💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 203 061
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 3 000
  • Мнения: 9 701
Не знам, от видяното не мога да повярвам, че Алекса и Виктория да свестни хора, ама хубаво. Whatever Simple Smile

# 3 001
  • Мнения: 7 167
Жоро предаде любимата си!!! Има ли по-недостойна постъпка от тази?
Като една Виктория звучиш, за треги или четвърти път го пишеш в темата Laughing "Предаде" е много силна дума, прекалено силна. Изобщо не е с умисъл стореното от него, от глупост и несъобразителност е по-скоро - само предполагам ...
Има и една друга потребителка, чиего име за съжаление забравих, която пък повтаря как Жоро се хранел пред всички и това е престъплението на века.
Сега видях, че си писала и ти за яденето отново Laughing Поне 2 години затвор за Жорето трябва.

Последна редакция: пт, 25 ное 2022, 23:49 от Rosita

# 3 002
  • Мнения: 48 023
Не мисля, че Гого е свестен. Добър атлет, нагаждач.

# 3 003
  • Мнения: 220
Опити за разсъждения на база наблюдения:
Тази вечер много не видях, освен разбира се забавния и интересен съвет. После битката беше до края равностойна, но някак очаквах Виктория да победи. Не я харесвам въобще, просто си личи от самото начало, че и тя е любимка на продукцията. Пример е, че само 2 пъти е била номинирана( това беше втория път), а определено не е била любимка на участниците ( освен на Алесио и ангелите му). Та, очакван развой.
Интересно нещо: Гого милия мисли, че Виктория му е близка 🤣🤣🤣 Тя заяви пред очите му, че фаворит и е Алесио. После като се върна от елиминацията голямо скачане на врата на дон Жуан, а Гого горкия опита да я поздрави, тя пак заплесната по Алесио.
Абе, Елица нали четеше тук. Ако е така, обръщам се с едно послание към нея: Ели, такъв мачо не ти трябва! Мъж, който пред толкова хора показва такава близост с друга жена, уж приятелска, а очевадно, че има и нещо повече, само слепец не би го видял, или наивен човек… такъв мъж не си струва! Винаги ще бъде (както баба ми викаше) коцкар! Бягай далеч!

Извинявам се. Просто не се сдържах.

А, възможно е и да съм написала някакви неразбиращи се глупости и да предизвиквам смях 🤣🤣

# 3 004
  • Мнения: 75
Чудя се ако Алекса беше българин дали щяха да са такива коментарите за него? Grinning

# 3 005
  • София
  • Мнения: 5 551
Първи реакции на част от участниците след отпадането на Ралица:



Скрит текст:








Генчо визира коментарите срещу Виктория (той така се радваше и на коментарите срещу Зорница и Мирослава, когато ги пратиха заедно с Георги на елиминации), но тези коментари в случая трябва да са срещу избора на битка, направен от продукцията.

Последна редакция: пт, 25 ное 2022, 23:53 от La Vikinga

# 3 006
  • Мнения: 220
Не знам, от видяното не мога да повярвам, че Алекса и Виктория да свестни хора, ама хубаво. Whatever Simple Smile
Почва се усилена агитация, защото са добутани и двамата до тук. Каквото гледахме ние зрителите толкова време, няма начин мнението ей така да бъде изтрито, като с гумичка 🤣 Показаха се и двамата какви са реално, така че…

# 3 007
  • Мнения: 4 419
Така, да ви успокоя. И Алекса и Виктория казаха, че са много щастливи с хората до тях и всички да са спокойни, само приятели са. Мишето и Ралица умряха от смях.
Жени и Михаела са знаели са сабите, а Вики са брадвата.
Много позитивни бяха и нямаше обиди и квалификации за други участници. За разлика от другия лайф. Отново.  И после Вики била злобна, или Алекса.
Аууу, Виктория си има партньор? Горкичкият Цецо!

# 3 008
  • София
  • Мнения: 945
Добре де, Георги в игрите ми е що годе симпатичен, ама ей го сега на лайф с Мани, Генчо, Фейгин и Аспарух само плюят другите през цялото време. От другата страна Ралица, Мишето, Виктория и Алекса една лоша дума за никой не са казали. Ами как да ги харесвам "готините"?

