Манго- тема 19

  • 105 518
  • 1 066
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 1 702
Има обявен Ciber Monday и се бях засилила да слагам в количката, когато видях, че един от пуловерите, довчера 17.99, днес е 24.99. Ами отказах се.

# 76
  • Мнения: 1 698
Не само, че са високи цените, де ги видяха тия 80% не знам, но няма номера масово.Аз един панталон бях харесала, беше 15,99 лв, сега е 25,99 лв.

# 77
  • Мнения: 65
Сега ще погледна и аз какво има в сайта. Имам една поръчка от 17, от която ни вест, ни кост. Надявах се днес вече да получа смс, но уви 😁. За поръчката от 20 и аз нямам мейл, че е изпратена все още..

# 78
  • Мнения: 3 283
Аз въпреки по-високите цени си поръчах едно сако, че го дебнех за панталона.

# 79
  • Някъде около Пловдив
  • Мнения: 49
https://shop.mango.com/bg-en/women/coats-coats/buttoned-wool-coa … 7005556.html?c=06 Някой с мнение за това палтенце. Става ли за зимата, или е по-скоро за пролет и есен? Пише, че е от вълнен плат, би трябвало да топли, ама .....

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Точно това палто го нямам, но имам 3 други от Манго с много повече вълна в състава и за люти студове не стават. Нося ги сега, преди да са паднали много температурите.

# 81
  • Някъде около Пловдив
  • Мнения: 49
Точно това палто го нямам, но имам 3 други от Манго с много повече вълна в състава и за люти студове не стават. Нося ги сега, преди да са паднали много температурите.

Благодаря!

# 82
  • Русе
  • Мнения: 499
Аз въпреки по-високите цени си поръчах едно сако, че го дебнех за панталона.
И аз така направих Simple Smile

# 83
  • Мнения: 8 772
Има раздвижване, обнадеждих се.
Пратката, която изпратих на 8.11 с Български пощи до Аутлета вчера е била разпределена в Барселонските пощи.
Дано скоро си я получат и те.

# 84
  • Мнения: 207
Има раздвижване, обнадеждих се.
Пратката, която изпратих на 8.11 с Български пощи до Аутлета вчера е била разпределена в Барселонските пощи.
Дано скоро си я получат и те.
И с моята пратка също. След 20 дни... Голямо пътуване, никога до сега не ми се беше случвало. Но важното е, че пристигна.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 816
Здравейте. За първи път поръчах от Манго аутлет- 2 рокли, преди черния петък. Дойдоха роклите, харесаха ми, номера е точен. Изпрах едната и после видях , че е скъсана на 2 места по шевовете. Много се ядосах. Пише, че дрехите се връщат в оригинален вид. Не мога да я върна, на някой да се случвало нещо подобно.

# 86
  • Мнения: 1 146
Имам движение по още една поръчка от 20.11, но са ми отказали раницата за ММ. Заради нея даже направих поръчката, но както и да е.

# 87
  • Мнения: 231
Моята поръчка от 20.11 вчера пристигна. Скромна само 1 артикул защото като исках да финализирам поръчка беше останал само той. Но за тази цена реших да го взема бях го набелязала за подарък. Доволна съм много е хубав на живо.

Скрит текст:

Скрит текст:

# 88
  • Карлово
  • Мнения: 4 671
Супер е пуловера. Как съм го изпуснала!

# 89
  • Мнения: 65
Ехе, страхотен пуловер. Моята поръчка от 17.11 и от 20.11 не са дошли още, а ги чакам с нетърпение.

Общи условия

Активация на акаунт