва малко агресия. Иначе ще се гърчи от злоба

# 2 825
  • Мнения: 9 700
Бенгън, а защо мислиш, че само Жоро и Гого са прецакани, но не и Фифо?
Писах вече, ето:
Скрит текст:
Жалко за Гого или Георги, те са огромните губещи от този съвет тази вечер. Умно измислено от Продукцията.
Филип защо го забравяш? С предимството на Алеко, може да не добута до финала.
Защото е по-комплексен като качества в сравнение с Гого и Георги. Затова го изключвам.

# 2 826
  • Мнения: 4 596
Виктория, движейки се по трасето ми прилича на

# 2 827
  • Мнения: 1 207
Само да ви драсна, че мърдащата се греда е по-широка. На Генчо, Касим и Звезделина беше наполовина, че даже и една трета от тази сега.

# 2 828
  • Мнения: 6 271
Много монотонна,дълга и безинтересна игра.

# 2 829
  • София
  • Мнения: 2 925
Интересно ми е, Елица дали е “позволила” Алекса да си запази приятелката?
Елица може и изобщо да няма думата Simple Smile

О, не вярвам! Много силна жена е!

# 2 830
  • Мнения: 114
Интересно ми е, Елица дали е “позволила” Алекса да си запази приятелката?
Елица може и изобщо да няма думата Simple Smile

О, не вярвам! Много силна жена е!

Силна е като борец, ама иначе психиката и хич я няма, та не е ясно...

# 2 831
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тия направо не мога да ги гледам. Само се крият и двамата като мишки и сега ми циврят, театри разни. Че чак и пъшкат, раждат ли какво 🤦‍♀️
То пък бива, бива ма не знам някой вярва ли му на тоя селски тарикат.
Ралица счупи и тя тъпомера, всички дърпат напред, тя искала с Фифо, че даже мисли и че ще го бие😄 ега ти вица. Бе имаш гласове бутни ги към Виктория и тариката селски, ще я опукаш та стой и гледай тая вресла.

# 2 832
  • София
  • Мнения: 5 551
Генчо,Звезди и Касим не играха ли някаква такава игра?
Липсва най-трудният елемент, а именно онзи мост от дъски, чрез който трябваше да минат басейна, а тяхната битка дори не беше на толкова ключов етап.

# 2 833
  • София
  • Мнения: 2 251
Интересно ми е, Елица дали е “позволила” Алекса да си запази приятелката?
Елица може и изобщо да няма думата Simple Smile

О, не вярвам! Много силна жена е!

На Елица най-вероятно не ѝ пука, както и на Алекса. Отдавна ще да са се забравили. Виктория, Зори и Мира просто бяха използвани, нищо повече

# 2 834
  • Мнения: 1 889
Стискам палци на Рали заслужи си го душата във всички финални битки се бори. Три дена - три елиминационни битки. Дано да има късмета на Гого- две втори места и накрая първо.😁 Пък и мечта има Ралето да се бие срещу Фифо. 😁

Общи условия

Активация на акаунт