💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 203 043
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 4 755
  • София
  • Мнения: 4 884
Включването на Цецо и на мен ми беше безкрайно нелепо. Simple Smile
Той явно си вярва, че с Виктория са двойка. Simple Smile

# 4 756
  • Мнения: 909
Дано Елица изхарчи паричките на Алекса в някой мол.
Няма да стане, Ели е зодия Дева 🤣

# 4 757
  • Мнения: 6 503
Аз си приемам, че Филип е победителят тук, а във втори сезон - Ваня. Не ме интересуват официалните победители.
Но с всеки следващ сезон сценарият е все по-предвидим, игрите все по-нагласени, а победителят - все по-бутан и посредствен. Очаквам някоя като Мани 1.0 да спечели някой от следващите сезони.

# 4 758
  • София
  • Мнения: 12 823
"По-добре да си добър човек псуващ на майка, отколкото тиха и възпитана гад."

Само дето псуването не те прави добър човек, а възпитанието - гад. Та не виждам какво общо има с казуса.

# 4 759
  • Мнения: 9 698
На мен ми беше много, много странно как Фифо запецна на пъзела по средата, когато по принцип става все по-лесно да го решиш. Отначало тръгна да си реди доста добре, нареди средната част и оттам нататък - нищо.. наистина ми е съмнително, не е както когато си си зле на пъзели и още отначало се вижда, че не знаеш какво правиш... Все пак това е пъзел с картинка, не логически, при който пожеш да запецнеш във всеки момент, дори и да си почти готов..

# 4 760
  • София
  • Мнения: 3 077
Започнах да гледам Надкаста с Гого.
Неделчо и Туджаров са като ученици - седнали и гледат в захлас учителя(Гого). Smiley
Често мисля, че не го разбират много добре какво им преподава, но ще тренират, пък може и да схванат.

Една грешчица има само Гого - сравнявайки отделянето на допамин при тренировка с този при с*кс - амиииии, Гогоооо, наблегни повече и на второто, че животът е кратък!
Продължавам с гледането.

# 4 761
  • Мнения: 1 214
Дано Елица изхарчи паричките на Алекса в някой мол.
Няма да стане, Ели е зодия Дева 🤣

Знам, че Елица не ти е в категорията като жена и се надявам да им простиш, че са заедно, та им пожелавам да си имат бебе някой ден и Алекса да заприлича поне малко на българин, който вместо да приказва - действа.

# 4 762
  • Мнения: 1 072
Да ще остане загадка как бореца, нареди пъзела по бързо от електроинженера. И не го казвам с ирония.

# 4 763
  • Мнения: 2 526
За отношенията между Алекса и Виктория, имаше хора, които казваха, че не вярват между тях да има нещо повече… Относно Алекса, и аз допускам това, смятам, че просто я използва като трамплин, за да стига напред Но.. не знам, до прогимназията бях в мъжки клас, имам приятели от мъжки пол, не се смятам за ограничена и все пак, такова поведение на мъжа до мен, не бих приела. Той може даже да не влага нищо, но това мрежене, мазнене, пипане, лигавене, олеква. Обърнете половете - и обвързана жена ако се лензи така, е точно толкова странно. В крайна сметка, никой от хората със сериозни връзки- Филип, Ралица, Джаферович,Генчо, не се  държа по този начин.Това  е едно от нещата, с които Алекса ми беше  антипатичен- влезна със заявка Ромео, а пък стана барабар Петко с жените/ Димитър общи.

# 4 764
  • Мнения: 3 954
Аз сега успях да изгледам финала, въпреки, че знаех кой побеждава, пак ми беше неприятно. Филип дали си е наредил до край пъзела след играта? Поне да е сигурен, че проблемът е в него, а не, че някой му е скрил някое парченце.. Личи си, че Филип е обиден - не беше на партито с Алекса и Жени снощи в бара, не е и бил на събирането в резиденцията след финала. Дано са го компенсирали от продукцията за тази излагация, ако са го накарали нарочно да падне.

Не знам дали коментирахте, профилът на Алекса е спрян. Може би е докладван като на Капитонова от Ергена. Елица беше писала, че е блокирал заради многото съобщения, но се съмнявам. Вероятно е от всенародната "любов".

