Отговори
  • Мнения: 1
Какво ви е мнението за д-р Иво Тодоров от клиника Братя Тодорови

# 1
  • Мнения: 1
Странно че няма коментари. След като миналата година обиколих около 7-8 аг в София, той беше единствения който ми разреши проблема. От тогава останах при него. Препоръчвам ☺

# 2
  • Мнения: 244
Лично го препоръчвам. Аз и в последствие се оказа, че и още 10 мои приятелки и познати ходят при него и всички сме доволни. Преди години всеки АГ ми казваше, че няма да можем с моя мъж да имаме деца без ин витро процедура. Е Тодоров се зае и без инвитро сега съм бременна с второто си дете. Той винаги е много точен и конкретен при диагностика. Дори позна датата, на която да родя първото си дете. Сега съм в трепетно очакване на датата, която ми каза за второто ( която е след 10тина дни).

# 3
  • София
  • Мнения: 371
Много не коректен не бих го нарекла доктор, просто Иво Тододор, само пари иска и празни, а понякога и вулгарни приказки. Направи ми хистерорезекция/абразио, която явно не е направил. Ходих на контролни прегледи при него  (отново платени въпреки, че в епикризата пише че имаш право на такъв, особено след като си си платил операцията) и въпреки оплакванията ми, казва всичко е наред. Принудих се да отида при друг специалист и при още един и двете заключения са, че не виждат да е свършил нещо!!!
Аз мисля, че е направил нещо, но то е да ме повреди, сега освен че оплакванията ми останаха имам и болки.
Лично препоръчвам Д-р Динчо Георгиев. Съжалявам, че не отидох отново при него.

# 4
  • Мнения: 1 717
Точен диагностик. Безпогрешно лечение на инфекции. Доста е специфичен като характер и хумор, но е добър в работата си. От години съм му пациент.
По отношение на по-сериозни манипулации и бременност нямам лични наблюдения.

Общи условия

Активация на акаунт