# 3 009
  • Мнения: 1 176
Не знам, от видяното не мога да повярвам, че Алекса и Виктория да свестни хора, ама хубаво. Whatever Simple Smile
Почва се усилена агитация, защото са добутани и двамата до тук. Каквото гледахме ние зрителите толкова време, няма начин мнението ей така да бъде изтрито, като с гумичка 🤣 Показаха се и двамата какви са реално, така че…
Мдааа, че тя Виктория си е злопаметна и извън формата, Фейгин я поздравила, онази още се обяснявала, че не ѝ била простила за саботажа. За Алеко и Чакала, ако извади черно на бяло/а не смятам, че лъже/ ще е същото.
Много във филма са нагазили, че чак и са микснали реал с формат.

# 3 010
  • Мнения: 75
Не знам, от видяното не мога да повярвам, че Алекса и Виктория да свестни хора, ама хубаво. Whatever Simple Smile
Почва се усилена агитация, защото са добутани и двамата до тук. Каквото гледахме ние зрителите толкова време, няма начин мнението ей така да бъде изтрито, като с гумичка 🤣 Показаха се и двамата какви са реално, така че…

Нищо от това, което се показва не е реално. Grinning Може цял ден да пееш весели песни, един път да изпсуваш и да се излъчи точно това. Simple Smile Самите участници са го споделяли в интервюта неведнъж. Затова крайни и генерали мнения е може да има.

# 3 011
  • Мнения: 2 865
Да им имам двойните стандарти на продуцентите - Алеко големият сръбски "джентълмен" предпочете да се скрие зад гърба на жена вместо да отиде на арената . Защо не беше наречен мишка и страхливец? Защо не беше обвинен в предателство на приятер както Георги за Фейгин? Как грозно му държаха сметка на Георги? Защо не държат сметка на Алеко?
Да не говорим, че той си беше номиниран, а не Виктория и колко "достойно" се спаси и я изпрати на елиминация.

# 3 012
  • Мнения: 659
Така, сега пак си пуснах на леля Гена лайфа и е просто .... Абе грозна работа. Продължава се с хейта по Виктория и се коментира какво казала на нейния лайф с Рали. Мани и Фейгин се хилят като зелка, Жорката и той. Ами ей това са кофти хора. Не могат да излязат от филма. Те достойните така правят явно. Вече наистина много се надявам Жоро да НЕ спечели. Жалко, харесвах го.

Междудругото Пух се включи на лайфа на рРали и Вики с грозен коментар, но това е друга тема.

# 3 013
  • Мнения: 909
От лайфа стана ясно, че Елица е сърдита заради коментарите за Вики и Алекса, а още дори не бяха гледали епизода 🤣. Сега ще го гледат, тежко му и горко 🤣.
20 минути на съвета Вики е крещяла, че иска брадвата, а Алекса е искал да я хвърля в огъня 🤣.
Алекса каза, че ако не беше с Елица и беше с 30 см по-висок е можело да стане работата 🤣
Вики си има гадже, не е Цецо.

# 3 014
  • Мнения: 3 424
Чудя се ако Алекса беше българин дали щяха да са такива коментарите за него? Grinning
Коментарите дойдоха след негови действия. Аз първоначално го харесвах и дори го защитавах. Вярно, считах, че не е честно, че идва с любимата си и е играят тандем, не е честно, че продукцията ги поддържа като интересен елемент от шоуто, но не виждах той с какво е крив затова. В един момент просто усетих играта, манипулативността, жестокостта така, че ... Абе няма значение вече. Това си е мой проблем. Завесата падна.
Нищо общо с това, че е сърбин.
Пък и това е едно шоу в крайна сметка. В нашата държава се случват ужасяващи престъпления, ужасяващи злодеи разхищават обществени средства, крадат ни, манипулират ни, унищожават бъдещето на нашите деца ... Та Алекса е бял кахър. Да си живее живота и с Еличка да се обичат. Че и двамата не са лесни.

Общи условия

Активация на акаунт