# 4 765
  • Мнения: 6 503
След като вярвате и заявявате със сигурност, че финалната битка в първи сезон е преигравана, защо да е толкова невероятно тук Филип нарочно да е запецнал на пъзела? Защо финалистите в първи сезон са се съгласили да играят отново с цел да спечели конкретен участник, а тук Филип да не се съгласи? Егото на Юлиян не е ли по-голямо от егото на Филип? И колкото и да не са искали и да са се ядосвали, не разбрахме ли за 4 сезона, че всички там са пионки? Или трябва да мине още някой сезон, за да осъзнаем, че всичко почти е сценарий - с добри и лоши герои.

# 4 766
  • Другата България
  • Мнения: 37 585
И тъй, след като утихнаха страстите, след като преспах, поспах, пих на Слабе от кафето, поразрових в социалните мрежи, и най-вече - пуснах си запитването към хората, на които вярвам що се отнася до сигурно инфо за сериалчето на Тупарев, и които досега не са ме подвеждали за нищо /от тях знаех и за пресниманата битка, битките, за които писах в темата, че са преигравани/, а и за фиаското около първи сезон, та след като направих всичко това, малко поне нещата си дойдоха на мястото. Сигурно инфо за това, че на Фифо му е “казано“ да загуби нямам, въпреки завоалираните намеци от рода на “виж му физиономията след загубата, не е на победен, а на обиден и огорчен човек“. Обаче, имам сигурно инфо, че всичко е било направено така, че Алекса да бъде улеснен да спечели. И полуфинал, и финал. За полуфинала вече се писа, и не само от мен - пъзела на Гого, за който и той си има вина, но беше пипнат, и покрития на Алекса /и трите бяха покрити всъщност/, който той нареди “мигновено“. Предварително почти нареден. После на финалния пъзел части от него са били /аз снощи не го видях/ предварително сглобени, така ги е вадил от торбата. Това бдителни хора са го сложили и в нета, ето:

После, подредбата на кулите и трасетата.

Това също е от нета, но мернах, че и тук сте писали. Снощи ми беше емоционално, и предвид това, което виждаме три месеца от Фифо като характер не можех да си представя, че някой може да му нареди да загуби, или да се бави умишлено. Сега обаче, ако се върна на прословутите договори, за които не само снощи писах, го намирам за нещо съвсем резонно и не го изключвам като вариант. Езикът на тялото не може да излъже, а и Филип не е човек, на който това му се удава. Затова и според мен снощи не беше в бара на Джаферович, не го видях и на партито след приключване на снимките, което са имали в резиденцията.

# 4 767
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
 Алехандро беше подсигурен и на полуфинала и на финала. Ако на него бяха дали кулата и макарата на Жорето, той щеше да издъхне. Та той изнемогваше дори на най-близката кула. Абсолютно е възможно да е имало нерешим пъзел за Фифо, но както вече знаем, не може да оспорваш решенията на продукцията.
Разбираемо е да е обиден и да не им присъства на партито вчера, за да гледа как пада нагласено в полза на Алехандро.

# 4 768
  • Мнения: 6 503
И без сигурна информация, и без да съм следяла сезона мога да заявя на 1000000 %, че такъв сравнително посредствен играч като Алекса нямаше да стигне финала, че и да спечели, ако продукцията не му помагаше. Толкова очеизваден сценарий.

# 4 769
  • Мнения: 9 140
На графиката от лодката до скелето дето мъкнат веригите е драстична разликата между Георги и Алекса.
Направо Георги си е истинският победител така погледнато. На него по-малко от 3 минути му трябваха да нареди пъзела въпреки умората и усилията (все пак той е по--слаб и лек от другите двама, че и плувец)
Ми да, дадоха плуване, ама ..то все едно нищо, не се отразява както влаченето и тегленето на толкова вериги и товари. Филип също е бил състезател по плуване, но Георги е шампион мисля. Та...май гласеният е бил Филип вече се съмнявам или...сърбина, но не и Георги. Какво ли не направиха да го махнат още при отпадането на Фейгин са му точели и на него брадвата.
Защо не са наредили в права линия играта от лодките до скелето и да са равнопоставени.
И забележете Георги, а не Филип е "прецакан" от продукцията, явно в него са виждали заплахата повече.
Фифо за мен прегоря и зацикли на пъзела, бяло поле получи и това се случва при голямо напрежение (ако няма договорка, както се съмняваме)
Ми какво да напиша, не е честно.

Общи условия

Активация на акаунт