Манго- тема 19

  • 105 717
  • 1 066
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 231
Супер е пуловера. Как съм го изпуснала!

На 20.11 в 09:27 съм го поръчала. Буквално изчезна. Много ме хвана яд,че другите неща ги изпуснах, но реално нямах нужда…а този пуловер беше за подарък и явно съм имала късмет. И за тази цена е без коментар…14.99лв с доставката🙃

# 91
  • София
  • Мнения: 10 350
Поръчката ми от 18.11 точно пристигна, половината отива директно в размени.

# 92
  • Мнения: 8 783
Поръчката ми от 18.11 точно пристигна, половината отива директно в размени.

Ехааа, толкова ли е зле??? Ще очаквам да споделиш!

# 93
  • София
  • Мнения: 10 350
Поръчката ми от 18.11 точно пристигна, половината отива директно в размени.

Ехааа, толкова ли е зле??? Ще очаквам да споделиш!

Не съм си уцелила размерите, иначе един пропуск нямам, аз от там само панталони и дънки поръчвам а те традиционно са супер.
Единственото отклонение бяха един бански и рокля, но и двата са ми огромни.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/bikinis-and-swimsuits/swims … html?c=28&n=1
https://www.mangooutlet.com/bg/women/dresses-and-jumpsuits-short … html?c=70&n=1

Ей за тези дънки най-много ме е яд, 42, да бях взела 44.... страхотни!
https://www.mangooutlet.com/bg/women/jeans/crop-skinny-isa-jeans … html?c=TM&n=1

# 94
  • Мнения: 65
Поръчката ми от 18.11 точно пристигна, половината отива директно в размени.

Каква е тази група за размени, може ли да ме светнете.

# 95
# 96
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Някой получи ли роклята на зелените райета?

# 97
  • Мнения: 2 518
Поръчката ми от 20.11 (когато почнаха намаленията) все още не е тръгнала насам и взех да се притеснявам...
Вашите как се движат?

# 98
  • Мнения: 65
Поръчката ми от 20.11 (когато почнаха намаленията) все още не е тръгнала насам и взех да се притеснявам...
Вашите как се движат?

Моята също, имам и от 17.11, която на 20.11 изпратиха, но още не съм я получила.

# 99
  • Мнения: 1 895
При мен поръчките от 16ти и 20ти седят на dispatched. Имам още една от 20ти, която седи being prepared. Със сигурност има забавяне, което е добре за мен, че бая харчове се събраха с тези черни петъци. 😂

# 100
  • София
  • Мнения: 10 350
Поръчката ми от 20.11 (когато почнаха намаленията) все още не е тръгнала насам и взех да се притеснявам...
Вашите как се движат?

На 18ти почнаха, моята пристигна вчера.

# 101
  • Мнения: 2 518
Значи ще чакаме дружно Simple Smile
Ама наистина, прекалих с харчовете с тези "намаления" - май е по-добре лееко да се забави Grinning


Редактирам: Получих имейл от Манго - много съжалявали да ми съобщят, че има проблем с логистиката и пратката ще се забави. Ама колко - не се знае. Мъжът ми каза да им пиша да искам компенсация Joy

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 19:14 от Криси`

# 102
  • Мнения: 467
Имам три поръчки от 20.11, едната потегли, за другите две имам имейли, че ще закъснеят.

# 103
  • Мнения: 383
Да, и аз също съм с поръчка от 20/11 и получих стандартния мейл, че ще се забавят нещата. Дано да успеят да ги пратят преди 24/12, иначе коледните подаръци ще станат новогодишни Sweat Smile

# 104
  • Мнения: 2 518
Да, и аз също съм с поръчка от 20/11 и получих стандартния мейл, че ще се забавят нещата. Дано да успеят да ги пратят преди 24/12, иначе коледните подаръци ще станат новогодишни Sweat Smile
И аз сложих дрешки за племениците ми и те са ми важни. Другите са летни, тях мога да ги чакам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт