Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 451
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 967
Здравейте. Опитах да си купя четец  от Амазон на черен петък. Уви това ми беше първа поръчка и ми блокираха профила, съответно канселираха поръчката. Докато разбера какво става и проведа доста разговори с асистенти, доказах че профила е мой. Но цената вече беше друга и не поднових поръчката си. Сега чакам някаква промоция за Коледа, НГ. Знаете ли дали ще има такава, кога? Новак съм и ми е трудно.
Аз бих пробвал с чата да обясня ситуацията и директно да си поискам да поръчам на сегашната цена, а те да ми върнат разликата като вината за анулиране на поръчката не е моя. Не могат да коригират цената на вече направена поръчка, затова само този вариант е възможен(връщане на разликата).
Дори да не стане, поне ще си опитала.

# 376
  • Мнения: 193
£10 намаление на първата поръчка през амазон ап:
https://www.amazon.co.uk/b?ie=UTF8&node=26435891031

# 377
  • Мнения: 202
Момичета, издирвам едно яке, даже и марката не мога да позная, но в амазон има подобни. Ако някой го познае, моля да ме осветли.

# 378
  • София
  • Мнения: 465
Има кодове за -10 евро при поръчка над определена сума за всички Амазони при първо пазаруване през Аpp-а.
В долния сайт има линкове за всички сайтове
https://www.hotukdeals.com/vouchers/get-eur10-ps860-off-30eur-ps … on-france-4050555
Also checkout these other amazon 10euro off Via the app deals.......
AMAZON.FR(PROMO10)
AMAZON.IT (PRIMI10)
AMAZON.DE (GESCHENK10)
AMAZON.CO.UK (APP10UK)
С английския ми се получи, но чантата която искам в немския е по-евтина. Но там не ще да го приеме тоя код. Хем му угаждах всякак. Ако е валидна офертата за вас, трябва да ви излезе тази картинка като цъкнете на линка:

# 379
  • София
  • Мнения: 6 153
Въпрос до момичетата взели си от якетата на Геокс с гъши пух. На моето за пране ,пише само на химическо чистене. И друг път съм имала такива якета, но за инструкциите си пише пране на ниски,сушене на ниски градуси. На вашите якета,какви са инструкциите. Вече го изпрах на ръчен режим и много го мисля да го пусна на сушене,че като гледам, три дни ще съхне така.

# 380
  • София
  • Мнения: 5 729
Моето не е на Геокс, но пак е с гъши пух- суша го в сушилня на програма за якета и външни дрехи.

# 381
  • Мнения: 1 353
Аз имам Геокс , суша го в сушилнята  на програма пух или микс.

# 382
  • София
  • Мнения: 37
Здравейте, на кой адрес в Германия да поръчам книги. От амазон.де до адрес в Бг излиза 17 Е за 5 книги.

# 383
  • Мнения: 5 923
Здравейте, на кой адрес в Германия да поръчам книги. От амазон.де до адрес в Бг излиза 17 Е за 5 книги.
Вижте тук превозвачите,кой ще ви е най-удобен
https://www.bg-mamma.com/?topic=1409430

Вижте и този сайт,безплатна доставка do Bg
https://www.bookdepository.com/

# 384
  • Мнения: 533
Някой дали има опит с подобен случай: поръчах си един калъф за телефон от друг продавач (не амазон, но доставката се извършва от амазон). На тракинга дълго време стоя, че е взет от куриер, после пишеше, че доставката закъснява и въпреки, че все още може да пристигне мога си поискам възстановяване на парите. Реших, че се е загубил и си пуснах refund. Той взе, че дойде! Сега се чудя -директно с търговеца ли да контактувам, искам да си го платя. 9 евро са, но все пак ми съвестно. Но не искам да го връщам и да пускам наново. Дали ще стане те само да си ги поискат от банката ми?!

# 385
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
Пиши им, най- вероятно ще ти кажат да го задържиш като подарък.

# 386
  • Мнения: 6 967
Някой дали има опит с подобен случай: поръчах си един калъф за телефон от друг продавач (не амазон, но доставката се извършва от амазон). На тракинга дълго време стоя, че е взет от куриер, после пишеше, че доставката закъснява и въпреки, че все още може да пристигне мога си поискам възстановяване на парите. Реших, че се е загубил и си пуснах refund. Той взе, че дойде! Сега се чудя -директно с търговеца ли да контактувам, искам да си го платя. 9 евро са, но все пак ми съвестно. Но не искам да го връщам и да пускам наново. Дали ще стане те само да си ги поискат от банката ми?!
Търговецът ще си получи парите, защото грешката е в Amazon, щом те го доставят. Пишеш на Amazon, ако толкова много държиш.

# 387
  • Мнения: 46
По темата с горещите шоколади, аз взех 10 кутии Lindt за подаръци за Коледа. Много ни хареса на всички вкъщи. Дори повече от емблематичния Whittard, от който имаме цял адвент календар с всичките им вкусове.

https://www.amazon.co.uk/Lindt-Hot-Chocolate-300g-chocolate/dp/B … ocery%2C92&sr=1-3

Ще го подарявам опакован с маршмелоу, джинджифилово бастунче и коледна или термо чаша. Christmas Tree

На каква цена купихте линдт горещ шоколад?

£4.00 с -5%, което мисля, че е нормалната му цена. Просто четох доста ревюта за горещи шоколади и реших да заложа на сигурно Simple Smile

# 388
  • Мнения: 476
Може ли помощ? На кой телефон да позвъня от Бг към немския амазон?
Линкът от 1ва стр. за избор на мейл или телефон, не работи.
Имам недоставена поръчка от 25.10. до Австрия, миналата седм си писах на чат със Селил, писа, с извинение, че е забавено и вече в логистичния център се опакова, но пак няма грам промяна в статуса
 Там пише, когато се подготви за изпращане, ще получите мейл. Днес вече само автоматичен чат и без достъп отсреща с асистент.

# 389
  • Мнения: 5 923
Може ли помощ? На кой телефон да позвъня от Бг към немския амазон?
Линкът от 1ва стр. за избор на мейл или телефон, не работи.
Имам недоставена поръчка от 25.10. до Австрия, миналата седм си писах на чат със Селил, писа, с извинение, че е забавено и вече в логистичния център се опакова, но пак няма грам промяна в статуса
 Там пише, когато се подготви за изпращане, ще получите мейл. Днес вече само автоматичен чат и без достъп отсреща с асистент.
https://www.amazon.de/hz/contact-us/foresight/hubgateway
От тук ако опишете,че искате разговор със служител,не става ли?
Интересно,преди имаше опция чат или телефон,сега са я премахнали.

Общи условия

Активация на акаунт