БРАТЯ - КРАЯТ 💋🔥

  • 18 908
  • 389
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 186
Кой като мен се зарадва че Влади 💓😌  ще участва в новия сезон на капките ???

# 301
  • Мнения: 1 550
Супер беше Влади! Очаквам да се бори за победи!

# 302
  • Мнения: 186
Влади беше супер очаквам да е финалист а защо не и победител !!  😌😌

# 303
  • Мнения: 5 546
Влади е един от най-талантнливите наши актьори евър! Аз очаквам победата да е негова.

# 304
  • Мнения: 186
Много ми се иска да видя филма със Влади и Салма Хайек ако някой знае къде да го намеря да пише стана ми интересно !!

# 305
  • Галифрей
  • Мнения: 4 134
Аз още не съм го гледала,но знам,че той е велик. После ще гледам записите. Владо има толкова много талант, има ли нещо което той не умее? 😄❤❤😍

# 306
  • Мнения: 1 550
Влади е един от най-талантнливите наши актьори евър! Аз очаквам победата да е негова.

И аз, ако ли не, може би няма да го гледам повече...

# 307
  • Мнения: 186
Отново се върнах да гледам първи сезон и мога да кажа че за мен той си остава най хубавия можеха само три сезона да го направят без излишни драми още и излишни персонажи !!!

# 308
  • Мнения: 5 546
Ето ви един Денис Топал като Мадона. Joy

Невероятен Влади! Heart

# 309
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Че и спечели, юхуууууу! Heart

# 310
  • Галифрей
  • Мнения: 4 134
Ето ви един Денис Топал като Мадона. Joy

Невероятен Влади! Heart
Прекрасен ❤ Гримьорите са го направили по -хубав от оригиналът ❤🥰

# 311
  • Мнения: 1 550
Аз лично много се впечатлих от лицето му през цялото време, гордото излъчване, много дребни, фини неща бяха, нали са една и съща зодия, той беше точния човек да направи Мадона.

# 312
  • Мнения: 5 546
Не знам как може да събере толкова много таланти в себе си, просто изключителен! Heart С Тома ще се борят за първото място и според мен Владко ще спечели!

# 313
  • Мнения: 186
Влади си беше супер като Мадона очаквах честно казано да бъде малко пародийно обаче какво да правиш или вече толкова ми харесва като актьор и като мъж че просто ставам пристрастна !!!

# 314
  • Галифрей
  • Мнения: 4 134
Спомням си,че имаше един сезон където Иван Юруков ги разби мисля,че той спечели незнам. Влади прави същото ❤ Аз гледам от време на време качени откъси. Дори да му се падне примерно Дженифър Лопес, ще се справи по- добре от самата нея. 😘

Общи условия

Активация на акаунт