Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 453
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 453
Бяхте публикували 5Е при поръчка от amazon.co.uk. Намерих само един линк назад, но той важи ако доставката е в УК. Има ли друго активно намаление от 5Е?

# 361
  • София
  • Мнения: 465
Бяхте публикували 5Е при поръчка от amazon.co.uk. Намерих само един линк назад, но той важи ако доставката е в УК. Има ли друго активно намаление от 5Е?
Пуснете си пратката до превозвач и си ползвайте 5те лири.

# 362
  • Мнения: 453
Бяхте публикували 5Е при поръчка от amazon.co.uk. Намерих само един линк назад, но той важи ако доставката е в УК. Има ли друго активно намаление от 5Е?
Пуснете си пратката до превозвач и си ползвайте 5те лири.

Не съм в България, поръчвам директно до адрес, но не в УК

# 363
  • София
  • Мнения: 6 153
За зимните якета,гащеризони - аз също не съм очарована от качеството на СМP.  
Дълго време взимах на  Icepeak,Trespass с високи водни стълбове,даже някой от тях в неутралната гама ,ще успее да ги носи и дете номер три. Много се чудех на  Lego wear tec,дебнах доста време цените и успях на около70% да ги хвана. За мен от към материя са с високо качество,най-дребния колко пъти падаше с пързаляне по асфалта,не успя да го скъса,хем са тънки ,хем топлят,не пропускат.
 Взимала съм много дрехи с къс,дълъг ръкав,рокли,бански на  Lego wear и съм доволна от марката.

# 364
  • Мнения: 1 705
Любима марка ми е CMP- якето за ски в момента ми е тяхно от две части, които могат да се носят поотделно,
Имам едно от преди 5 години, не мога да спра да го нося.
На този ЧП взех една ветровка на ММ, дано да е доволен. Излезе ме 20 евро
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B091MZ93QV/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

# 365
  • Мнения: 973
Toзи горещ шоколад пробвал ли го е някой?
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00B8VVB1C
Вчера го поръчах за 4 паунда, но ако е гаден да го отказвам, че 6 кутии какво ще ги правя после.

# 366
  • Мнения: 772
Много го бяха хвалили преди в темата. Хубав е, децата го пиха но лично за мен не е нещо чак уау. Но за тези пари си е оферта направо ако са 6 кутии за 4 паунда. По магазините е 2,50 - 3 паунда едната кутия.

# 367
  • Мнения: 46
По темата с горещите шоколади, аз взех 10 кутии Lindt за подаръци за Коледа. Много ни хареса на всички вкъщи. Дори повече от емблематичния Whittard, от който имаме цял адвент календар с всичките им вкусове.

https://www.amazon.co.uk/Lindt-Hot-Chocolate-300g-chocolate/dp/B … ocery%2C92&sr=1-3

Ще го подарявам опакован с маршмелоу, джинджифилово бастунче и коледна или термо чаша. Christmas Tree

# 368
  • Мнения: 973
Много го бяха хвалили преди в темата. Хубав е, децата го пиха но лично за мен не е нещо чак уау. Но за тези пари си е оферта направо ако са 6 кутии за 4 паунда. По магазините е 2,50 - 3 паунда едната кутия.
Taka e, но и доставката с превозвач ще е минимум 15 лв и нещата не изглеждат чак толкова розови вече. Ще ги почудя още малко, пък може и да ги оставя. Не пием горещ шоколад, но ако е хубав може да се разнообразим.

# 369
  • Мнения: 17 114
Този също е добър,
https://www.amazon.co.uk/Options-Belgian-Choc-220-Pack/dp/B00859CDXU

Има и вариянт бял шоколад
https://www.amazon.co.uk/Options-White-Chocolate-Drink-220/dp/B0 … rid=2AWVEU5WU0UCZ

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00B8VVB1C
Вчера го поръчах за 4 паунда, но ако е гаден да го отказвам, че 6 кутии какво ще ги правя после.
Къде успя за 4 паунда, защото този от линка е 18.95 за 6 кутии ??

Последна редакция: ср, 14 дек 2022, 18:00 от Eфибуш

# 370
  • Мнения: 6 967
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00B8VVB1C
Вчера го поръчах за 4 паунда, но ако е гаден да го отказвам, че 6 кутии какво ще ги правя после.
Къде успя за 4 паунда, защото този от линка е 18.95 за 6 кутии ??
За кратко е бил на цена от £3.39 и след това вече не се продава от Amazon. Вероятно цената е била такава, защото са решили да се отърват от последните бройки.

# 371
  • Мнения: 410
Има ли някакво намаление от типа 5 евро/ 30 покупка в испанския амазон?

# 372
  • Мнения: 1 419
За кратко е бил на цена от £3.39 и след това вече не се продава от Amazon. Вероятно цената е била такава, защото са решили да се отърват от последните бройки.
Aз го поръчах на 3 паунда

# 373
  • Мнения: 1 952
По темата с горещите шоколади, аз взех 10 кутии Lindt за подаръци за Коледа. Много ни хареса на всички вкъщи. Дори повече от емблематичния Whittard, от който имаме цял адвент календар с всичките им вкусове.

https://www.amazon.co.uk/Lindt-Hot-Chocolate-300g-chocolate/dp/B … ocery%2C92&sr=1-3

Ще го подарявам опакован с маршмелоу, джинджифилово бастунче и коледна или термо чаша. Christmas Tree

На каква цена купихте линдт горещ шоколад?

# 374
  • Мнения: 139
Здравейте. Опитах да си купя четец  от Амазон на черен петък. Уви това ми беше първа поръчка и ми блокираха профила, съответно канселираха поръчката. Докато разбера какво става и проведа доста разговори с асистенти, доказах че профила е мой. Но цената вече беше друга и не поднових поръчката си. Сега чакам някаква промоция за Коледа, НГ. Знаете ли дали ще има такава, кога? Новак съм и ми е трудно.

Общи условия

Активация на акаунт