След колко време ви се прибра корема?

  • 5 675
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Ами 5 месеца след раждането все още си го имам.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Още не ми се е прибрал,обаче и килограмите не съм си ги възвърнала все още.
Просто трябва спорт и то яко,за да има ефект.И все пак е индивидуално,зависи и от кожата,и коремните мускули...

# 17
  • Мнения: 6 461
Аз искам да попитам колко време след раждането ви се прибра корема.Аз съм родила преди почти две години и ми виси корема.Как да го прибера.Раждала съм нормално.Единдвения начин само с коремни преси ли е.
Ако не греша ,мисля ,че Блонди беше писала в една тема следното :  (ще се опитам да я цитирам)  :
Ляга се на земята и с краката във вьздуха се опитваш да изписваш букви.....май така беше newsm78

# 18
  • Мнения: 108
При първото раждане за около 20тина дена но при второто което беше секцио към осмия месец след  като започнах да посещавам фитнеса или ако нямам време в къщи коремни преси и лицеви упори. Физическото натоварване му е майката. Peace

# 19
  • Мнения: 276
Веднага,нормално раждане,но аз качих само 10кг,коремни преси му е майката Winkуспех

# 20
  • Мнения: 42
и при мен още не се е прибрал напълно, но си мисля че с коремни преси и малко упоритост ще се прибере  Wink

# 21
  • Мнения: 2 015
И аз съм много доволна от корема си, за сметка на други части от тялото ми bombs той се прибра между 10-20 ден.

# 22
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Благодаря на всички,от това което сте писали май диета и фитнес е рецептата.На мен ми се иска да го прибера както си беше преди раждането,но имах корем като за близнаци и май няма да успея,но ви благодаря че споделихте своя опит. Hug

# 23
  • Мнения: 2 529
Като каза близнаци се сетих за една мацка от съседния блок с две близначки, ами коремът й е перфектен, прибран, стегнат, супер! Не знам как го е постигнала, но явно има начин. Успех!  Peace

# 24
  • Мнения: 683
Месец след раждането.Но през това време се скъсвах от коремни преси!  ooooh!
А след като спрях /щто май ме подомързяваше/ се поотпуснах, върнах някое килце...  Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 058
Родих секцио и корема ми се прибра много бързо. Една коремна преса не съм направила. Мисля,че всичко си е до натура.

# 26
  • Мнения: 195
Родих със секцио преди месец и половина, корем вече почти нямам, не съм правила нищо особено. Единствено малко отпусната ми се вижда кожата и за това се мажа много усърдно за да се стегне малко. Иначе след някой и друг месец твърдо тръгвам на фитнес, трябва да се стегне фигурата и освен упражненията друг начин няма....  Sad А хич не обичам фитнеса  ooooh! ама няма как, ако искаме да сме убави  Laughing

# 27
  • Мнения: 8 505
На изписването от болницата вече се беше прибрал.

# 28
  • Мнения: 236
Доколкото знам, коремчето се дължи на
прибирането на матката след раждането,
а това е процес, който продължава от няколко седмици
до няколко месеца.
Друг е въпросът какво става с поразтегнатата кожа и килцата след бременност.
При мен коремът се прибра за месец-два, но
до 9тия месец (докогато кърмих) трупах на талията и корема
едни неприятно сланинки.
Те се махнаха едва към 10 месец

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
През бременността си имах огромен корем,който все още не се е прибрал.Не правя упражнения,ужасно ме мързи.

Общи условия

Активация на акаунт